Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאמינו או לא, אבל קניתי

חיים_k
שימו לב! השרשור הזה בן 7917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם רק ביום שישי נעביר בעלות, אבל זכרון דברים נחתם ומקדמה שולמה.

אלפא GTV 2000 מודל 78. יד 10 (עד כמה שזה רלוונטי), עברה X ק"מ בימי חייה.

המנוע הוחלף לפחות פעם אחת (מ 1600 ל 2000). הגיר הוחלף לגיר של 75.

הצבע הוחלף מאדום מקורי, לסגול מזעזע ועכשיו היא לבנה. יש Y שכבות של צבע על האוטו, ביניהן איים חמודים של חלודה.

כל הפריטים החיצוניים קיימים ומקוריים - מראות, פנסים, פגושים ואפילו הג'נטים מגנזיום המקוריים. צמיגים חדשים - קומהו, במידות (מקוריות): 195/65R14.

פנים הרכב זקוק כמובן לשיפוץ קל (איזה אנדרסטייטמנט משעשע), במיוחד שמישהו שתל שם, ביד גסה, ידית הילוכים וידית בלם יד ענקית של אלפא 75 (מי שלא ראה ידית בלם יד של 75, לא ראה מוזרות איטלקית מימיו). וגם הספידומטר לא עובד, עקב החלפת הגיר.

האגזוז הוא מעין פרי-פלואו בעבודת יד, ומוציא סאונד שנשמע בדיוק כפי שהייתם מצפים שתשמע אלפא קלאסית דרך אגזוז פתוח.

מה התוכניות לגביה ? קודם כל, להעביר בעלות לנסוע עליה כמה חודשים, כמו שהיא. אם נראה כי טוב, והרכב בעל פוטנציאל, נתחיל להשקיע. אם לא, תמיד אוכל לספר לנכדים שפוצצתי 12K ש"ח על אלפא ישנה, חלום ילדות, ונפטרתי ממנה שנה אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב !

תתחדש!

:beerchug:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אכתוב - מזל טוב :)

אם אתה צריך עזרה במשהו - אני לשרותך :wink:

ודווקא הגיר של ה 75 זו התקדמות טובה ....

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! (אומרים תתחדש על אוטו מ78?.. לא משנה, לא עולה לי כסף :D)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המאחילם 8)

אני עוד לא יודע מה אני בדיוק מתכנן עבורה, אבל זו לא תהיה ממש רסטורציה. אני לא אספן ולא מחזיק מעצמי כזה. אם אני אשקיע בשיפוץ מלא, הדגש לא יהיה על החזרת כל הברגים והניקלים המקוריים למקומם, אלא על התאמה לטעם שלי, כולל שינויים אם ידרשו.

כנף של אימפרזה וכחולים בשפריצר לא מתוכננים, למי שחשש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ראיתי את הרכב, אבל הבנתי מרן שהלך לראות את המכונית עם חבר שגם כן מחפש

רכב פרויקט, שלרכב יש פוטנציאל.

בהצלחה בפרויקט :smilecol:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לבריאות.

אני חושב שאין דבר יותר יפה מבן-אדם שהולך ומגשים חלום.

עזוב את הצבע והמנוע ושטויות כאלה.

מה שחשוב זה שהלכת בעקבות החלום.

אל תצפה שהחלום שלך יהיה קל. חלומות נוטים לא להיות ורודים כמו שתמיד רצינו.

בשנת 94 ,כשהיתי בן 18, הלכתי לסוכנות פיז'ו בצ'ק פוסט ושאלתי אם יש להם פוסטרים של 106 ראלי.

אמרו שלא.

אז נסעתי לבני-ברק ולקחתי שם אחד שנתנו לי במצב קצת קרוע ותליתי על הקיר בחדר, ליד הפוסטר של מטאליקה בהופעה חיה מהתקופה של ג'אסטס פור אול.

הסברתי לאמא ההמומה שלי שכזה אוטו יהיה לי ולא שום דבר אחר.

אחרי שאמא שלי סיימה לצחוק על הילד האטום שלה, היא הסבירה לי שממנה אני לא אראה שקל.

בגיל 20 קניתי את הראלי.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה המון בהצלחה עם הפרוייקט החדש ונקווה שהוא גם יצליח ללא יותר מדי תקלות בדרך (יש דבר כזה?).

סיפורים כאלה עושים גם לי חשק להתחיל פרוייקט, בטח במצב הנוכחי, משהו שיהיה לפאן נטו.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...