Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת עזר לחניה

Big Chevy
שימו לב! השרשור הזה בן 6861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה קצת מידע על הגלאים שיש בפגוש האחורי של הרכב. מערכת עזר לחניה. אפשר להתקין כזה דבר על רכב שלא הגיעה עם זה מהמפעל? אם כן אז איפה? ואיך זה עובד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי ואפילו פשוט.

גש לכל חנות שמתעסקת עם דברים כאלה לרכב, ושם יש את כל החבילה.

לפני חצי שנה לערך ראיתי בדיוטי פרי כזו מערכת קומפלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה יש לך כזו מערכת באוטודיפו חוצות המפרץ ובקארמרקט חוצות המפרץ.ובכלל בכל חנות אביזרי רכב שמכבדת את עצמה.פתח דפי זהב-ותן לאצבעות ללכת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי (מתכנן כניראה לקנות9 בחולון יש חנות במוכרת את זה (לא מפרסם את השם לא יודע האם מותר או לא.)

החבילה כוללת :

4 או 5 חישנים (לא זוכר לצערי)

חיוט

פנל קדמי בעל תצוגה של מד מרחק (צבעים ירוק כתום אדום) ורמקול מובנה על הפנל שיצפץ עד שהוא מגיע למצב של ציליל קבוע אשר אומר אתה קרוב מידי ;]

הרכבה

מחיר : 700 שקל.

אני מאמין שיש גם אחריות אבל גם את הפרט הזה אני לא זכור לא קניתי את זה עדין P= (אני ממתין להחליף את הפגשון האחורי הפגוע שיש לי.)

נכון המחיר לא זול מי יודע מה אבל לדעתי גם לא בשמים במיוחד על השקט הנפשי שהוא מעניק לך בחניות אחוריות.

במידה ואתה מעונין לקבל את שם המקום שלח הודעה בפרטי או הם מותר תגיד לי אני ירשום פה.

ברק .ג.

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפניי בערך שנתיים אני קניתי מערכת כזאת היה מבצע ענק באוטו דיפ ב 99 ש"ח ללא התקנה

מכשיר מאוד טוב ואמין, ישנם כמה דגמים של המכשיר וניתן למצוא את זה בפחות מ700 ש"ח

ומקווה שעזרתי

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה באמת עוזר\מקל על החנייה, האם המכשיר אמין ב 100% וניתן לשמוך על הציפצופים האלו?

עוד דבר, ישנם מערכות פשוטות שמחירם נע בין 200-400 ש"ח ומנגד ישנם מערכות שעלותם 700-1000 ויותר, האם מבחינת אמינות כולם טובים , מה ההבדלים בין הזולים ליקרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי במע' הזולות אין צג פנימי המורה על התקרבות הרכב אל המכשול.

כמובן שיש גם איכות של התקנה וגימור הן של החיישנים בפגוש האחורי והן של המע' בתוך הרכב וחיבורי החוטים וכו'.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה באמת עוזר\מקל על החנייה, האם המכשיר אמין ב 100% וניתן לשמוך על הציפצופים האלו?

עוד דבר, ישנם מערכות פשוטות שמחירם נע בין 200-400 ש"ח ומנגד ישנם מערכות שעלותם 700-1000 ויותר, האם מבחינת אמינות כולם טובים , מה ההבדלים בין הזולים ליקרים?

מקל על החניה מאוד ויש הבדל גדול בין הזולים ליקרים הנה סיפור קצר מניסיון

לאבי יש סיטרואן סי 5 מהחברה עם חיישנים מאחורה...אלה שבאו עם החברה עבדו מצויין אבל בלי להתריא עד כמה אתה קרוב אלא כל פעם שהיית במרחק מטר ומטה היה ציפצוף שהיה מתחזק ככל שהתקרבת לעצם שמאחורה.יום אחד נכנסו במכונית מאחור והחיישנים הפסיקו להגיב אז הוא הלך למוסך של החברה והחליפו לו אותם והוסיפו צג מיוחד שמראה עד כמה אתה קרוב במטרים (ומטה). הצג היה זוועה כנראה הוא היה אחד מהזולים בשוק והוא כל הזמן ציצף גם אם לא היית קרוב לשומדבר. אבא חזר למוסך והם החליפו לו לאחד שכנראה שווה באמת משהו ועכשיו הוא מדייק לגמרי אפילו יצא לי לבדוק אותו והוא היה מדוייק על הסנטימטר.

מוסר השכל: אל תסתפק בהכי זול כי אז זה יכול להוות מטרד מאשר עזר

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן להרכיב גם בפגוש הקדמי וגם באחורי? אני שואל לגבי קירות חנייה גבוהים לדוגמא, למניעת פציעת הפגוש הקדמי.. עוד שאלה, איך זה נראה מאחור? זה גדול? קטן? רואים את זה? יכולים לגנוב?

מקווה שתעזרו

יום טוב:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישנים (בדרך כלל 4) נראים כמו כפתורים ובהרכבה טובה הם נצבעים בצבע הפגוש כך שכמעט אינם נראים או בולטים לעין. כל דבר ניתן להשחית או לגנוב או לשבור.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי תודה רבה! מצעתי איזה דף שחילקו באוטומוטור האחרון התקשרתי והם עושים את זה ב 600 כולל מע"מ וזה למערכת הטובה ביותר. אני כנראה ילך על זה! ותודה על כל העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר להתקין שניים מקדימה ושניים מאחורה באמת !

כי אני מרכיב חצאיות והבעיה שבחניות הן נמוכות והן נוגעות במדרכה ....

בכדי לשמור עליהן חשבתי להתקין חיישן בכל צד של האוטו (4צדדים).

עכשיו השאלה - האם החיישן עובד רק ברוורס ? כי אני חושב שהוא מתחבר לנורה של הרוורס וכשיש מעבר זרם החיישן ... עובד !

אשמח אם תסבירו לי ! תודה !

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...