Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה - האם כדאי להישפט?

ShloM-RaM
שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים!

לפני כחודשיים קיבלתי דוח..:roll:

להלן מצורף תאור המקרה, רציתי לדעת האם כדאי לבקש להישפט או פשוט לשלם ולשתוק למרות שבעיני הדוח לא מוצדק.

אם למישהו זה אומר משהו אז העבירה היא על סעיף 21 (ב) (1) - שימוש בדרך בצורה המקפחת זכותו של אחר, והעונש 2 נקודות.

תודה מראש על התגובות

דוח1.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה צודק, אבל במשפט אתה יכול להמציא אלף סיפורים, אין לך הוכחה בעיקרון, השוטר מצא לנכון לקנוס אותך!! אתה לא תצליח להוכיח במשפט שאתה לא ניסית לעקוף את כולם!!!

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפ תלך למישפט זה יהיה סתם ביזבוז זמן

השופטים קוראים לעברות האלה "עברות נגד הזולת "

תכ'לס אין לך שום דרך להוכיח אלא אם תביא את הנהג

שנתן לך להיכנס וגם אז זה שהוא היה נחמד זה לא אומר שלא עברת על החוק

לסיכום : זה מילה שלך מול מילה של השוטר או במילים אחרות אין לך צ'אנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה בכלל מילה או צודק....אתה לא צודק ואני אגיד לך למה

אתה "נדחפת" לפני התור, זה שזה היה מחוסר ברירה אין דבר כזה...כי החוק היבש אומר "על הז**ן שלי" תמשיך ישר גם עד דימונה...זה לא מעניין את החוק, תגיד תודה - השוטר יכל לדפוק לך כניסה לצומת באדום על זה שנכסת לפני הטור (כי הריי הטור עומד על קו עצירה) ואם יש שם מעבר חציה הוא יכל לדחוף לך 3 דוחות....

אי מתן זכות קדימה להולך רגל

כניסה לצומת באדום (או אי עצירה בקו עצירה)

ועמידה על מעבר חציה

קיצר עשית משהו שלא מקובל על השוטר וזהו, חוץ מזה שהתנועה הזאת של ה"תן לי להכנס בקשה" כלכך ישראלית ומעפנה...כאילו מה אתה מצפה שהוא יגיד לך לא...אחרי שכבר הגעת לראש הטור ? הריי אם הוא יגיד לא במדינה שלנו במקרה הטוב אתה תדחף בכח ואולי תוריד לו כנף, במקרה הרע הוא גם יקבל דקירה....בקיצור, אתה אשם אפילו אם לא באשמתך !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף מעשה במחשבה תחילה. עושה רושם שידעת מראש על רצונך לפנות שמאלה, אלא שניסית לקצר את הזמן ללימודך.

כמו כן, לשלוח את הקוראים כאן לקרוא מסמך וורד כי לא מתחשק לך לעשות copy-paste, זאת התנהגות דומה של חוסר התחשבות.

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אדם שעומד כמעט כל יום בסביבות עשר דקות בפניה מז'בוטינסקי ימינה לתחנת הרכבת ולאיילון דרום - רק בגלל שמוקים שעוקפים את התור, אני מצדיע למשטרת ישראל על שבחרה לאכוף את העבירה המגעילה הזו.

אני אישית לא נותן לכאלו ש"מסמנים עם היד" להשתלב, למעט מקרים חריגים בהם אני באמת רואה נהג\נהגת שוקיסטים ולחוצים שפספסו את ההשתלבות בתור.

כל נהג מונית רץ לאורך התור לפניה, מנפנף ביד עם הסיגריה שלו וחושב שצריך לתת לו שטיח אדום. שיחפש.

אני לא אומר שאתה אישית אחד מהשמוקים האלו. אין לי מידע מלבד הסיפור שלך. אבל נקודה למחשבה - אם אני יודע שאני צריך לפנות ורואה שלא נותנים לי להשתלב, אני מנסה להשתלב מה שיותר מוקדם. אני מבקש מאנשים להשתלב לא ברגע האחרון על הצומת, אלא כמה שיותר בהתחלת התור, ומחכה עם כולם בנימוס.

