Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להיות בעלים של הונדה סיויק... אז איך זה מרגיש??

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וידוי: לפני כחודש קניתי עונדה ™ סיויק EX 93, גיר ידני. שחורה. עם ג'נטים. חלונות שחורים. איתותים כחולים. (את השניים האחרונים אני צריך להוריד, פשוט לא מוצא זמן).

אז איך זה להיות בעלים של סיוויק?

מוצ"ש, 22:00. מתדלקים. ערס צועק בהתלהבות לחברו השימפנז: "אחשלי, עונדה ידנית. בוא תראה". הם רצים כאילו ראו מרצדס SL600. מינימום. השלב הבא, סדרת שאלות: כמה סוגרת? איך פותחת? סוגרת סקלה? וכמובן: מוכר, אחי?. ולחשוב שזו כולה סיויק של 22K.

שבוע שעבר, 20:00. עובדים על המערכת אצל המתקין שלי. מי שרוצה לראות ריכוז גבוה של ערסים בעשרה מטרים רבועים מהו, מוזמן לשבת 5 דק' אצל אחד המתקינים באשקלון. המתקינים נמצאים בהפסקה, ואני תופס "זמן איכות" בחוץ. עד שבאה היציאה: "תאמין לי גבר, אחלה פוזה יש לאוטו. אני במקומך, עושה סיבוב פוזה בטיילת, מעמיד 2 כוסיות". :shock: .

אגב, התשובה לשאלה בכותרת היא "רע". אין באוטו הזה שום דבר מיוחד, למעט ביצועים חזקים יחסית לסגמנט בקו (ברור שישר; אין קו עקום). אני רוצה וולקן! (יובל, אם אתה קורא: התמכור לי?)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להונדה סיוויק יש שם של רכב מהיר, פוזה לצעירים. והרכב באמת יותר מהיר מהמתחרות שהיו לו בשנת 93 (סובארו לאונה? מיצובישי לנסר? פיאט אונו? פחחח).

קנית הונדה, קנית את מה שמתלווה אל האוטו הזה. ביטוח יקר, פחד מגניבות, וכמובן ערסים וערסיות תלויים במגב הקדמי מתים לראות איזו מערכת יש לך שם.

את האמת לא הייתי מתנגד להונדה ידנית, "הונדה שפיץ" במצב טוב (יש חיה כזו?) תתקבל בברכה.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, התשובה לשאלה בכותרת היא "רע". אין באוטו הזה שום דבר מיוחד, למעט ביצועים חזקים יחסית לסגמנט בקו (ברור שישר; אין קו עקום). אני רוצה וולקן! (יובל, אם אתה קורא: התמכור לי?)...

באמת...

אם אתה מרגיש כ"כ רע עם הרכב הזה, עד שהוא גורם לך להצטער על קנייתו - למה לעזאזל קנית? לא חבל על הכסף ששרפת?

בכל מקרה, אם באמת נמאס לך מהרכב - אני מוכן להעברת בעלות. אפילו שהיא בצבע הלא נכון.

אני בריא על הEx מהשנים האלה, הדגמים עם העיצוב הכי יפה (לדעתי) עד היום. לא אכפת לי מה אומר אותו יפה נפש שיקרא לי "ערס" ורושם (לא משהו אישי, בחברוווו?) את המילה "עונדא" כאילו זה מילת גנאי.

(ותאמין לי שיצא לי לראות כמה פוחלצים שצועקים "עונדא! עונדא!" בכל פעם שהם רואים סיוויק... לפי ההתרשמות שלי הם עדיין נוסעים על הרכב של ההורים או שיש להם איזה אוסטין מונטנגו סטיישן או איזה אקסנט ליסינג והם מקנאים... צרי עין שכמותם)

מתי נפגש בדואר?

:wink:

civic3.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני לא ממש מבין ...

הEX הינו רכב משפחתי בעל מנוע ויטק 1.6 .

שום פוזה למעט קשישות חביבות אשר בקטע של 4 דלתות .

מילא זה היה הESI ( האצבק , קופה ) או הVTI אז בכלל 8)

בכל אופן אם זה לא הקטע שלך אני ממליץ בחום להפטר .

אם אתה לא אוהב פוזה על סיביק ,

אז תדע שיש אנשים שמשלמים סכומי עתק על פוזה ( TT , יונדאי קופה וכו' ... )

או שזה בגלל הביטוח היקר , החלקים היקרים , הפח אשר עשוי מקרטון ,

נוחות הנסיעה שגורמת לך לחשוב שאתה מחובר לכביש בלי שום בולם או קפיץ וכו' וכו' וכו' ...

ANY WAY

בהצלחה בהמשך , ומקווה שתיפול על צרפתייה שלא תעשה לך בעיות , ואז תכתוב פה נושא חדש

על איך זה להיות בעלים של VOLCAN מקרטעת :wink:

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת...

אם אתה מרגיש כ"כ רע עם הרכב הזה, עד שהוא גורם לך להצטער על קנייתו - למה לעזאזל קנית? לא חבל על הכסף ששרפת?

