Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני יכול לבטח רכב של חברה לתקופה קצרה?

elc
שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי מקבל לתקופה של שלושה שבועות לרכב של החברה לחופשה.

אני בן 18 וחצי (שנה וחצי ותק), ברכב שהוא אמור לקבל יש ביטוח על כל הנהגי עד גיל 21 (מקיף) ובשובר של הביטוח חובה רשום שם (1,3,7) כמו ברכב הפרטי שלנו שמבוטח (1- בעל הפוליסה 2 - כל נהג שנוהג ברשותו של בעל הפוליסיה 7- כל נהג עם רשיון בר תוקף בישראל שלא נפסל מלקבלו *משהו כזה*)

שאלתי היא: האם הביטוח חובה ברכב החברה יהיה תקף לגבי?

ו בנוגע לביטוח מקיף "נהג חדש" האם אני יכול לבטח לתקופה של שלושה שבועות (פרק זמן החופש של אבי) למרות שרשום כי הבעלים הם החברה של אבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה תופס עליך, וככלל כמעט בכל אוטו חובה תופס על כולם....

ברכב שלי הביטוח נעול לפי שמות של אנשים, ועדיין החובה 1,3,7

בקשר לתוספת...ניתן להוסיף נהגים לזמן מוגבל בתשלום יחסי - השאלה אם החברה של אביך מעוניינת שתנהג על הרכב ? כי היא בעלת הפוליסה - היא צריכה להוסיפך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח אפשר לעשות לשבוע ואפילו לכמה ימים (עשינו אחד כזה כשרק קנינו את הפולו)

יש לי שאלה אבל: אני לא ניכלל בביטוח המקיף של אבא שלי אבל לפי סעיף 3 פה של החובה, יש לי ביטוח חובה ברכבים בגלל הקשר המשפחתי שלי לבעל הפוליסה, בקיצור הסתבכתי מישהו יכול להסביר איך זה עובד

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני יודע שאני שואל שוב טיפה באיחור, פשוט קבלנו היום את הרכב ועדיין לא ענו לי לכן אשאל שוב.

הבעלים של הרכב הם החברה של אבא שלי, אני שואל אם אני יכול לבטח את הרכב אבל אצל הסוכן ביטוח שלי!!! ללא האישור של הבעלים?

או שחייב אישור/ יפוי כוח?

זה מאוד חשוב לי.

תודה:)

**רק ביטוח מקיף!**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...