Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מוסיקה] - גו ווסט (Go West) - מי מכיר?

Rallyer
שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Pet Shop Boys - Go West

שיר משנות ה-90.. נורא אהבתי אותו כשהייתי קטן ולא הבנתי יותר מידיי..

לפני כמה זמן נזכרתי בו.. הורדתי... שיר נחמד.. קיצבי כזה...

אבל... יש פה איזה קשר לקומיניזם?! הורדתי את הקליפ... הכל קומוניסטי... באיזה שהוא שלב גם יש את הסמל של בריה"מ... מה העניין?

מה עוד ש"לך למערב" - הכוונה אמריקה...

משהו שאני מפספס?

מישהו בכלל מכיר את השיר הזה?

PICABOYJS%20GO%20WEST.jpgpromogowest.jpg

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לקומינזם.

השיר קורא לקהילת הגייז של החוף המזרחי לעבור "לגן העדן" של הגייז בחוף המערבי, ע"ע סאן פרנסיסקו. אגב, הביצוע המקורי הוא של להקה אחרת, שאינני מכיר.

אם תשים לב בקליפ תראה שהשימוש בדימויים קומיניסטים נועד רק על מנת להציג גברים מסוקסים... יכול להיות שהסיבה היא סמיכות יציאת השיר לנפילת הקומיניזם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אתמול חזרתי ממוסקבה וביום שבת צמד המתרוממים האלה (יש לי סלידה מבוחשים בשוקו-ותודה לשמר שלימד אותי את המילה, שמר-תודה) הופיעו בכיכר האדומה במסגרת ארועי ה-8 משהו (באמת שאני לא יודע איך קוראים לזה). בזמן המופע חלפתי עם רכב ליד הכיכר ושמחתי לראות שמעט מאוד אנשים באו לשמוע אותם.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

בחיים לא הייתי מנחש שיש זיקה להומואים... נו טוב...

לא כל האובייקטים המזוהים עם הקומוניזם קשורים ל"גברים מסוקסים"... לדוגמא הסמל של רוסיה..

ד"א, אני חושב שלהקת המקור לשיר הזה היא הווילאג' פיפל...:roll:

Lorinser, המופע היה כנראה במסגרת אירועי ה- LIVE 8.. הססב המוזיקלי למען אפריקה..

זה היה מופע המוזיקה הגדול בהיסטוריה..

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אתמול חזרתי ממוסקבה וביום שבת צמד המתרוממים האלה (יש לי סלידה מבוחשים בשוקו-ותודה לשמר שלימד אותי את המילה, שמר-תודה) הופיעו בכיכר האדומה במסגרת ארועי ה-8 משהו (באמת שאני לא יודע איך קוראים לזה). בזמן המופע חלפתי עם רכב ליד הכיכר ושמחתי לראות שמעט מאוד אנשים באו לשמוע אותם.

חבל, דווקא תמיד דמיינתי אותך עם מכנסי עור צמודים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר הזה יצא במסגרת האלבום Very של הPet Shop Boys, צמד פופ (איכותי) בריטי, ונבחר לשיר השנה 93.

מבוסס על שיר של הVilage People, להקה בוחשת לכל הדעות, שאכן קרא לכל נושכי ארה"ב לנוע לכיוון המערב הליברלי.

למרות נטיותיהם המיניות הנתונות בספק, נערי חנות חיות המחמד כיוונו את השיר דווקא לכיוון התרסקות הקומוניזם, והשתמשו במקהלת הצבא האדום המקורית על מנת לספק את קולות הרקע בשיר, ואף להופעה בקליפ (המתקדם מאוד לזמנו מבחינת אנימציה) שלהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...