Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם הבליינדר?

SLEEPER
שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין ממתין לתשובות רציניות ולהיתארגנות של קניה מרוכזת

שיי אפשר לרדת לכיוון 1600 לכמות של 10 15 מכשירים ואתה יודע שזאת לא בעיה להשיג כמות כזו

חשוב לארגן מספר תשלומים בכל זאת 1600 וישנה הרכבה שצריכה להיות גם כן בהוזלה דיי משמעותית

ממתין לתשובות

אין כמו טורבו !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ידוע ללך מה העונש על תפיסה עם בלינדר?

אם העונש הוא החרמה בלבד - אני מעוניין לקנות גם.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ידוע ללך מה העונש על תפיסה עם בלינדר?

אם העונש הוא החרמה בלבד - אני מעוניין לקנות גם.

אף אחד עדיין לא יודע, המקרים המוכרים בהליכים לכן אין תשובה או תקדים לגבי העונש

אבל, אם אתה עושה שימוש נכון בבליינדר הסיכוי שיתפסו אותך קלוש

(ירידה למהירות מותרת וכיבוי הבליינדר בעת קריאה)

החיישנים הקולטים והלדים של השיבוש נמצאים בפרונט של הרכב באיזור הלוחית, והם ניתנים לזיהוי, שוטרים כבר יודעים איך לזהות בליינדר אבל זה די קשה עד בלתי אפשרי לזהות אחד ממרחק או בעת נסיעה.....

בקיצור אין מה לפחד בדיוק

בקשר למעגל הבליינדר, למי שיש פחד שהזמזם אינו נשמע בגלל הרדיו יש אפשרות להתקין ממסר שיכבה את הרדיו כשהזמזם נדלק (או לחילופין mute)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן ישנם הרבה אנשים שרוצים להצטרף אך כמו לכולם יש בעיה במסגרת הכלכלית והתשלומים מאוד חשובים להם וגם לי :lol: , ואני מחכה לתשובה מירון בקשר לזה.

בהזדמנות זאת יש כמה פרטים שאשמח לדעת מבעלי הבליינדרים בפורום, שמר,עדי,זאב,אושרי, ונראה לי שגם שלומי.

איפה ההתקנה מתבצעת?, אפשר לענות לי גם בפרטי

האם יש בעיות עם הבליינדר: דליפת מיים, בעיות חסימה בשמש חזקה ועוד?

מסתבר שיש שידרוג למכשיר הקיים שמתקן את הבעיות האילו, מישהו התנסה עם המכשיר ומכיר אותו??

תודה

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהבלינדר כבר מוכר לשוטרים, ובמקרה של E1 אן E2 הם יכולים לעצור לביקורת, אם יחשדו שנראה להם שהאוטו נסע מהר, נגיד.

ואז אני רוצה לדעת מה יקרה.

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהבלינדר כבר מוכר לשוטרים, ובמקרה של E1 אן E2 הם יכולים לעצור לביקורת, אם יחשדו שנראה להם שהאוטו נסע מהר, נגיד.

ואז אני רוצה לדעת מה יקרה.

אתה אמור לכבות ולתת להם לקרוא קריאה נמוכה..... אם משהו משתבש...... תברח!!!!

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את זה שצריך לבלום ואז לכבות, אבל בכל זאת, ניתן לזהות מתי רכב ,"טס" והשוטר יכול ישר לעצור אותי לביקורת נגיד, אם הוא יחשוד שיש לי בלינדר.

אני לא רוצה לברוח מהמשטרה, רק זה חסר לי, 3 חודשים רישיון וכבר לברוח מהמשטרה.

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: , עכשיו באמת, אין לי מושג לגבי הידע של המשטרה בבליינדרים ואני בטוח שחלק גדול מהם לא בקיע בנושא.

לגבי בריחה משוטר, תחשוב על זה, שוטר מסמן לך מהשוליים הימניים שתעצור במקרה הכי גרוע הוא נוסע אחרייך ומורה לך לעצור ותמיד יש את התשובה "מי סימן לי לעצור? לא ראיתי אותך בכלל" , עשיתי את זה לשוטר על השלום בלילה שהוא היה עם פנס וזה עבד :lol:

אבל בוא נהיה ראליים השוטר יעדיף להשאר במקומו להספיק לתת עוד דוח או שניים בזמן שהוא ירדוף אחרייך.

