Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם איסיקיו.. אני כבר נואש :(

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

אני פונה אליכם אחרי שלא מצאתי פיתרון לבעיה שלי. יש לי מחשב פנטיום 2 400 מג"ץ ( כן אני יודע בדיוק למה הוא שווה אבל זה מה יש..) עם חלונות 98 עברית גרסה שנייה.

עד היום היה לי ICQ 2003B PRO שעבד חלק ביותר, אבל היום רציתי ל"השתדרג" לגרסה 4.1 או 5, אבל נתקלתי בבעיה... האייסי לא מוכן להתחבר לשרת שלהם. אם זה משנה אני דרך ראוטר אלחוטי, אבל ניסיתי לפתוח ללא הצלחה את פורט 5190 של האייסי..אני כבר ממש נואש.. אני רוצה גרסת XTRZ...

בבקשה תעזרו לי!!

לילה טוב ושקט לכולם:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה כמוני - שהיו לי בעיות באיי סי קיו (זה עוד היה במחשב הקודם III 450) עברתי למסינג'ר וזהו :D

עכשיו אני עם IIII 3.0G ועדיין לא התקנתי איי סי קיו, סתם חרא הרבה פחות נוח מהמסינג'ר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מסנגר... אבל... ל90 אחוז מהחברים שלי יש איסי ולא מסנגר..

ולSAAR.. שום דבר לא השתנה... הכל אותו דבר.. אבל זה פשוט לא מתחבר משום מה... אם אני יתקין עכשיו בחזרה 2003 זה יעבוד... אני לא יודע מה הבעיה עם החר* הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם לא תצליח לסדר הבעיות עם ה-ICQ, אתה מוזמן לנסות את Miranda IM.

מדובר בתוכנה שמשלבת את כל חשבונות ה-IM השגרתיים (כלומר ICQ, MSN, YAHOO ועוד).

אני משתמש בה אך ורק ל-ICQ ולמסנג'ר.

יתרונה הגדול של התוכנה הוא בכך שהיא דורשת כמות משאבים פחותה בהרבה מזו של ה-ICQ.

בתצורתה הבסיסית התוכנה נראית דלה ומסורבלת, אולם לאחר פרק זמן קצרצר להתרגל אליה השימוש אינטואיטיבי.

בנוסף, ישנה אפשרות להתקין המון פלאגינים, שמוסיפים לתוכנה אינספור אופציות שימושיות (אני מאמין שבאמצעות הפלאגינים ניתן לכסות את כל האופציות הזמינות ב-ICQ החדשים, אולם יתכן כי אני טועה).

בהצלחה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לפתור לך את הבעיה אבל אני יכול לומר לך שזה לא עד כדי כך שווה את המאמץ... במשחקים משחקים פעם פעמיים עם החברים וזה כבר נמאס.. ועם המחשב שלך אני אתפלא מאוד אם המשחקים/מצלמת האינטרנט יעבדו בכלל.. הדבר היחיד שעדיף בגרסה החדשה הוא שכאשר סוגרים את חלון השיחה ופותחים אותו שוב אח"כ השיחה נשמרת.. זהו בערך.

בקיצור, אל תתבאס יותר מידי.

עמוס.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הידוע לי - לא.

איני מתעסק כלל עם הפלאגינים חוץ מכמה פשוטים (SMS, ממשקי הודעה שונים וכד').

אולם בכל פעם שאני מבקר אצל חברי אני נדהם ממה שהמירנדה מסוגלת לעשות.

אם יש לך סבלנות - הורד התוכנה ונסה להתקין פלאגינים ולהתנסות.

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם לא תצליח לסדר הבעיות עם ה-ICQ, אתה מוזמן לנסות את Miranda IM.

מדובר בתוכנה שמשלבת את כל חשבונות ה-IM השגרתיים (כלומר ICQ, MSN, YAHOO ועוד).

אני משתמש בה אך ורק ל-ICQ ולמסנג'ר.

כמו כן, במידה ולא ימצאו כן בעיניך, תוכל לנסות את Trillian או GAIM, גם הן טובות.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פיירוול? במידה וכן, נסה לסגור אותו, אם זה יכנס לאי סי קיו אז תכנס לפיירוול ותן לו אישור על שימוש באי סי קיו

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, במידה ולא ימצאו כן בעיניך, תוכל לנסות את Trillian או GAIM, גם הן טובות.

אכן - עבדך הנאמן עובד עם טריליאן מזה 3 שנים - והנבלה עובדת כמו גדולה...

בכל מקרה, ההצעה שלי :

תסיר לכל הרוחות את הICQ המשודרג ותוריד מפה את גרסת האיי סי קיו שהיתה לך וחסל בעיות ושטויות.

כל השדרוגים האלה שחברות מוציאות לתוכנות שלהן כל שלושה ימים - אין בהם ולו כלום - מלבד רווח כלכלי לבית התכנה.

-סתם דוגמא, בהתקנה האחרונה של WINAMP - גרסה 5.09 הוא ביקש ממני בסיום לעשות ריסטרט למחשב. למי שמבין בזה משהו - זה אומר שהתכנה הזו, מתכנת צד שלישי קטנה ונמרצת, הופכת ליישום שנכנס לCORE של מערכת ההפעלה ומתחילה לעשות לי שם חגיגות - בקיצור, אחר כבוד הגרסה הועפה לכל הרוחות וחזרתי לWINAMP 5.07, שאינה נכנסת לי לקרביים של המחשב.

ועוד FYI אחרון

באתר שהבאתי - ניתן לראות בפירוש את הליך הגדילה וההשמנה של תכנות, שהתחלו כתכנה טובה, רזה ונמרצת, והפכה לאט לאט לדמוי-מיקרוסופט.

OldVersions

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על כל התגובות..

יש לך פיירוול? במידה וכן, נסה לסגור אותו, אם זה יכנס לאי סי קיו אז תכנס לפיירוול ותן לו אישור על שימוש באי סי קיו

אין לי פיירוול בתוכנה, אך אני כמעט בטוח שיש פיירוול בראוטר... ניסיתי לפי ה-FAQ של אייסיקיו לפתוח את פורטים 88,5190,443 ולא עזר.... אם יש דרך לבטל זמנית את הפיירוול בראוטר TRENDNET אשמח לדעת...

זה פשוט מאוד מעניין אותי למה גרסא אחת כן עובדת והשנייה לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה בעיה ב98 לשדרג לגרסאות היותר מתקדמות.

יש מצב שצריך פטץ'..?

וחוצמזה, עדיף שתשאר עם ה2003b. הוא עדיף..

ה4 וה5 סתם מסבכים, והם לא ממש ידידותיים למשתמש..

הדבר היחיד ששוה בהם זה המשחקים..

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...