Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שווה סאב 8 אינצ

שימו לב! השרשור הזה בן 6856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרוב התיבות נפ קטן מאוד.

נפח קטן גורם לפגיעה מהותית לתפוקת התדר הנמוך, הבאס הנשמע מהתיבות הקטנות של ה6X9 (כמו אלה של אוטו-דיפו) הוא חלש וגרוע.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, למה כתבתי תיבות בנפח בינוני? כי בין כל הזבל שמוכרים הייום ,ראיתי תיבות מוכנות ,יחסית

גדולות ,שנותנות תפוקה טובה.

מומלץ לשמוע את התוצאה לפני שקונים, עדיין כדאי לקחת את זה בחשבון.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שכתב פה שלשמונה אינץ אין בס, הוא לא יודע על מה הוא מדבר.

לי היה עד לא מזמן,מכרתי למשהו מהפורום, סאב 8 אינץ של חברת דראגון.

היה לי גם מגבר למכירה,גם אותו מכרתי למשהו אחר מהפורום.

בקיצור הסאב 8 הזה פירק לו את הרכב יותר מהסאב 12 שהיה לו ברכב!!! אני מדבר על בס נקי שהרעיד את כל הרכב.

מי שחושב ששמונה אינץ לא מפציץ - טועה בגדול!!!

לגבי מק אוודיו = זבל של סאב,הוא באמת עלוב.המחיר אומר הכל.

תחפש דראגון 8 אינץ, יש עם וופר אחד ויש עם 2.

עם וופר אחד חדש יעלה בסביבות 900 ש"ח, עם 2 וופרים 8 אינץ - עולה 1500 ש"ח.

אבל שווה כל שקל, הסאב הזה פשוט מדהים והוא איכותי ביותר.

ואני מבטיח לך שהוא הרבה יותר טוב מהרבה סאבים של 10 ו 12 אינץ.

יום טוב.

התיבה שלהם בנוייה מעץ בעובי 2 ס"מ , תיבה שבנוייה כ"כ טוב, התיבה עצמה מאוד קטנה וזה היתרון הגדול,הבס שהם מפיקים ,פשוט לשמוע ולא להאמין למה שהקטן הזה מסוגל לעשות לרכב.

אם אתה מחפש בס איכותי,חזק מאוד, בכיוון לתדר 40HZ ירעיד לך את הכיסאות ,מראה פנימית,רעידות בחלונות...ולא יגיע לעיוותים - זה הסאב בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי למה משווים. אם תשווה 8" ו12" של אותה החברה אז ה8" יהיה חלש בהרבה וגם ירד פחות נמוך. לרוב 12" סביר יתן עוצמה גבוהה יותר ובאס נמוך יותר מ8" טוב וזאת כמובן אם שניהם נמצאים בתיבה אופטימלית. היתרון הגדול שיש ל12" בשטח הממברנה עושה את שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 אינץ תופס לך את כל הבגאג וחוץ מזה ש 12 אינץ יעלה הרבה יותר יקר.

אני מציע לבחור שיכנס לחנות וייבקש לשמוע את הסאב שאני מתכוון אליו.

קוראים לחברה דראגסטאר, לא דראגון.

הסאב הזה מעולה,בהשוואה ל10, 12 אינץ של חברה פשוטה כגון קליפורניה בום או בוס, הוא אוכל אותם בלי מלח..... אני כבר עשיתי את ההשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...