לסיכום, אם אתה כל כך חושש אז יש את הפתרון המושלם, לא לנסוע מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי על מקרה שהוחרם בליינדר. אחזקת המכשיר לא מהווה שום עבירה כשלעצמה.

השימוש בו? אלוהים יודע, אבל אף שוטר לא נחוש מספיק בשביל לעשות לך צרות של ממש.

בכל מקרה המכשיר שווה את זה. במיוחד אם אתה נהג חדש.

אגב, לפי המקרים בזמן האחרון, יתכן שפשוט השוטר יעצור את הרכב שנסע מאחורייך :-)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מרכז את ההזמנה?

אני בכל מקרה רוצה 2, השלישי גם כן באופציה די ריאלית... נו עכשיו יותר קל להגיע ל-15 מכשירים??? :roll::lol:

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה לגבי השאלות

ישנם בליינדרים מהדגם הישן שנותנים את הודעת השגיאה ERR 7 כאשר שוטר רואה זאת על הצג זה מודיע לו שיש רכב עם משבש (לא מדובר על הבליינדר שאנחנו רוכשים במרוכז)

השוטר יכול לעצור אותך ואתה תוזמן למשפט על הפרעה לשוטר במילוי תפקידו כמו כן לרוב יוחרם לך המכשיר

לגבי המשבש שאנחנו מעוניינים לרכוש הוא הדגם החדש שבנוי מסליקון כך שאין כבר מיים בעיניות לאחר שטיפה

כמו כן מוגן מקני שמש שיצרו מצבים שבהם הוא לא עבד ואחרון חביב ישנו מעגל כפול בעיניות

ישנם סוגים רבים של משבשים אבל לא הייתי מתעסק עימם במיוחד שיש אפשרות שיתפסו אותך

הבליינדר שאנחנו מעוניינים לקנות נותן הודעת ERR5 שפרושה פיספס את הרכב עליו לכוון שוב

ובזמן הזה אני כבר יורד למהירות שהוא יוכל לעצור אותי על עיכוב התנועה

בקיצור ההשקעה הכי כדאית שיש היום לרכב

שיי אני כבר אשלח לך את הקובץ אקסל עם הקונים

אין כמו טורבו !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בטוח שאני גם בפנים, מתי צריך לתת תשובה סופית?

האם תיהיה לי בעיה להעביר את הבלינדר לרכב אחר? האם ישארו סימנים על הרכב הראשון?

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת בחשבון שזו התקנה של שעתיים בערך או 350 שקל.

בדרך כלל מתקינים את זה בתוך הגריל של הרכב ככה שזה לא בולט לעין יותר מידי, ובמידה ותפרק לא ישאר נזק גדול, מקסימום 2 חורים שגם לא נראים כל כך לעין.

לגבי תאריך אחרון להצטרף, עדיין אין, ירון עדיין מברר ומנסה להשיג את הדיל הכי טוב (ככל שנהיה יותר משתתפים ככה הכח שלנו גדל), אני מאמין שהרכישה תתבצע עוד שבוע בערך.

יום טוב

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים ,אם אתם לא יודעים ,עדיף להגיד "אני לא יודע" מאשר להטעות...

ככה:

1. אני בספק גדול מאוד אם הבליינדר הישן נתן E-07 (שפירושו בשפת הממל"ז - גורם אחר ,קרי משבש , משדר אליך) הבליינדר עובד בשיטה אחרת,אותה ניתן לראות באתר http://WWW.BLINDER.DK , מי שיש לו עוד שאלות,שישאל אותי באחד המפגשים הקרובים.

ההבדל בין המכשירים הוא שהמכשיר הישן שידר כל הזמן,מה שתרם בעיקר לאורך חיים קצר יותר (כמו נורה שעובדת כל הזמן,תחזיק פחות מאחת שתעבוד לעיתים) ולאמינות,ככל הנראה פחות טובה. המכשיר החדש עובד רק כאשר מתבצע קודם גילוי של שידור הממל"ז. זה ההבדל.

2. הודעת שגיאה המתקבלת - E-02 או E-03 , שפירושם : המטרה לא נרכשה,או המכשיר לא ננעל כראוי (עקב תזוזה של המפעיל לדוגמא).זוהי הודעה המתקבלת בד"כ כתוצאה מתפעול לקוי ,ולכן אין לשוטר המפעיל דרך לקבוע אם מופעל שיבוש.

