Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונה בחתימה , נהלים .

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 3721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם .

בזמן אחרון יש אופנה חדשה בפורום, לשים תמונות בחתימות.

בהתחלה חשבנו שזה יהיה נחמד, אחר כך הגיע הקטע של תמונות גדולות מדי ולא קשורות (הגדיל לעשות חבר פורום שאני לא אנקוט בשמו ורק ארמוז שיש לו MR2 :wink: ושם GIF בגודל 1 מגה) החלטנו שמורידים את זה, זה סתם מכביד על הדף וגורם לציעצוע מיותר.

מותר לשים סמלון אחד , ממאגר הסמלונים שברשותינו.

תודה על תשומת הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בקשה קטנה יש לי אליכם מנהלים יקרים

היה לכם תקופה שמחקת לאנשים חתימות ושמתם קישור לאיזה שהוא תרד שמדבר על זה

לדעתי זה בכלל לא יפה...

אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית למשתמש שישנה בעצמו אני לא חושב שיהיה בעיה עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לדעתי המנהלים עשו בשכל....

זה מעצבן שהודעה אחת תתפוס חצי עמוד רק בגלל החתימה....

"הסיבה שאנשים מפגינים נגד לבישת מעילי פרווה ולא נגד מעילי עור היא שהרבה יותר קל להציק לנשים זקנות מאשר לרוכבי אופנועים" :twisted:

http://public.fotki.com/HaDaRuSh//

מעוניינת לקנות טרקטורון מסוג: warrior. כל מי שיכול לעזור שישאיר לי בבקשה הודעה פרטית..תודה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צודקת אני מסכים איתך

אבל לדעתי זה לא הדרך הנכונה למחוק בצורה כזאת

הודעה פרטית למשתמש בהחלט תספיק ותעזור

אבל זה כבר שיקול שלהם

לילה טוב

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לחתימה אם למחוק או להודיע זה החלטה של המנהלים ולא שלנו

ודבר נוסף וזה פונה למנהלים למה שלא תעשו דבר פשוט כמו שעכשיו אי אפשר לישם חתימה בכלל תעשו דבר כזה שאתם תקבעו את גודל החתימה ודבר כזה יעבור דרככם אך ורק דרככם ואתם תחליטו אם לאשר את החתימה או לא במידה והיא זקוקה לשיפוץ או הקטנה תסבירו ונתקן אבל תנו לנו בבקשה להביע את עצמנו בחתימה

כמו שכל אחד יש לו את השיפורים והתוספות שמיחדות את הרכב שלו ככה אנחנו אוהבים ליחד את עצמנו עם חתימה יפה שהכנו

אז בבקשה אם לא תאשרו לפחות תנו לנו תשובה שתחשבו על זה !!!

תודה ולילה טוב

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהתחילו המחיקות של החתימות המוגזמות, פורסמה ההודעה הזו:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=54259

וניתן לאנשים מספיק זמן להירגע עם ההשתוללות שהלכה בחתימות והביאה למצב ששרשורים שלמים היו מורכבים מהודעות בנות שורה אחת ואחריהן עשר שורות חתימה.

אחרי שניתן לאנשים זמן לערוך את החתימות בעצמם, עברנו לערוך בעצמנו.

למה? כי יש בפורום אלפי חברים ומספר מנהלים מצומצם שאינו עובד במשרה מלאה בפורום. אין לנו זמן ומשאבים להתחיל לפתוח דיון ומשא ומתן עם כל משתמש על פרטי חתימתו. במיוחד מאחר ואנשים פיתחו קשר רוחני כה עז עם החתימה שלהם והתחילו איתנו במשחקי חתול ועכבר שאף הביאו להעפת משתמש מסויים מהפורום.

אני מתנצל אם האמצעים נראים לפעמים דרקוניים, אך אם תסתכל על פורומים אחרים המשתמשים באותו ממשק, לפעמים מאוד קשה לקרוא בהם בגלל עומס ויזואלי של באנרים, תמונות, פונטים צועקים וכו'. אצלנו אנחנו משתדלים שזה לא יהיה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בפורומים אחרים מגדילים חברי הפורום, ומוסיפים כמה תמונות גדולות לחתימה וזה באמת עושה כאב ראש.

החלטה במקום.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתם לא צריכים להתמודד עם זה בכלל, אפשר לקבוע את גודל תמונת החתימה ל

KB 20 לי לפחות זה מספיק בהחלט

והתוכנה תטפל בזה

מי שינסה לשתול תמונה גדולה יותר לא יוכל ויקבל הודעה על כך

אותו דבר גם לגבי הסימלון

אין צורך בהתערבות ידנית ברגע שזה נקבע בתוכנה

כמו בפורומים האחרים

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהגבלתם את גודל הסימלון אתם יכולים להגביל את גודל החתימה.

וכמו שזה נראה לי, 99% מהאנשים הם אנשים בוגרים שלא ישימו שטויות בחתימה שלהם...

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החתימה שהכנת באמת יפה, עכשיו תחשוב שלכל משתמש בפורום יש גם סמלון, וגם חתימה בגודל הזה, הדף יראה נורא, מותר לשים תמונה בחתימה, זה מספיק. אני מבין שהכנת משהו לחתימה ואתה מואכזב שאתה לא יכול להשתמש בו, אבל הסתכלות קטנה היתה מראה שאם לאף אחד אין שם תמונה, כנראה שיש לזה סיבה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשיש בחתימה מגילה שמשתמש רשם זה יכול להפריע (לי בכל אופן לא).

אז נכון הגבילו גם את האפשרות של כתיבת מגילות למיניהם.

רוב החברים פה נמצאים גם במקס טיונינג.

שם מותר לשים תמונה בחתימה, ולא ראיתי שם חתימות מוגזמות שמפריעות לקריאה של ההודעה.

לפי דעתי אם כל אחד ישמור על הגודל של החתימה שלו זה לא יפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...