Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לכם מהמייבאך הפשוטה? הרולס רויס המשעממת? הבנטלי הרגילה כמו של השכן?

Moti - Miata R
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ל-VGD יש את הפתרון בשבילכם :shock:.

במקרה נתקלתי במודעה שלהם באיזה מגזין יוקרתי היום... שוד ושייבר!

מי שיש לו ה-ר-ב-ה יותר מדי כסף וממש לא יודע כבר מה לעשות איתו יכול לקבל מהם איזו מייבאך שהוסבה למכונית פתוחה (בעלות של $192K מעבר לעלות הרכב עצמו)...

או שאולי חשקה נפשכם בבנטלי קונטיננטל GT קבריו?

ומה עם איזה רולס רויס לסיום?

הצלחה מובטחת באיחוד האמירויות ונסיכות קטאר. :lol:

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהה שטויות נראה לי שאני יכול לקנות מכונית כזו רק עם הכסף הקטן שנשאר לי מהקניות בסופר

:shock:

לא הגזמנו טיפה?! עוד 192 אלף דולר בנוסף למחיר האוטו?! אם אני מעביר את זה לשקלים אני מגיע לתקציב של מדינת ישראל:screwy:

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנטלי נדירה פחד לא רואה א תהמייבאך והרולס רויס האלה.. אני לא ממש אוהב את המייבאך כי היא זקנה מידי ולנשנשים מידי...הבנטלי חיה רצינית.. ואגב למה אני לא יכו ללהגיב בפורום אופנועים זה כל הזמן מבקש ממני לאשר משתמש באימייל ואני מאשר וזה עדיין לא נותן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה שטויות נראה לי שאני יכול לקנות מכונית כזו רק עם הכסף הקטן שנשאר לי מהקניות בסופר

:shock:

לא הגזמנו טיפה?! עוד 192 אלף דולר בנוסף למחיר האוטו?! אם אני מעביר את זה לשקלים אני מגיע לתקציב של מדינת ישראל:screwy:

מי שקונה מאייבך או פאנטום או קונטיננטל GT הדבר האחרון שמטריד אותו זה מחסור של 192Kדולר בבנק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנטלי נדירה פחד לא רואה א תהמייבאך והרולס רויס האלה.. אני לא ממש אוהב את המייבאך כי היא זקנה מידי ולנשנשים מידי...הבנטלי חיה רצינית.. ואגב למה אני לא יכו ללהגיב בפורום אופנועים זה כל הזמן מבקש ממני לאשר משתמש באימייל ואני מאשר וזה עדיין לא נותן

המייבך והרולס רוייס זה מכוניות שמסיעים בהם (יענו מכוניות עם נהג ולא שנוהגים בעצמכם).

והבנטלי זאת מכונית שאתה נוסע.

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המייבאך הרגילה נראית מדהים אז הפתוחה נראית משגע!

אני אשאל את הנהג שלו אם לו אכפת לו לנהוג בקבריולט...מקסימום נזמין אחת :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של המייבאך, התשלום הסמלי שמוסיפים עולה כמו פרארי F430 חדשה :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...