Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש חדש במחוזותינו

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נפתח במשוואה קטנה שעליתי עליה: מכונית נפלאה = מכונית שכמה תקלות מעצבנות שלא יקרו לך, עדיין תאהב אותה יותר מאת החברה שלך.

ועכשיו לתקלה הנוכחית:

חזרתי היום מביקור אצל ידידה שגרה לא רחוק מאריאל (רק בצד הנכון של הקו) והחלטתי להשתמש בחוצה. על החוצה עצמו לא נסעתי מהר (לא מעל 130, נגיד) אבל פעם-פעמיים האצתי לכיוון 160 (מ', או כך סיפר לי מי שהיה באוטו עם חבר של מי שעשה באמת...).

יותר לכיוון 160 התחילו רעידות מן ההגה, הבנתי את הרמז וחזרתי ל-130. יצויין כי ב-130 הכל בסיידר גמור.

החשד שמשהו לא בסדר (שעדיין נמצא בגדר חשד) עלה אצלי דווקא בבית, בחנייה. כשהחניתי את סוזנה נשמעו קולות מכיוון מנגנון ההגה לאחר סיבוב ההגה. קולות שנשמעים קצת כמו שחרור אוויר, אבל לא בדיוק. הרעש נשמע קצת לאחר שחרור הלחץ של סיבוב ההגה. לאחר עזיבת ההגה - גם במצב מסובב - אין רעש. בסיבוב איטי של ההגה, הרעש נשמע חלש יותר וקצת לאחר תחילת הסיבוב.

לאחר כיבוי המנוע סובבתי את ההגה שוב, לבדיקה - אין רעש. מכאן, שהרעש נובע ממנגנון שמופעל כשהמנוע דולק - מן הסתם מנגנון הגה הכוח, אבל המכונאים שביניכם ודאי יידעו טוב יותר.

להבהרה - אין הרגשה של חיכוך או הבדל בין הרגש של ההגה אתמול (או הבוקר, לצורך העניין) לבין עכשיו, כששמעתי את הרעש. אולי הרעש היה תמיד, ופשוט לא שמתי לב? לא יודע.

אני מניח שזו פשוט דרכה של סוזנה להעניש אותי על יותר מדי התעללות, או משהו...

בטאמן

(-;

רוני - אני אחריך (למוסך)!

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אתה קנית אוטו נפלא אבל אין מה לעשות אחרי הכול זה סוג של וולקן ווולקן ידועה בבעיות קטנות ומרגיזות .

אצלי אין דבר כזה לחזור מטיול ולא לגלות משהו חדש תמיד היא דואג לסחוט לי את הארנק כמו שסחטתי את הגז .

ולעיניננו הרעש שמסובבים את ההגה הוא רעש מוכר בפגו' סיטרואן ,הוא לא מופיע בכל הרכבים ולכן הוא מוגדר כתעלומה אמיתית .

אין לך מה לחשוש מהרעש הזה בדוק רק שאין לך נזילות שמן מהמשאבת הגה ואם אין לא אמורה להיות בעייה .

לגבי הרעידה במהירות הגבוהה אני הייתי ממליץ לך לעשות איזון גלגלים בדרך כלל זה פוטר את הבעיה . אני מאוד מקווה בשבילך שהגנטים תקנים ולא קיבלו מכה כי הגנטים של ה 16V מאוד עדינים . יש מצב גם שאחד הצמיגים קיבל בטן קטנה ואז אין ברירה אלא רק להחליף צמיג ואופציה אחרונה זה חופש במייסבים .

לא סתם רשמתי לך את כל האופציות כאן כי אתה צריך להבין במשפחת הוולקנים שום דבר לא פשוט אצלי למשל יש רעידה קטנה רק במהירות 140 קמ"ש בדיוק לא יותר ולא פחות ואני כבר כמה חודשים מנסה לאתר את הבעיה אבל ללא הצלחה כמו שאמרתי "וולקן"

זהו עד כאן הקיטור היומי פשוט הייתי צריך לשפוך את הלב like i seid welcam to the clab

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לרעידות - מוסך יכול לגלות בעיה שמתפתחת רק במהירויות של 160 קמ"ש ומעלה? זה לא שהם יכולים לנסות את המכונית במהירות כזו.

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל ZX מלפני מתחיחת הפנים שנעשתה ב 95, אכן יש רעש מוזר מכיוון ההגה-כח, אבל זה נורמלי.

בדגמים של 95 ומעלה, יש הגה-כח שונה וגם התחושה שלו שונה.

דני G.

Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...