3. המארז- לא סיליקון ולא נעליים.קופסת מתכת האטומה באמצעות אטמים מגומי. ההגנה בפני קרני שמש (במידת האפשר) היא בעזרת העדשות, שעובדות בצורה דומה למשקפי ריתוך או משקפי שמש - כלומר סינון. במקרים מסויימים (די נדירים) , כאשר קרני השמש ייפלו בצורה ישירה על המכשיר ובדיוק אותן קרניים הזהות/דומות בצורתן הפיזיקלית לקרן הממל"ז

יגיעו,זה יפעיל את המכשיר,כלומר "יסנוור" אותו. לדעתי זה רק יכול לגרום להתראות שווא,אך לא לכשל תפעולי (כלומר,גם בתנאים אלה השיבוש יתבצע).

4. התקנה - אין שום בעייה להעביר את המכשיר מרכב לרכב. ההשפעה היחידה היא אם נאלצתם לבצע שינויים מסויימים ברכב (נניח חיתוך חלק מסויים ברכב ,או חורים בפאנל לכפתור/י ההפעלה) - כמובן שחורים לא ניתן לגזור עם מספריים או משהו. אבל על המכשיר עצמו אין שום השפעה.

5. אם תפסו אתכם - וזה יכול להיות , לפחות חלק מהשוטרים יודעים על המכשיר , ויתרה מזאת , יש צילום שלו בחוזר שהופץ לתחנות משטרה של אמצעים אסורים בשימוש , לצד לוחיות חוסמות מספר וכיו"ב) - בעיקרון הנטייה במשטרה היא להפעיל לחץ בתור איום או כתיבת דו"ח ראשוני על אישום פלילי , עבירה על חוקי המכס , הפרעה לשוטר (לא בטוח שיש כזה דבר בכלל,וזהו,עפ"י טענת רבים,סתם תרגיל בלחץ). מה שכן,המשטרה בוודאי תחרים לכם את המכשיר באמתלה של ציוד לא חוקי או משהו.

6. לגבי הערכת מהירות - אני מניח שעד מהירות של כ-140 ,אם תאטו , בטח שאם תהיו בקבוצה של מכוניות , אף שוטר לא יהיה מספיק חד עין כדי לדעת שאתם ממהרים מעט וימצא תירוץ לעצור אתכם. אבל במהירות של ,נניח 160-180 (אני יודע שאף אחד מכם לא נוסע כ"כ מהר ,אבל באופן תיאורטי....) ואתם לבד בכביש - אז לשוטר תהיה סיבה לא רעה לעצור את הטיל שטס לכיוונו ,סתם לצורך בדיקת רשיונות נגיד , ואז הוא יכול להציץ בנחת על רכבכם ולחפש כל מיני... שוב ,אין לא שום סיבה לעצור אתכם - אבל אתם בטח יודעים שהוא לא ממש צריך סיבה כדי לעצור כל רכב ,בטח במצב הפוליטי של היום.במיוחד דברים אמורים לגבי רכבים ספורטיביים כחולים/אדומים/צהובים.

7. בריחה - אתם לא רוצים לברוח מהמשטרה. אני חוזרת, אתם לא רוצים לברוח מהמשטרה. בטח,כמו שכתבתי למעלה , במצב הפוליטי של היום ,בה בריחה יכולה לתת לשוטר אחלה תירוץ או סיבה לתקוע בכם כדור. אני בטוח שיש לכם סיכוי לא רע להתחמק מהמשטרה בכמה מקרים , וחלק מהמכוניות אצלכם יכולות פשוט להיעלם למשטרה לשלום. אבל ,מספיק פעם אחת בבחירת נתיב לא נכונה ,פקק קטן , מסוק שעולה לאוויר ,אוונסיס עם שוטר מספיק נחוש , כל היס"מ שמחפש מחבלים בנרות/מה לא - ואתם מוצאים את עצמכם אזוקים לידית של הניידת בדרככם לאבו כביר. אז תחשבו פעמיים - כשיטה לאורך זמן זה לא פתרון לדעתי.

8. אחרון , התקנה - יש רשימת מתקינים מורשים של היבואן. באיזור ת"א שמעתי דברים טובים על A CLASS. ההתקנה בבית,אם אתם יודעים קצת חשמל רכב , לא קשה בכלל. 3 שעות גג. שימו לב שאתם יודעים מה אתם עושים במקרה כזה , כי ברכבים חדשים פגיעה במערכת החשמל עלולה לכאוב מאוד בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...