Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BACKFIRE בהסרת פילטר אוויר ?

Tooloo
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי למכון קרבורטורים...ניקוי קרבורטור שיגרתי, תוך כדי שאלתי את בעל המקום מה התוצאות של התקנת פילטר פתוח ב 309 1600 SX..הסביר - נשמע הגיוני...

הקטע הוא שתוך כדי הניקוי הבחננו בדליפת דלק מהקרבורטור

הוא ניקה את הקרבורטור אבל דחיתי את תיקון הדליפה לכמה ימים [בעיית מזומן]

החלטתי לנסות להסיר לאיזה חצי שעה את הפילטר לראות "מה נהיה"

ו...פשוט...וואוו ! עזבו את הכח ואת התאוצה...הצליל - ממש כמו מוסיקה.

בכל אופן הוא הזהיר אותי לא לנסות לעשות את זה..כי לדבריו בציטוט...

"אם יווצרו לך בק-פאיירים [bACKFIRE] זה מסוכן כי יש לך את הנזילת דלק שעוד לא טיפלת בה...והמנוע יכול לעלות באש...

נשמע הגיוני כל הסרט...אבל השאלה היא - האם יכולים להיווצר בק פאיירים במנוע ללא פילטר אוויר ?

הוא אמר שהפילטר מונע את הבק פאיירים - האם הוא מפוצץ תמוח ? או שמה זה נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו גם חבר שלי הייתה לו באגי והוא הרכיב פילטר של פז'ו 205 וכם היה בק פייר נידלק הפילטר ואחריו כל הבאגי... אבל אני בטוח כי זה היה עם פילטר בלי צנרת.

אתה תקנה צנרת מתאימה תרכיב פילטר של פתוח מתאים תקן את הנזילה ותהנה ממוזיקה עד שימאס לך .

ומיצטער לנפץ את ההשליה.

אבל כוח מורגש ממש לא קיבלת שפירקת את הפילטר זה פסיכולוגי.

ועם קיבלת כח במנוע אז זה מעט מאוד אבל מאוד.

אבל עוד פעם אין על הצליל של היניקה של פילטר פתוח.

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות, אין שום קשר בין בקפאייר ופילטר פתוח או סטנדרטי.

אכן יש צליל יניקה שפשוט עושה רק טוב לאוזן + שיפור בנשימה של המנוע ,האויר נכנס יותר קל עם פילטר פתוח,וגם לא צריך להחליף אף פעם,רק לנקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לנסות להסיר לאיזה חצי שעה את הפילטר לראות "מה נהיה"

אני אסביר לך מה נהיה

נהיה מנוע מלא לכלוך - ואם תמשיך לנסוע בלי פילטר - לא יהיה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השריפה יכולה להיווצר מפני שיש לו נזילה, בלי שום קשר לפילטר, את הנזילה חשוב מאוד לסדר וזה מסוכן גם עם פילטר רגיל או פתוח או כל פילטר אחר, זה לא משנה.

בכל מקרה פילטר פתוח הוא דבר מאוד מומלץ ועושה רק טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך מה נהיה

נהיה מנוע מלא לכלוך - ואם תמשיך לנסוע בלי פילטר - לא יהיה מנוע.

בדיוק.

היה לי אופנוע בעבודה שיצא לו הפילטר מהמקום אז נסעתי ונסעתי ויש לציין שאופנוע כזה עובד 12 שעות ביום...

תוך חודש המנוע היה גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו...הייתי שוב במכון הקרבורטורים,

קרבורטור מדונדש, פילטר דלק חדש, צנרת חדשה והנזילה תוקנה...החזרתי את הפילטר למקומו - כנראה שהביצועים באמת היו ..."בראש" אבל מה שכן הצליל היה מדהים.

עכשיו כשהמנוע בריא...שבוע הבא - נקנה פילטר פתוח.

תודה רבה לכולם על העזרה.:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...