Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה בעליות בסל"ד גבוה- מזיק למנוע?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי שאלה מאוד חשובה. האם שאני נוסע בעליות עם סל"ד גבוה ומאמץ את המנוע האם זה יכול לגרום לנזק למנוע או למכלולי הרכב? (חוץ מצריכה דלק גבוהה)?

אני שואל מכיוון שאם אני נוסע באונו בעליות בהילוך רביעי בסל"ד נמוך האוטו לא סוחב אך אם אני ייסע בעליות אפילו רציניות בהילוך שלישי אני יכול להגיע גם ל 100 קמ"ש אבל עם סל"ד גבוה ומנוע מרעיש.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה גבוה ? אם אתה מדבר על 4500 סל"ד אז בסדר...כי אין מה לעשות האוטו לא סוחב ברביעי....אבל אם אתה מדבר על לשבת על המנתק ברור שזה על הפנים

תראה לדוגמא שמשייטים את כל כביש 6 על 2000 אז המנוע נמצא על 4500++ אז מה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין צריכת הדלק הוא גבולי ותלוי במצב.....הילוך גבוה = סל"ד נמוך אבל......לחיצה יותר כבדה על הדוושה ומכאן צריכה יותר גבוהה....

או לחיצה יותר קטנה וסל"ד יותר גבוה.....הסל"ד קשור לצריכת הדלק אבל ברוב המקרים המצערת יותר משפיעה אך יש כאלה שעדיף לנסוע בהילוך יותר גבוה...

אם המנוע מתוחזק טוב זה לא סיפור

אתה עם כל הבעיות שלך באוטו אני מצדיע לך על המסירות לרכב!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם עדיף ומומלץ ליסוע תמיד בגבולות הנורמל, אבל חשוב לא פחות לתת מידי פעם משיכה למנוע- זה אפילו בריא.

אוטו שנתנו למנוע לעבוד בסל"ד ממוצע של 4000 + בריא וסוחב הרבה יותר מאוטו שרוב הזמן נסע על 2000 סל"ד!!

תן גז בעליות בגבולות הנורמל.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה אין מד סל"ד ולכן אני לא יודע מה זה "בגבולות הנורמל".

אני רוצה לנסוע בסוף השבוע לירושלים ואני לא רוצה לטפס את העלייה על 60 קמ"ש בהילוך שלישי כמו בפעם שעברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי עתיד , האוטו שלך מגיע ל2000 קמ"ש???

:shock:

:wink:

אתה נשמע מופתע... יש לו גולף GTI, אני מאמין שהיא מגיעה ל 200 ..

מה גם שיש כאילו שמגיעים ליותר.... ואגלה לך סוד.. יש רכבים בארץ ...שהמספר קמ"ש שהם מגיעים הוא בעל 3 ספרות ... ומתחיל ב 3...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...