Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות חזקות בזמן הבלימה ובזמן נסיעה

geniasa
שימו לב! השרשור הזה בן 6858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעידות בזמן הבלימה זה לרוב מצביע על דיסק עקום.

לגבי הנסיעה, תבדוק לחץ אוויר בגלגלים דבר ראשון.

יש הרבה גומרים שיכולים לגרום לרעידות הללו.

האוטו ידני או אוט'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעידות בבלימה = צלחות דיסק להחליף

רעידות בנסיעה = כיוון פרונט

יש לטפל בשני הדברים, כל דבר לחוד גם להחליף צלחות דיסק ואחר כך לגשת לכיוון פרונט

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפסיק להיות כ"כ פסקני ?

יש לגשת למוסך כדי לבדוק , הכיוון שניתן לך הגיוני , אבל כדי לא להיכנס להוצאות סתם - יש לגשת כדי שבעל מקצוע יראה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מצדד בג'וני וחושב כמוהו,

אך אם אין לך מושג במה מדובר ולא נתקלת בזה בעבר , מומלץ שאכן תשמע בעצתו של שמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעידות בהגה בזמן נסיעה יכול להיות גם חופש בגלגלים.

דרך אגב אם כבר זה איזון גלגלים לא כיוון פרונט,כיוון פרונט קשור פשוטו כמשמעו לכיוון של הגלגלים והזויות שלהם ולא קשור לרעידות.

לגבי הקעידות בבלימה,אצלי היו (ועדיין יש) רעידו בבלימה,הרכב הוא סיויק 99 וגם אחרי שהחלפתי צלחות ורפידות ברעידות נמשכות,אם יש למישהו פתרון אני יצטרף לתרד הזה.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהבחור ששאל פה מתכוון לבצע כיוון פרונט בעזרת העין, הלוא כן מה הוא מטריקס?

התכוונתי שילך לבצע כיוון פרונט אצל בעל מקצוע ואז כל שאלותיו תיעננה, ורק לסבר את האוזן גם לי יש את אותה הבעיה והייתי אצל בעל מקצוע וזה בדיוק מה שהוא אמר לי: "רעידות בזמן בלימה מעיד על צלחות דיסק עקומות (לא בעלות אותו עובי לאורכן/רוחבן) והפתרון הוא החלפתן, למה במחיר של חריטה כבר עדיף להחליף, והגה רועד מושך מצריך כיוון פרונט"

ברגע שהוא יגש לכיוון פרונט, אם בעל המקצוע מקצוען הוא יגלה אם זה רק כיוון פרונט או מעבר

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,רעידות זה לא קשור לכיוון פרונט,משיכה לאחד הצדדים בנסיעה או בבלימה ואכילת צמיגים כן.

רעידות זה איזון גלגלים שאמור לעלות 20 שקל לגלגל וזה סך הכל הוספת משקולות איפה שצריך על הג'אנט וזה מאזן אותו ומפסיק את הרעידות.

ובקשר לצלחות הבלימה,אני מביא לך דוגמא מהרכב שלי ואתה נותן לי פתרון שכבר ניסיתי,ואם אתה כל כך מומחה לעניינים האלו אז אולי תתן לי פתרון לבעיה שלי.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהתשובה לא יכולה להיות נכונה.

ביקשתי שתפסיקו להיות כ"כ החלטיים כאשר ההוצאה היא מכיסו של מישהו אחר , ואותו אחד לא מבין מספיק כדי לדעת מה הכיוון.

לפיכך המלצתי ללכת לבעל מקצוע - כדי שיבדוק אם לא מדובר במשהו אחר . לרוץ ישר למכון פרונט ולהחליף צלחות זה קצת מוגזם לפני ששוללים אפשרויות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה ולא עניתי לך עניתי לבחור ששאל את השאלה בראש הדף, בזמן שכתבתי אתה השחלת הודעתך ולכן חשבת שעניתי לך, מתנצל הבעיה שלך לא מוכרת לי וכרגע אין לי פתרונות או עזרה להציע לך, אני מקווה שחכמי השבט ידעו לתת לך את התשובה,

אני רק משער אבל בדקת את מסרק ההגה אולי החילזון פגום?

אני פשוט מריץ את כל האלמנטים המרכיבים את ההיגוי ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה יכולה לנבוע גם מאזון גלגלים, חופש במערכת ההיגוי, כיוון פרונט

יש ללכת מהקל אל הכבד, ראשית ללכת לפנצריה ולבצע איזון גלגלים

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתיעצות עם בעל מוסך לכיוני פרונט ואיזון גלגלים , רעידות מעל 100 קמ"ש , צריך לעשות איזון גלגלים אחורים .

רעידות בזמן בלימה להחליף צלחות ורפידות בגלגלים קדימה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...