Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מסלול עם מועדון SHELBY....ואורח מיוחד

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד יום מסלול עם מועדון שלבי- מוסטנג המקומי במסלול PIR.

רק שהפעם הייתה נציגות ישראלית הרבה יותר גדולה, אפילו כפולה...שני ישראלים smiley36.gif

מי שמכיר את מוטי או Moti miata R, יודע שמוטי אף פעם לא יוותר על שום הזדמנות להכיר עוד מסלול מקומי באזור. אתם שואלים מה זה אזור ? יומיים נסיעה מהבית שלו עד לבית שלי. קל"ב.

יום שישי בבוקר מוטי יוצא מביתו בקליפורנייה כשהוא עמוס בציוד מרוצים, טריילר ועליו המיאטה וחברה שלו, שבלעדיה הטורבו של מוטי היה נשאר זרוק בפנייה מספר 8.......פרטים בהמשך.

יום שבת 10 בלילה הבחור מגיע אליי ותופס חצי רחוב כדי להחנות את הרכבת שלו, שותים בירה ומחליפים חוויות ובזה סוגרים את היום.

את יום ראשון אנחנו מעבירים בבדיקת תקינות המיאטה בבוקר ובשאר היום ותפילות לבורא עולם שלא יירד לנו גשם למחרת.

יום שני בבוקר השכמה ב5:45 , קפה קטן, וידוא שכל הקסדות, כלים ,מים והנשים איתנו ויוצאים למסלול.

7:15 הגעה למסלול, מסתבר שמועדון השלבי\מוסטנג הם חברה מזדקנים שלוקחים הכל באיזי, נראה שהם באו לבלות זמן ביחד ולא לנהוג על המסלול , כך שרק ב 10 עלתה הקבוצת נהגים הראשונה על המסלול.

כל מקצה כ 20 דקות ואז קבוצה שנייה שמוטי משתתף בה, ואני איתו ברכב.

זאתי הפעם הראשונה של מוטי על המסלול המקומי בפורטלנד אבל מוטי , שלא נהג מזה כמה חודשים, רגלו כבדה על הגז.....והמיאטה המטורבתת הקטנה שלו מהירה, כך שאנחנו מפספסים את פנייה מספר 5 ויורדים ללחך עשב smiley18.gif, לאחר שעולים שוב על האספלט מוטי זהיר יותר ומנסה ללמוד את המסלול. סוף המקצה.

קבוצה שלישית עולה ואני בתוכה ,הפעם מוטי מצטרף אליי בתור נוסע, ומנצל את ההזדמנות ללמוד את הקו של המסלול, הBMW כרגיל , מכונה מדהימה, ומספקת כיף אדיר לשנינו למרות שמרגישה קצת "משפחתית שמנה" לעומת המיאטה הקטנה. סוף המקצה.

norm_C79615FCECB54DA98E01945996BBB916.JPG

מקצה שני של הקבוצה של מוטי, ואני שוב מצטרף אליו. נראה שהבחור לומד מהיר, הפעם הוא דוהר מפנייה לפנייה, מצליח להשאר על האספלט ומראה ליותר מאחד או שניים V8 שיש להם יותר מדיי צילינדרים מיותרים. תענוג smiley32.gif, אבל הכיף נקטע, להבות יוצאות מתחת למכסה מנוע של המיאטה, אנחנו נכנסים לפיטס, אני מכין את המטף , פותחים את המכסה ומגלים שהטורבו השתחרר מהמניפולד ונפלו שני אומים. הלהבות היו בקפיירים שברחו מהמניפולד.

norm_7283D1D846954E65895447A8F03F77A1.JPG

מקצה שני שלי אני נוסע לבד שמוטי עובד על האוטו, זאתי הפעם הראשונה של בקבוצה של המתקדמים אני מרגיש מצוין עם האוטו ואפילו מראה ל M3 E46 , 300ZX וכמה קוברות את האגזוזים שלי.

אני חוזר לפיטס ומגלה שמוטי עדיין נלחם עם האום, פשוט אין גישה טובה, גם אני מנסה ולא מצליח, לאחר נסיונות ארוכים חברה של מוטי מציעה עזרה, ואנחנו מתוך נימוס נותנים לה לנסות.......כמובן שבנסיון ראשון היא מצליחה smiley36.gif . מוטי מתמלא גאווה ואהבה. smiley27.gif

מקצה שלישי שלי וחברה של מוטי מצטרפת אליי, יוצאים לדרך, חברה של מוטי מדגישה את הערכתה לBMW המתורבתת לאחר הזכרונות הכואבים של ישיבה במכונית קיצונית כמו המיאטה.

מגיעם לישורת סוף הילוך רביעי 190-200קמש אני יורד על הבלמים ואני מרגיש שההגה מושך לקיר אבל ממשיך לנסוע ונזהר הרבה יותר נכנס לסיבוב ואז אני שומע דפיקות מצד ימין ומרגיש שההגה מוזר. אני מתגלגל לפיטס ומגלה שיש פאנצר בצמיג הימני. smiley18.gif יצאתי בזול(400$ זוג צמיגים)

norm_1241B8B6624841F891582A8E9875673B.JPG

בזה נגמר היום שלי החלפתי לרזרבה ונסעתי הבייתה

היה אדיר !!!! smiley4.gif

norm_29F63388F3814E9A9FD1B3C2FFE68041.JPG

norm_A66A8FB69288450AAFF011F8B6CBCF6A.JPG

norm_144DFF510DD049CF9904EDBF4C9B4BB0.JPG

norm_1F9C48747A8141E49CFECA47B48116FD.JPG

norm_A3B5BCC17140430AB885A4B9CD8BF2AF.JPG

norm_C9FE3644CC664442A811C1388E393682.JPG

norm_BB3390D6E71B4684823B10B4C92699C4.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי אחלה כתיבה ותמונות...

אני רואה עושים יותר מידי חיים שמה באמריקה :-D ... לעומתנו :?

חבל שהיו לכם את כל התקלות והפנצ'רים האלה , אחרת הייתם מראים לכל השרירנים האמריקנים האלה שאסור להתעסק עם ישראלים (ישראלי נשאר תמיד ישראלי:wink: ) על האספלט :twisted: .

יוגב 205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן,

כמו תמיד, אתה מספק לנו הנאה ורטיבות רבה בפה בזמן קריאת דבריך וראית תמונותיך, כל הכבוד.

עם איזה מועדון עוד לא עלית ליום מסלול? ;) נשארו הרבה אני מקווה. אחרת אתה תמחזר ידיעות...

סחטיין על מוטי על הנסיעה הארוכה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן,

כמו תמיד, אתה מספק לנו הנאה ורטיבות רבה בפה בזמן קריאת דבריך וראית תמונותיך, כל הכבוד.

על איזה רטיבות אנחנו מדברים?!:wink:

גולן,

תודה רבה על הסיקור. רואים שלמרות שאתם שם, הלב עדיין נשאר כאן, ואתם ממשיכים לעדכן.

בהצלחה לשניכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לך, גולן :wink:.

כרגע הגעתי הביתה ואני די גמור מכל הנסיעה הסופר ארוכה הזו (שהסתכמה ב-3320 ק"מ :shock:...בששה ימים!).

מחר אני אשב לכתוב את הגרסה שלי :-).

לילה טוב בפורטלנד, בוקר טוב ישראל.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...