Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פרטים על אודי קוואטרו 1.8 (פוצל מקניה מכירה)

zafzaf
שימו לב! השרשור הזה בן 7670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*עריכה - הנה העתק של ההודה של 206 XS מקניה מכירה*

טוב אז ככה.

אני מכיר את בעל הרכב, הוא קיבל אותו מחבר שלו לתקופה מסויימת, ובסוף קנה אותו ממנו.

הוא לא חשב למכור, אבל חבל לי לראות רכב כזה נדיר ומיוחד אצל אדם שגם סובארו לאונה תספק אותו, ולכן שיכנעתי אותו למכור. הוא מוכן למכור אותו ב-13k, אבל נראה לי שיש עוד על מה לדבר.

קצת פרטים:

קוואטרו, מנוע 1800 (אורכי), שנת 85', 350K קילומטר, יד רביעית, די מוזנחת חיצונית (דפיקות, צבע אדום דהוי ומקולף).

לדעתי יש לאוטו את כל הנתונים הבסיסיים כדי לעשות ממנו מפלצת.

קוואטרו, משקל יחסית קל, מנוע 1800 (אולי אפשר לדחוף לשם את זה של הTT ).

אם מישהו מתעניין, נא לשלוח לי הודעה פרטית.

דרך אגב, מישהו יודע כמה רכבים כאלה יש בארץ? או נתונים טכניים על הרכב?

יובל.

כדי לספק את מרב הפרטים הנכונים על האוטו, עלייך לציין, אם האוטו מוזרק (נדיר בארץ) או קרבורטור, סוג מרכב (כמה דלתות), סוג תיבת הילוכים, יבוא אישי/סדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לספק את מרב הפרטים הנכונים על האוטו, עלייך לציין, אם האוטו מוזרק (נדיר בארץ) או קרבורטור, סוג מרכב (כמה דלתות), סוג תיבת הילוכים, יבוא אישי/סדיר.

אוקיי אז ככה.

דגם - אאודי 90

שנה - 1985

אין פה טעות.

קרבורטור, 4 דלתות (סדאן), ידני, יבוא סדיר ככל הידוע לי.

עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכך היא נבדלת מסדרת 80.

ייתכן שבשל שיטת המיסוי שהייתה נהוגה דאז בארצנו נוצר דגם "מיוחד" בעל 4 צלינדרים, או לחילופין מנוע שאינו מקורי.

נפח 1781 סמ"ק,90כ"ס.

באותן השנים היה יבוא סדיר של דגמי האאודי 80 (כולל קוואטרו), 100 והטעימה מכול 200 טורבו קוואטרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכך היא נבדלת מסדרת 80.

ייתכן שבשל שיטת המיסוי שהייתה נהוגה דאז בארצנו נוצר דגם "מיוחד" בעל 4 צלינדרים, או לחילופין מנוע שאינו מקורי.

נפח 1781 סמ"ק,90כ"ס.

באותן השנים היה יבוא סדיר של דגמי האאודי 80 (כולל קוואטרו), 100 והטעימה מכול 200 טורבו קוואטרו.

אכן, מדובר במנוע 4 צילינדרים.

לדעתי הספקו גבוהה מ90 כ"ס, משום שהרכב קצת יותר חלש מ (110) 206xs (גלגול משני), ובהתחשב לזה שיש לו הנעה כפולה (קבועה?) אני מעריך שיש לו הרבה מעל 90 כ"ס.

לפי מה שאתה אומר, אין הבדל בינה לבין האאודי 80 של אותם ימים מבחינת צורה חיצונית ?

לא נראה לי. לוחית הרישוי נמצאת בין הפנסים האחוריים, בעוד אלו "מחוברים" ומקיפים אותה מעליה ומתחתיה, בניגוד ל-80 ששם הפנסים נפרדים לחלוטין.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...