Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה משפטית - הסתרת מראות הצד

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 6863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לכל אלה מבינינו שספר החוקים חקוק במוחם (או שנדמה להם ככה...)

לאחרונה התעצבנתי לראות לא רכב אחד ולא שניים שסרט, לא חשוב מאיזה צבע, מתנפנף להם סביב מראות הצד באופן שללא ספק חוסם את שדה הראיה במראה... האם ישנו חוק בעניין? האם שוטר יכול לעצור רכב כזה בגלל הפרעה לשדה הראיה במראה?

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** עריכה - אין צורך לצטט את ההודעה שמעליך. מי שירצה לקורא אותה פעמיים יצליח גם בלעדיך ***

נראה לי ששוטר יכול להתעלק על מישהו אם הוא רוצה , אבל בטח השוטרים כבר רגילים למראה הזה מאחר שכמעט חצי מדנה שמה את הסרטים המעצבנים האלה(לא משנה איזה צבע..) אז הם יתעלמו מי זה מתוך "הרגל" .

יוגב 205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיה לי את הסרט הזה על המראה הימנית אז בהתחלה באמת שמתי לב לזה שחלק מהסרט בזמן נסיעה חסם את המראה הימנית והפריע לי לכן פשוט קשרתי את כל הסרט מסביב למראה, וכך פתרתי את הבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום ראיתי שיא חדש:

מישהי נסעה בכביש שש עם מסך dvd יוצא מהתקרה בדיוק על המראה האמצעית מכוון לנהגת שראתה לדעתי איזו טלנובלה.

אם היא תנסה להסתכל במראה האמצעית היא מקסימום תוכל לראות את הגב של המסך.

ואתם מדברים על סרט קטן על מראות שאולי בכלל מזכיר להרבה נהגים שיש שם מראה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבינה מה הבעיה לתלות את הסרט במקום אחר ולאו דווקא על המראה - שלי למשל תלוי על האנטנה של הרדיו...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הטמבלים שתולים סרט כתום (צבע זוהר יחסית) על המראה המרכזית.

תוכל להסביר למה טמבלים?

לי תוי סרט בצבע שלא חשוב כרגע על המראה, לא מפריע לשום דבר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבינה מה הבעיה לתלות את הסרט במקום אחר ולאו דווקא על המראה - שלי למשל תלוי על האנטנה של הרדיו...
את עלולה לתלוש או לשבור את בסיס האנטנה
:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו שלי אין אנטנה (יש איזה קוים כאלה על החלון שזה האנטנה)...

אבל אני רואה מלא אחרים שזה על האנטנה....

וה"נהג חדש באמת מסתיר את השדה ראיה כי באלרו החלון האחורי בשיפוע עצבני)

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...