Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת שלי סוף סוף מושלמת פרטים בפנים

clarion
שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף לקח לי איזה חודשיים עד שגמרתי תפרויקט על הרכב שלי וסוף סוף סיימתי הכל קומפננט קדימה 6*9 מגבר 4 יציאות ומגבר 2 יציאות בברידג' לסאב פרטים מורחבים:

נתחיל אם הפאנל HD:

קלריון DXZ846MC

http://www.autos-sound.com/shop/files/products/DXZ846MC-As_01.gif

פאנל נחמד מאוד הסאונד של הקלריו ממש טוב הוא קיבל ברוב הביקורות 4-5 כוכבים אני נהנה מהסאונד שלו מאוד התצוגה שלו נחמדה מאוד יש לו תצוגת לד שמשנה צבעים היא מגיעה ל86 צבעים כל מיני שילובים כל הפאנל כל 3 שניות משתנה הצבע של הלדים זה ממש נחמד אבל מה שחשוב הוא הסאונד ובסאונד הוא קיבל ממני 5 כוכבים!

הבא בתור :

קומפננט מורל דוטק 6.5 DOTECH MKII 6

http://www.autos-sound.com/shop/files/products/dotech6_m.jpg

לדעתי סאונד ממש טוב יש להם חשוב להגביר אותם אם מגבר טוב עוד יותר חשוב מי שקונה תקופננט הזה צריך להבין זה קומפננט לאיכות מוזיקה ג'אז למשל מוזיקה לא אלקטרונית מוזיקה אם כלים שונים זה מיועד לקומפננט הזה מאוד +מגבר טוב כמובן מגבר איכותי ולא משהו סתם לווליום

6*9 במגש האחורי:

TSA6991S כלומר 460 וואט מהסידרה של ה2005 הם נחמדים הם יושבים על ווליום יותר נמוך מהקומפננט ככה שמקדימה פחות תרגיש אותם כי המטרה בעצם היא איכות באוטו ושהבמה המרכזית באוטו תהיה הקדימה אז אלו שמאחורה נהנים מהם מאוד אבל קדימה נהנים מהקומפננט

http://www.audionet.co.il/admin/images_up/uploadbig_TS_A6991S-big.jpg

נעבור למגברים :

מגבר ראשון הוא 4 ערוצים 2 קרוסים מובנים יש לו הוא מזיז את הקומפננט והמגש האחורי מגבר מחברה הגרמנית מגנט THE ROCK 600

יש כאלו שיגידו למה לא לקחתה תלנזאר הם יותר טובים אז התשובה שלי אליהם לדעתי הלאנזר בנויים יותר לעוצמה ותשמעו אותי הינה אני מגיע אם האוטו מאשר איכות הסאונד למגנט הגרמנית יש איכות סאונד ממש טוב העוצמה שלה גבוהה מאוד ולא מתעוותת בכלל צריך לשמוע כדי להבין.

http://www.pompa.co.il/itemPics/pic_6370.jpg

מגבר שני לסאב:

מחברת PYLE האמריקאית מגבר 2 ערוצים מחובר בברידג' נותן סאונד זהה מאוד למונובלוקים אחרים ששמעתי מזיז את הסאב ממש יפה הדגם שלוPLA785 Pyle יורד ממש נמוך בתדרים ומזיז תסאב ממש יפה ונשמע מדויק מאוד מאוד אני לא האמנתי כמה נמוך הוא יורד וכמה מדויק הסאונד שלו .

וכמובן הסאב:

הסאב תוצרת ארהב גם מחברת SPL לא הרבה מכירים החברה הזאת בזמן האחורון מתחילה להעלם קצת הייתי אומר זה בגלל המחירים הגבוהים שלה הסאבים שלה ממש טובים יש לסאבים שלה דיוק ממש ממש טוב צריך לשמוע כדי להבין הסאב 12 אינץ' הסאב הזה הוא מהסדרה הטובה שלהם והישנה שקשה מאוד להשיג אותה ראיתי באי ביי אנשים שמחפשים תדגם הזה מאוד הוא 500 RMS

אולי בעתיד אני יחליף אותו אם אני ימצא תסדרות הישנות של הלאנזר שעוד היה מיוצר בארהב ה1000 וואט RMS שזה סאב למצוא ולא להאמין מה הוא מסוגל לעשות

http://www.cartel.co.il/Upload/38374untitled.bmp

לסיכום כמובן יש כאבל נחמד 1.2 דיגטלי של לאנזר.

הכל מורכב על רכב שברולט אוואו 4 דלתות יאמר לטובתו הוא קוריאני ויצור קוראיני לדעתי מגעיל אבל! האטימות שלו ממש ממש טובה צריך לשמוע כדי להאמין .

המערכת באה לצורכי איכות היא מגיעה לעוצמות גבוהות מאוד ולא מתעוותת זה יאמר לטובתה אבל לבסוף כל אוזן מחליטה אחרת הרוב ששמעו אצלי ויש להם ניסיון אמרו יש איכות יש עוצמה ויש רמה כל הכבוד

בקרוב התמונות ההתקנה יצאה מאוד יפה אני יצלם ויעלה יותר מאוחר שתראו איזה יופי הכל יצא

דרך אגב הכל עבודה אישית שלי בהתקנה אם עוד 2 חברים שמתעסקים בזה כבר כמה שנים התישבנו על האוטו בכל פעם שהגיעה חלק חדש עד שהיום הורכב הכאבל שהיה החלק האחרון .

נראה כמה זמן יקח לי להחליט שבא לי משהו אחר חח:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מעניין מהכל זה:

איפה קנית את הסאב? מי אמר שזו חברה טובה ומוכרת ואיפה ראית ביקוש באייבי?

אני שואל כי בזמנו חיפשתי על החברה ולא מצאתי כלום (ממש כלום!) חוץ מאתר הולנדי או משהו כזה (pearl audio אם אני לא טועה).

ואגב, זאת לא! חברת SPL DYNAMICS שיש בארה"ב (אגב חברה זולה )

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה של SPL לפי מה שהבנתי נסגרה בארץ יש להשיג עוד תסידרה הישנה והטובה מה שיש לי יש אותם בחנות soundFX

פרטים לגבי הסדנא:

רחוב ירקונים 50 פ"ת בבית האדום, טלפון: 03-9236650.

הם מחזיקים SPL יש להם מגברים וקומפננטים שלהם תלך תשמע ואחרי זה תחזור ותספר לי מה דעתך על החברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ממוקמים בזבוטינסקי 104, לא ירקונים...

בכל מקרה, לא אמרתי שהחברה לא טובה (אין לי ממש ניסיון איתם) אלא טענתי שאין לה כמעט שום איזכור באינטרנט.

ואתה טענת שיש ביקוש באייבי זה הכל.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה . אם אתה מרוצה עד לגג אז תיקח את ההצעות וההערות שהעלו לפניך בעירבון מוגבל .

תתפאנן על הסטאפ שלך בנאדם.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאכזב אותי בפאנל שהוא לא 24 ביט אבל בקרוב כבר אני יביא הד יוניט אחר הוא כבר יהיה ממש מיוחד זה דגם של קלריון צבעוני 256 צבעים בלי MP3 הוא 24 ביט כמובן בלי הגברה פנימית ומה שמיוחד בו הוא יוצר לתצוגות בלבד ויש כאלה בעולם בערך 300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...