Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וונדליזם בשידור חי

eladdl
שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצלחתי לחסוך היום , לבחור\בחורה עם מזדה 6, שני צמיגים + ג'אנטים...

בקיצור, ישנתי אצל חברה שלי ברעננה, יותר נכון נרדמתי... קמתי ב 4 ורבע

ונסעתי לכיוון הבית, עכשיו מי שמכיר את רחוב ציפמן , וליד הקורבט האדומה שיש שם?

שני חברה , הרימו מזדה 6 עם ג'יק מכל צד , הורידו 2 גלגלים + ג'אנטים

התחלתי לצפור להם באמצע השכונה , והם התחילו לברוח לתוך הגינה , השאירו את הג'יק'ים ופשוט ברחו כמו טיל...

תאמינו לי כואב הלב לראות דבר כזה :roll:

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גניבת גלגלים הופכת למכת מדינה חדשה! גם לאוטו שלי הורידו 4 גלגלים כשהיה חדש. הפיתרון- התקנת מנעולי ברגים. ללא ציוד מתאים, אין להם סיכוי להוריד הגלגל. העלות בחו"ל כ- 35$.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת עניין אותי כל העניין הזה של הנועלים,מישהו יכול לספר לי מעט על זה ?

האם אפשרי לשים בכל סוג ג'אנט?

מחירים?

מקומות שאפשרי לקנות\להתקין?

תודה מראש

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה...

נגיד ושמתי נועלים לג'נטים ומחר יש לי פנצ'ר האם אני יכול להוציא את הגלגל?

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות כזה?

בעקבות ת'רד זה (אני גר ממש קרוב ל"זירת הפשע") החלטתי שכדי מאוד לשים נועלים...

אז איפה אני יכול לקנות באיזור מגורי (רעננה...)

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנועלים שלי, מקוריים של מאזדה, הגיעו מארה"ב. אבל אני יודע שגם פאנצ'ריות מוכרות נועלים כגון אלה. גם אוטו דיפו.

לגבי פאנצ'ר- היה לי פאנצ'ר ולא הצלחתי לפרק את הנועל כי הכלי לפתיחת ברגים שמאזדה צרפה למיאטה הוא בזוית של 30 מעלות. הכלי פשוט מחליק מהנועל. נאלצתי למלא אוויר 45 PSI (יש לי משאבת אוויר באוטו) ונסעתי לפאנצ'ריה. עם פטיש אוויר הנועל ירד בקלות. על מנת שלא יהיו לי בעיות בעתיד, הכנסתי לתא המטען (וזה היה מסובך למדי בתא המיקרוסקופי שלי) מפתח צלב. עם מפתח צלב אין כל בעיות בפתיחת הנועלים!

דרך אגב, ידוע לי שהמונדאו מגיעה ארצה עם נועלים מקוריים. שמעתי שגם לפוקוס יש. אם ההברגות מתאימות למי מכם- זו הזדמנות לרכישת נועלים טובים ישירות מהיבואן ובאחריותו.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנועלים שלי, מקוריים של מאזדה, הגיעו מארה"ב. אבל אני יודע שגם פאנצ'ריות מוכרות נועלים כגון אלה. גם אוטו דיפו.

לגבי פאנצ'ר- היה לי פאנצ'ר ולא הצלחתי לפרק את הנועל כי הכלי לפתיחת ברגים שמאזדה צרפה למיאטה הוא בזוית של 30 מעלות. הכלי פשוט מחליק מהנועל. נאלצתי למלא אוויר 45 PSI (יש לי משאבת אוויר באוטו) ונסעתי לפאנצ'ריה. עם פטיש אוויר הנועל ירד בקלות. על מנת שלא יהיו לי בעיות בעתיד, הכנסתי לתא המטען (וזה היה מסובך למדי בתא המיקרוסקופי שלי) מפתח צלב. עם מפתח צלב אין כל בעיות בפתיחת הנועלים!

דרך אגב, ידוע לי שהמונדאו מגיעה ארצה עם נועלים מקוריים. שמעתי שגם לפוקוס יש. אם ההברגות מתאימות למי מכם- זו הזדמנות לרכישת נועלים טובים ישירות מהיבואן ובאחריותו.לא הבנתי ... אם קנית נועל , וכרגע קנית מפתח צלב כדי לפרק את הברגים במקרה של פאנצ'ר , איפה הנועל כאן ?!?! איפה המניעה של הנועל לפרק לך את הגלגל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנועל הוא אום או בורג עגול בחלקו החיצוני, עם מגרעות בצורה גיאומטרית אקראית בחלקו המרכזי. 4 הנועלים, (אחד במקום אום/בורג פר גלגל) מגיעים עם אביזר מתאם ("מפתח") שמסוגל לפתוח רק את הנועל המקורי. האביזר הוא בצורה של גביע. עגול בחלקו החיצוני ובליטות בחלקו הפנימי המתלבשות על המגרעת הגיאומטרית הנ"ל במדוייק. על חלקו האחורי של הגביע יש אום שעליו מתלבש מפתח הצלב. כלומר- על מנת לפתוח את הנועל חייבים להשתמש באביזר מתאם שבא בין הנועל לבין מפתח הצלב. את האביזר המתאם אתה מחביא באוטו לעת צרה ומוסר אותו למכונאי/צמיגאי בעת טיפול הדורש הסרת גלגלים.

ראה כאן את המבחר באנגליה-

http://www.autoexpress.co.uk/product_test/?id=57587

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, בדיוק עברתי היום בבוקר בציפמן וראיתי את ה-6 המסכנה על הג'ק, עם שני ג'נטים חסרים... מי היה מאמין שזה קורה גם ברעננה :roll:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שהצלחת להבריח אותם.

אני בעצמי קורבן לגניבת הג'אנטים, וזה אוחלי הדבר הכי מכעיס שקרה לי אי פעם בחיים שמלווה בתחושת חוסר אונים... כשרכשתי ג'אנטים חדשים הביא לי המוכר גם מנעולים כאלו מתנה (ארבעה+מפתח), חובה לקנות כאלה לכל מי שיש לו ג'אנטים על האוטו וגם אם אינו חושב שהם מיוחדים או מושכי עיניים וסתם מקוריים ומצויים, כי לעיתים דווקא אותם יגנבו בגלל הביקוש והפשטות בגנבה (של מכונית שלא באה מהחברה עם מנעולים)- זו הסיבה שהם לא התעסקו בקורבט, היא בטח ממגונת מאד והם ידעו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה

האם לפחות היצלחת להשיג מספר רכב???

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

הלוואי שלכל אחד יהיה אכפת ותהיה אחווה שכזאת ואז נסבול פחות מכל העסק של הגניבות והוונדליזם.

המשך יום טוב לכולם.

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...