Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר ישודר פרוייקט מיוחד...

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו כן מחר (ראשון) ישודר ברוץ 5 (אפיק 55 ב"יס") בשעה 15:25 פרוייקט מיוחד,

פרוייקט זה לקח תלמידי י'ב שעומדים או שהוציאו רשיון נהיגה ושיפר להם את רמת הנהיגה,(פרוייקט זה בוצע בקארטינג) בעזרת אבי נוימן (שהוא היה המדריך, והוא מדריך לנהיגה מתקדמת) הם למדו הרבה על נהיגת מירוצים וההשלכות של זה לכביש, הרעיון היה של יעקב טרפוצ'ניק שמזה שנים רבות נלחם בתאונות הדרכים, אני הייתי חלק קטן בפרוייקט זה בזה שעזרתי למדריך(אני הבן שלו :-) ) וזה היה מאוד מרגש לראות אותם מבינים ומשתפרים כל פעם מחדש, בקיצור אני לא ידבר יותר מידי, יהיו שידורים חוזרים גם בימים שני שלישי וחמישי, בכל יום זה שעה אחרת אני חושב...

בקיצור תהנו מחר מהשידור...:wink:

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן מחר (ראשון) ישודר ברוץ 5 (אפיק 55 ב"יס") בשעה 15:25 פרוייקט מיוחד,

פרוייקט זה לקח תלמידי י'ב שעומדים או שהוציאו רשיון נהיגה ושיפר להם את רמת הנהיגה,(פרוייקט זה בוצע בקארטינג) בעזרת אבי נוימן (שהוא היה המדריך, והוא מדריך לנהיגה מתקדמת) הם למדו הרבה על נהיגת מירוצים וההשלכות של זה לכביש, הרעיון היה של יעקב טרפוצ'ניק שמזה שנים רבות נלחם בתאונות הדרכים, אני הייתי חלק קטן בפרוייקט זה בזה שעזרתי למדריך(אני הבן שלו :-) ) וזה היה מאוד מרגש לראות אותם מבינים ומשתפרים כל פעם מחדש, בקיצור אני לא ידבר יותר מידי, יהיו שידורים חוזרים גם בימים שני שלישי וחמישי, בכל יום זה שעה אחרת אני חושב...

בקיצור תהנו מחר מהשידור...:wink:

בעולם הנאור כבר מזמן מכירים בערך של הקניית מיומניות נהיגה דרך ספורט מוטורי, קארטינג, נהיגה מתקדמת, ימי מסלול וכו'....

אצלנו - עוד יש דרך ארוכה. כרגיל!

מיירדה.... (יש לבטא Mierda בספרדית - לאלו שתוהים מה כתוב פה).

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כבר פתוח יש שעור ספורט בנתיים (מורידים במשקל בשביל המירוצים).

יש לי שאלה לגבי נהיגה מתקדמת

שאלתי כמה אנשים מה דעתם וכל זה על נהיגה מתקדמת (חלק חברי פורום).

הרוב אמרו לי שזה ביזבוז של כסף ושאימונים עצמיים יתנו לי את אותו החומר למידה מטעויות (לימוד עצמי במקום מבודד)

זה באמת ככה?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מי שאמר לך את זה באמת עבר קורסים כאלה אבל בדרך-כלל הדעה הרווחת שתוכל למצוא (גם פה בפורום) היא שונה.

זה נכון שאפשר גם לעשות הרבה עם אימונים עצמיים אבל בדרך-כלל אתה רק תעמיק את השגיאות שלך.

לימוד אמיתי דורש הכוונה ורקע תיאורטי נרחב.

את החלק השני עוד אפשר לעשות לבד (ברוב המקרים הידע הוא חלקי ואז אתה שוב מקבע שגיאות), אבל עין מקצועית שתעיר לך על שגיאות לא תקבל אם תעבוד לבד.

זה עולה הרבה כסף זה נכון אבל אתה גם תלמד מזה הרבה ובצורה הרבה יותר ממוקדת מאשר "אימון" שתעשה לעצמך.

הרבה פעמים מקורס בסיסי יכולים לצאת עם רושם כזה כי הקורס צריך ליישר קו ואם יש לך ידע וניסיון טובים אז אתה יכול קצת להתאכזב בהתחלה אבל מכאן ועד "אני אלמד את עצמי" המרחק עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי נהיגה מתקדמת

שאלתי כמה אנשים מה דעתם וכל זה על נהיגה מתקדמת (חלק חברי פורום).

הרוב אמרו לי שזה ביזבוז של כסף ושאימונים עצמיים יתנו לי את אותו החומר למידה מטעויות (לימוד עצמי במקום מבודד)

זה באמת ככה?

ואותם חכמים בטח עברו בעצמם 30 קורסים שהם מבינים כ"כ הרבה.

עברתי שבוע שעבר קורס (בסיסי מאוד) . תבין ,אני נוהג כמעט 20 שנה , מעל חצי מליון ק"מ וותק ,ומכיוון שאני גר במושב -שטחי אימונים זו ממש לא הבעייה שלי.

תוך 5 דקות התנפצה לי האשלייה של "אני יודע לנהוג" . וזה עוד לפני שעליתי על ההגה...:?

אני מוכן לקבל ביקורת כזו ממי שעבר קורס ומרגיש תרומה אפס.

מי שלא עבר -וחושב שהוא יכול ללמוד לנהוג בהתכתבות - מבלבל במוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...