מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: דוח תנועה - האם כדאי להישפט?

נהג חדש (> 40 הודעות)

דוח תנועה - האם כדאי להישפט?

שלום אנשים!

לפני כחודשיים קיבלתי דוח..
    להלן מצורף תאור המקרה, רציתי לדעת האם כדאי לבקש להישפט או פשוט לשלם ולשתוק למרות שבעיני הדוח לא מוצדק.

אם למישהו זה אומר משהו אז העבירה היא על סעיף 21 (ב) (1) - שימוש בדרך בצורה המקפחת זכותו של אחר, והעונש 2 נקודות.

תודה מראש על התגובות
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של honda CIVIC 99

Re: דוח תנועה - האם כדאי להישפט?

לדעתי אתה צודק, אבל במשפט אתה יכול להמציא אלף סיפורים, אין לך הוכחה בעיקרון, השוטר מצא לנכון לקנוס אותך!! אתה לא תצליח להוכיח במשפט שאתה לא ניסית לעקוף את כולם!!!
    Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

חבר עמותת like2drive הסימלון של andernalin_junk

לדעתי אפ תלך למישפט זה יהיה סתם ביזבוז זמן
    השופטים קוראים לעברות האלה "עברות נגד הזולת "
    תכ'לס אין לך שום דרך להוכיח אלא אם תביא את הנהג
    שנתן לך להיכנס וגם אז זה שהוא היה נחמד זה לא אומר שלא עברת על החוק

לסיכום : זה מילה שלך מול מילה של השוטר או במילים אחרות אין לך צ'אנס

סמכות מחשוב אודיו הסימלון של עתיד

אין פה בכלל מילה או צודק....אתה לא צודק ואני אגיד לך למה
    אתה "נדחפת" לפני התור, זה שזה היה מחוסר ברירה אין דבר כזה...כי החוק היבש אומר "על הז**ן שלי" תמשיך ישר גם עד דימונה...זה לא מעניין את החוק, תגיד תודה - השוטר יכל לדפוק לך כניסה לצומת באדום על זה שנכסת לפני הטור (כי הריי הטור עומד על קו עצירה) ואם יש שם מעבר חציה הוא יכל לדחוף לך 3 דוחות....
    אי מתן זכות קדימה להולך רגל
    כניסה לצומת באדום (או אי עצירה בקו עצירה)
    ועמידה על מעבר חציה

קיצר עשית משהו שלא מקובל על השוטר וזהו, חוץ מזה שהתנועה הזאת של ה"תן לי להכנס בקשה" כלכך ישראלית ומעפנה...כאילו מה אתה מצפה שהוא יגיד לך לא...אחרי שכבר הגעת לראש הטור ? הריי אם הוא יגיד לא במדינה שלנו במקרה הטוב אתה תדחף בכח ואולי תוריד לו כנף, במקרה הרע הוא גם יקבל דקירה....בקיצור, אתה אשם אפילו אם לא באשמתך !!

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של slavochk

סוף מעשה במחשבה תחילה. עושה רושם שידעת מראש על רצונך לפנות שמאלה, אלא שניסית לקצר את הזמן ללימודך.

כמו כן, לשלוח את הקוראים כאן לקרוא מסמך וורד כי לא מתחשק לך לעשות copy-paste, זאת התנהגות דומה של חוסר התחשבות.
    בברכה,
    גלעד

משתמש לא נורמאלי הסימלון של ishpuz

בתור אדם שעומד כמעט כל יום בסביבות עשר דקות בפניה מז'בוטינסקי ימינה לתחנת הרכבת ולאיילון דרום - רק בגלל שמוקים שעוקפים את התור, אני מצדיע למשטרת ישראל על שבחרה לאכוף את העבירה המגעילה הזו.
    אני אישית לא נותן לכאלו ש"מסמנים עם היד" להשתלב, למעט מקרים חריגים בהם אני באמת רואה נהג\נהגת שוקיסטים ולחוצים שפספסו את ההשתלבות בתור.
    כל נהג מונית רץ לאורך התור לפניה, מנפנף ביד עם הסיגריה שלו וחושב שצריך לתת לו שטיח אדום. שיחפש.

אני לא אומר שאתה אישית אחד מהשמוקים האלו. אין לי מידע מלבד הסיפור שלך. אבל נקודה למחשבה - אם אני יודע שאני צריך לפנות ורואה שלא נותנים לי להשתלב, אני מנסה להשתלב מה שיותר מוקדם. אני מבקש מאנשים להשתלב לא ברגע האחרון על הצומת, אלא כמה שיותר בהתחלת התור, ומחכה עם כולם בנימוס.