בכל מקרה, אם באמת נמאס לך מהרכב - אני מוכן להעברת בעלות. אפילו שהיא בצבע הלא נכון.

אני בריא על הEx מהשנים האלה, הדגמים עם העיצוב הכי יפה (לדעתי) עד היום. לא אכפת לי מה אומר אותו יפה נפש שיקרא לי "ערס" ורושם (לא משהו אישי, בחברוווו?) את המילה "עונדא" כאילו זה מילת גנאי.

(ותאמין לי שיצא לי לראות כמה פוחלצים שצועקים "עונדא! עונדא!" בכל פעם שהם רואים סיוויק... לפי ההתרשמות שלי הם עדיין נוסעים על הרכב של ההורים או שיש להם איזה אוסטין מונטנגו סטיישן או איזה אקסנט ליסינג והם מקנאים... צרי עין שכמותם)

מתי נפגש בדואר?

הוא רשם שהוא מצטער על הקנייה...

למה אתה שואל אותו את אותה השאלה, ענית לעצמך במקרה הנ"ל :?

נ.ב

ואיך אתה צועק כשאתה רואה עונדא?!

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה את המצטער על הקניה - תשקיע קצת ותראה שהיא תאהב אותך בחזרה.

אני - לפני שקניתי את מה שקניתי - חיפשתי סיביק ידנית במשך כמה חודשים - ועד ששמתי עיין על אחת - הבחור טיפס חזרה אל העץ שלו וסרב למכור...

סיביק ידניות זה אוטו לא רע בכלל.

לטעמי - יש בה אפילו משהו מאוד יפה ואלגנטי, ואני בכלל לא מזכיר אמ המנוע הנפלא של האוטו הזה - בקיצור, תהנה ממה שיש לך.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה !!

קודם כל, הרכב הוא סביר, עם מנוע נחמד, ודי מאובזר, אבל עדיין הייתי רוצה את מה שכתוב בחתימה?

למה קניתי? כי הייתי צריך רכב דחוף. הייתי לי קורולה (גיר רגיל, קניתי מיד ראשונה) ומכרתי אותה לרגל 106 GTI. בסוף הבחור התחרט, ואז חיפשתי משהו זמני (סיוויק, קורולה וכו') וגם משהו ספורטיוי - כלומר מה שבא ראשון - אני קונה. מצאתי סיוויק (באמת שמורה: נקייה מתאונות - ללא תיקוני צבע או פחחות אפילו!!, מנוע מצויין [הבדל בקומפרסייה בין המקסימלי למינימלי = 2 בלבד!] ויד סבירה. קניתי!.

ד"א, לרון שאמר שאני השקעתי בה: דווקא כן השקעתי בפן הבטיחותי וכעת היא נועלת 4 צמיגי דאנלופ חדשים וכמו כן החלפתי ברקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה אתה כל כך מתלונן...

מצאת אחלה אקזמפלר, סך הכל האוטו מאוד מאובזר יחסית למתחרות באותן השנים ונותן ביצועים טובים.

זה שכמה ערסים שואלים שאלות מפגרות בקשר לרכב דווקא דיי משעשע... אז זה לא ממש חיסרון :-)

החיסרון היחידי זה הביטוח והגניבות, חוץ מזה הרכב נותן תמורה מצויינת.

אבל כמו שאני מבין אתה בקטע של הצרפתיות, אז אם ככה בכלל לא הייתה צריך לקנות יפני גם בתור רכב זמני...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ד"א הביטוח ממש לא יקר - אני מבטח דרך אימי שהיא עובדת מדינה, מקיף יוצא 3200 לכל נהג מ-17. (דווקא יותר זול מהמקיף של הטויוטה שהייתה לי!!). לגבי גניבות - בלילות הרכב חונה מאחורי מנעול רב-בריח. נקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנסע תקופה ארוכה באופל קדט 82 בצבע תכלת, אני יכול להגיד לך שאני ממש מיזדהה איתך...

כל רמזור היו עוצרים אותי "בני דודינו" ומנסים לעשות "מיכרז"...

כל מחסום מישטרתי הייתי נעצר... הכרתי כבר את כל שוטרי מג"ב בשמותיהם הפרטיים :roll:

אין מה לעשות, סטיגה נישארת סטיגמה.

אני, אגב, מחבב את הדגמים היותר ישנים של הסיוויק, המרובעים יותר... לדעתי יש להם יותר "טעם"...

אבל על טעם ועל ריח...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אתה צועק כשאתה רואה עונדא?!

:shock:

לא יודע מה אתך, אני אף פעם לא צועק כמו מפגר שאני רואה רכב.

מקסימום חושב לעצמי או אומר לזה שהולך איתי "תראה איזה רכב יפה" (וזה לא מתייחס רק להונדה).

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתך, אני אף פעם לא צועק כמו מפגר שאני רואה רכב.

מקסימום חושב לעצמי או אומר לזה שהולך איתי "תראה איזה רכב יפה" (וזה לא מתייחס רק להונדה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...