ובכלל בכביש, אני נותן לכל מי שמאותת (עם הוינקרים. עם היד שיסמן לחברים ומשפחה) להשתלב מהר ובזריזות כדי לעזור לתנועה להתקדם. אבל כשמדובר בגונבי תורים, בעוקפים שלא בפישפיש שלהם לחכות כמו כולם - לא נותן. לא מגיע פרסים על התנהגות מכוערת.

אז אם אתה נפלת קורבן בטעות לאכיפה הזו על לא עוול בכפך, חבל ואני משתתף בצערך. אבל זה אחד הדברים שהמשטרה צריכה לתת עליו דגש. זה מכוער, לא מתחשב, לא בטיחותי ומעכב את התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה על התגובות, ואני בהחלט מסכים עם זה שחיתוך טור מכוניות העומד בפנייה הוא מכוער ומעצבן ממש.

אכן יש לי בעייה להוכיח את פרטי המקרה, אך חשבתי שהקנס קצת מוגזם - 500 ש"ח על עבירה שלא ממש ביצעתי בכוונה..

ברור ש"בלי כוונה" אינו פותר מעונש, אך חשבתי שיתכן והשופט יתחשב וימיר לי את הקנס באזהרה, בהתחשב שזו העבירה היחידה שלי ב 7 השנים האחרונות..

למי שלא יכול לקרוא את הקובץ המצורף לבקשת גלעד:

שלום לכולם!

קיבלתי דוח שבעיני הוא לא מוצדק, ולהלן המקרה:

קניתי רכב בשעה טובה, יום לאחר מכן לקחתי אותו לטיפול לאחר הקנייה במוסך.

לאחר הבדיקה אחר הצהריים יצאתי מאזור התעשייה של בני-ברק ליד תחנת הדלק "דור" ופניתי ימינה לדרך ז'בוטינסקי, והשתלבתי בנתיב הימני ביותר.

ברצוני היה לפנות שמאלה לרחוב בן-גוריון, התנועה היתה פקוקה ועם המון אוטובוסים.

מיקום הרמזור מהפניה ימינה הוא 100 מטר והיה עלי לחצות שלושה נתיבים על מנת להגיע לנתיב השמאלי ביותר הפונה שמאלה.

הגעתי למצב שבו כ-20 מטר לפני הרמזור הייתי בנתיב השמאלי שנוסע ישר ואותתי שמאלה..אך הנהגים הנחמדים שכבר עמדו בטור השמאלי לא בדיוק אפשרו לי להיכנס בקלות לנתיב.

נוצר מצב שהפרעתי במקצת לתנועה שנסעה ישר שהחלה לזרום באור ירוק, לאחר שהבחנתי באוטובוס שמנסה לעקוף אותי בצורה מסוכנת, העדפתי לא לבלוט, להמשיך ישר ולוותר על הפנייה שמאלה. מה גם שלרכב לא היה עדיין ביטוח מקיף ופחדתי להישאר בפוזיציה הנוכחית שלא לגרום לנזק.

כעת הגעתי למצב בו אני עומד בראש הטור השמאלי שנוסע ישר ועומד באור אדום. מכיוון שאיחרתי ללימודים והפניה הבאה שמאלה היא רק בעוד 2 ק"מ בתנועה צפופה, ביקשתי רשות מהנהג שלשמאלי לפנות שמאלה לפניו כשהרמזור יתחלף, הוא הסכים וסימנתי לו תודה ואותתי שמאלה.

עברתי לפניו לפני שהרמזור התחלף לירוק, חציתי את הצומת בירוק ובשלב הזה עצר אותי שוטר שעמד בימין הדרך בטענה שזו חוצפה שחתכתי את כל הטור השמאלי בכוונה תחילה ונעמדתי בראשו, והקנס על כך עומד על 500 ש"ח.

יש לציין כמובן שלא ביצעתי זאת מתוך כוונה מראש וכן ביקשתי רשות מהנהג לצידי לעקוף אותו, בעודנו עומדים ברמזור.

אשמח לשמוע את תגובתכם האם יהיה נכון לגשת להישפט במקרה זה

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...