ובכלל בכביש, אני נותן לכל מי שמאותת (עם הוינקרים. עם היד שיסמן לחברים ומשפחה) להשתלב מהר ובזריזות כדי לעזור לתנועה להתקדם. אבל כשמדובר בגונבי תורים, בעוקפים שלא בפישפיש שלהם לחכות כמו כולם - לא נותן. לא מגיע פרסים על התנהגות מכוערת.

אז אם אתה נפלת קורבן בטעות לאכיפה הזו על לא עוול בכפך, חבל ואני משתתף בצערך. אבל זה אחד הדברים שהמשטרה צריכה לתת עליו דגש. זה מכוער, לא מתחשב, לא בטיחותי ומעכב את התנועה.

נהג חדש (> 40 הודעות)

טוב תודה על התגובות, ואני בהחלט מסכים עם זה שחיתוך טור מכוניות העומד בפנייה הוא מכוער ומעצבן ממש.
    אכן יש לי בעייה להוכיח את פרטי המקרה, אך חשבתי שהקנס קצת מוגזם - 500 ש"ח על עבירה שלא ממש ביצעתי בכוונה..
    ברור ש"בלי כוונה" אינו פותר מעונש, אך חשבתי שיתכן והשופט יתחשב וימיר לי את הקנס באזהרה, בהתחשב שזו העבירה היחידה שלי ב 7 השנים האחרונות..

למי שלא יכול לקרוא את הקובץ המצורף לבקשת גלעד:
    שלום לכולם!

קיבלתי דוח שבעיני הוא לא מוצדק, ולהלן המקרה:
    קניתי רכב בשעה טובה, יום לאחר מכן לקחתי אותו לטיפול לאחר הקנייה במוסך.
    לאחר הבדיקה אחר הצהריים יצאתי מאזור התעשייה של בני-ברק ליד תחנת הדלק "דור" ופניתי ימינה לדרך ז'בוטינסקי, והשתלבתי בנתיב הימני ביותר.
    ברצוני היה לפנות שמאלה לרחוב בן-גוריון, התנועה היתה פקוקה ועם המון אוטובוסים.
    מיקום הרמזור מהפניה ימינה הוא 100 מטר והיה עלי לחצות שלושה נתיבים על מנת להגיע לנתיב השמאלי ביותר הפונה שמאלה.

הגעתי למצב שבו כ-20 מטר לפני הרמזור הייתי בנתיב השמאלי שנוסע ישר ואותתי שמאלה..אך הנהגים הנחמדים שכבר עמדו בטור השמאלי לא בדיוק אפשרו לי להיכנס בקלות לנתיב.
    נוצר מצב שהפרעתי במקצת לתנועה שנסעה ישר שהחלה לזרום באור ירוק, לאחר שהבחנתי באוטובוס שמנסה לעקוף אותי בצורה מסוכנת, העדפתי לא לבלוט, להמשיך ישר ולוותר על הפנייה שמאלה. מה גם שלרכב לא היה עדיין ביטוח מקיף ופחדתי להישאר בפוזיציה הנוכחית שלא לגרום לנזק.

כעת הגעתי למצב בו אני עומד בראש הטור השמאלי שנוסע ישר ועומד באור אדום. מכיוון שאיחרתי ללימודים והפניה הבאה שמאלה היא רק בעוד 2 ק"מ בתנועה צפופה, ביקשתי רשות מהנהג שלשמאלי לפנות שמאלה לפניו כשהרמזור יתחלף, הוא הסכים וסימנתי לו תודה ואותתי שמאלה.
    עברתי לפניו לפני שהרמזור התחלף לירוק, חציתי את הצומת בירוק ובשלב הזה עצר אותי שוטר שעמד בימין הדרך בטענה שזו חוצפה שחתכתי את כל הטור השמאלי בכוונה תחילה ונעמדתי בראשו, והקנס על כך עומד על 500 ש"ח.

יש לציין כמובן שלא ביצעתי זאת מתוך כוונה מראש וכן ביקשתי רשות מהנהג לצידי לעקוף אותו, בעודנו עומדים ברמזור.

אשמח לשמוע את תגובתכם האם יהיה נכון לגשת להישפט במקרה זה
    בתודה מראש
    נערך לאחרונה על ידי ShloM-RaM : 07/07/05 ב-14:26

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Sago

כמה מקבלים על דוח כזה?

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של V6