Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בעקבות המפגש

car pimp
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר אמרתי שהיה מפגש סבבה, הכל היה טוב וכל הכבוד לאוטופרט וא.י.ה על האירגון!

אחרי המפגש חבר שלי שאל אותי שאלה שלא ידעתי איך לענות לו עליה, ואלי אתם תוכלו לעזור לי.

למה כשמודדים את הסאונד, זה נשמע כאילו שלוחצים על הגז?

ואם כן לוחצים על הגז, אז למה? מה זה קשור?

תודה לעוזרים.

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל לוחצים על הגז כי אז האלטרנטור מוציא הספק יותר גבוה, הכל בערבון מוגבל, חכה עד שמישהו אחר יענה, אני לא רוצה להטעות.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יתן לך הסבר פשוט וקולע

המנוע מעלה את הטורים קצת בדרך כלל המנוע נמצא בשעון קצת מתחת ל1 מה שקורה ברגע שהאוטו מרגיש שהמצבר מתחיל להתרוקן בגלל שהמערכות סאונד האלה צורכות הרבה חשמל ממנו אז המנוע מעלה את הטורים ל1.5 בערך כדי למלאות חזרה את המצבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאתה לוחץ על דוושת האוץ כך סיבובי האלטרנטור עולים והוא מפיק יותר למגבר. כאשר הרכב מונע האלטרנטור הופך להיות זה שמספק מתח לכל הצרכנים[האלטרנטור מחובר במקביל למצבר וכאשר הרכב מונע האלטרנטור הוא זה שמספק מתח ובאותו הזמן מטעין את המצבר וכאשר הוא לא מונע אז המצבר מספק את המתח . ולכן שואפים למתח המקסימלי שהמגבר יקבל כדי להפיק ממנו את מירב ההספק

כללי לפי מה שידוע לי מספיק טורים של 1500 סלד .היו אנשים שממש פרקו את המנוע שלהם בתקוה שזה יעזור להם גורלי להגיע לדציבל גבוה יותר..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי שהיה מפגש סבבה, הכל היה טוב וכל הכבוד לאוטופרט וא.י.ה על האירגון!

אחרי המפגש חבר שלי שאל אותי שאלה שלא ידעתי איך לענות לו עליה, ואלי אתם תוכלו לעזור לי.

למה כשמודדים את הסאונד, זה נשמע כאילו שלוחצים על הגז?

ואם כן לוחצים על הגז, אז למה? מה זה קשור?

תודה לעוזרים.

עקרונית כשיש ברכב דרישה לצריכת זרם גבוהה האלטרנטור עובד יותר קשה.

הרצועה של האלטרנטור יושבת על הפולי שמושפע באופן ישיר מסיבובי המנוע (מסתובב עם הקראנקשאפט)

על ידי העלאת סל"ד מקלים על האלטרנטור לייצר את הזרם שהוא צריך לייצר.

זה בסיסי לחלוטין בלי להכנס למונחים טכניים.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלריון אם אתה לא יודע חבל לענות, אתה מטעה אנשים, והם מטעים אנשים ובסוף כולם טועים בגלל שחשבת שאתה צודק.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אהה מיקי , אנשים הגזימו אתמול הגיעו ל8000 סלד בעמידה בכייף שלהם לשפוך מנוע.חבל על הדלק תאמין לי . חוץ מלפרק את המנוע סתם ולעשות רעש מהמנוע יותר מהסאב ולחנוק אותנו מאחור זה לא הועיל במיוחד. מספיק גם 2000 סלד.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, מאותה סיבה בדיוק מומלץ בד"כ במיוחד ברכבים קטנים, אם עושים

הנעה בכבלים, מומלץ לרכב המניע לתת גז קבוע, ב1500-2500 סל"ד,

על מנת לספק את המתח המקסימלי שאפשר.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנת אין טעם לעלות יותר מידי, אם אתה רוצה אתה יכול לעשות "ניסוי קטן"

חכה משהו כמו 10 דקות אחרי הנעה ראשונית עד שחום המנוע במצב האופטימלי ומד הטורים בניטרל גם במצב האופטימלי שלו. אחרי זה תדליק את המזגן או תחלץ על הכפתור של החלון חשמל או אפילו סתם תדליק אורות או אפילו תדליק את המערכת, תראה שמד הטורים נע טיפה למטה ומיד עולה קצת מעל למה שהיה לך קודם, זה קורה בגלל שפתאום יש דרישה גדולה לאמפר והאלטרנטור מעמיס יותר על המנוע אז כדי שהמנוע לא יתכבה הוא מפיק יותר כוח ומעלה קצת את הטורים.

מה שבעצם קורה בתחרות זה שמאחר והמדידה היא 2 שניות בלבד אתה לא רוצה שבשתי השניות האלה תהיה לך המפלה הקטנה הזאת אז במקום שהרכב אוטומטית יעל לך קצת את הטורים אתה עושה את זה במעוד מועד. זה שאנשים לוחצים ממש ומעלים את הטורים מאוד, זה בגלל שזה אושר פנימי כיפי לחלוטין, וכל גבר יאהב לעשות את זה :) (אולי גם חלק מהבנות)

SPL @ 136.6DB!

with KICKER KX600.1 and KICKER 10" L7 @ ported 40hz box!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...