מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: כריס באנגל, האיש מאחורי ב.מ.וו. סדרה 7

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של alfa_draco
    כל כך הרבה אנשים יורדים על כריס באנגל המסכן, בפורומים השונים... בלי קשר לזה שאני אישית חושב שה-7 החדשה היא חללית נפלאה למראה, הנה קצת רקע על האיש, שעשה עוד הרבה דברים בעבר...

כריס באנגל נולד באוהיו ב-1956. אמנם נטול גנים איטלקיים, אך כבר מגיל צעיר עבד עם אביו על שיפוצי מכוניות במוסך המשפחתי, ונמשך לתחום הרכב, בכיוון ההנדסי-עיצובי.

כריס התקבל לביה"ס לעיצוב בפסדינה ב-1977. הוא התחיל לעבוד בעיצוב פנים באופל ב-1981, אליה הוזמן עוד לפני סיום לימודיו, שם פיתח בין השאר (עבור מכונית הקונספט "ג'וניור") לוח מחוונים מודולרי מקורי. המחוונים היו מאורגנים בקופסאות המתחברות לדשבורד, והנהג יכול היה להוסיף, להוריד ולסדר אותם לפי צרכיו והמידע המעניין אותו... ממש Information Portal לנהג, עוד לפני שהמונח הזה היה קיים!

ב-1985 הצטרף לפיאט, שם היה נתון במאבק אומנותי מתמיד מול מעצבים כמו ג'יוג'ארו, פיניפארינה וברטוני עד פריצת הדרך הראשונה שלו – פיאט קופה. בסה"כ בשנותיו בפיאט היה אחראי לעיצוב החיצוני של פיאט קופה (לדעתי, אחד העיצובים המושלמים ביותר בתולדות המכוניות), פיאט ברקטה (שגם על הצורה שלה אי אפשר להגיד מילה רעה) ואלפא רומאו 145 (אשר כיום נראית מיושנת קצת, אם כי עדיין מושכת, ובזמנו עוררה עניין רב).

כיום כריס אחראי על העיצוב ב-ב.מ.וו, ובין השאר אחראי ל- Z3, Z8, M-Coupe המיני החדשה וסדרה 7 החדשה (ועוד כמה דגמים שיצאו מן הסתם בשנים הקרובות).

אז תנו כבוד !

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!
    *וגם אבארט

2. -

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות)
    ציטוט alfa_draco כתב:
    היה אחראי לעיצוב החיצוני של ... אלפא רומאו 145 (אשר כיום נראית מיושנת קצת, אם כי עדיין מושכת, ובזמנו עוררה עניין רב).
    אז תנו כבוד !
    תיקון קטן: כריס היה הסופרוייזר בעוד דה-סילבה (שערק לסיאט) ואנדראס זפאטינס (שערק לסובארו) הם "האוחזים במכחול". כאשר זפאטינס היה האחראי לעיצוב החלק האחורי בעיקר ודה סילבה על השאר.

Go Topless הסימלון של drugstore
    לת'רד של יצירותיו של באנגל...
    מישהו מוכן להרים את הכפפה של ספארקו?

נושאים דומים

1. הסבת מנוע סדרה D למנוע סדרה B בסיויק 96 ?
    By ohada in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 06/08/06, 12:46
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 14/08/05, 14:35
  3. כריס באנגל, הגם במאזדה?
    By psychuil in forum רכב כללי
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 19/04/05, 23:51
  4. כריס באנגל עבר לHONDA (או הונדה FR-V)
    By מצמץ in forum רכב כללי
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 11/08/04, 8:56
  5. חדשות: כריס בנגל עוזב את BMW .
    By אלי55 in forum רכב כללי
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 22/01/04, 17:41

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות