Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנו טיפים לרכב הזה לתוספות שינוי תדמית וכו'

yaroni25
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ביקשתי תגובות כאלה ,מאנשים שלא מבינים ברכבים!!!!

רכב ולא משנה איזה רכב,כמו לכולם זה תחביב,כול הכייף זה לשנות לרכב את הצורה,זו אומנות,

אני בטוח שאין אחד מכם שמוציא הון על רכבו על תיקונים,תוספות וכו',

זה רכב אמין מאוד חזק ונוח , אם יש למשהו בעיה עם זה שלא יתן טיפים , מה שלא מהלב לא מתקבל.

תודה חברים.

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא בדיוק חדשה, שנת 95 117.000 ק"מ ,הרכב היה של אבא שלי, ות'אמת לא טיפחו אותו,יש לעשות פח וצבע (תיקונים) ועוד כמה שינויים קטנים,הרכב הזה עושה 1 ל- 8 בבדיקה שעשו לי במכון.

לא רציני.יש ברכב הזה המון אופציות.אני רק מחפש רעיונות מקוריים וטיפים מאנשים שמכירים את הרכב.

לשנות לו את התדמית החיצונית והפנימית שיראה טוב מזה!! זה התחביב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יד על הלב, לא חבל על הכסף? במקום לתקן את פגיעת הטמבון הקדמי ומכסה הפנס ולשפר אותו, קנה לך רכב פרטי ותשקיע בו. עם רכב מסחרי לא תוכל להנות הרבה (אלא אם אתה זקוק לכזה בשביל עבודתך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם יעלה לך המון, אבל אתה יכול לרפד הכל במפנים מעוד/דמוי עור וכו..

שים טלוויזיה, די וי די, פלייסטישן..יש מלא אפשרויות הרכב הזה הוא ממש ענק וכך זה נותן מלא אפשרויות

מקווה שעזרתי :)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב קיבלתי מאבא שלי ואני משלם 21 ש"ח אגרת רישוי לשנה(רכב נכה כולל החזקה)

למה לקנות רכב בכמה אלפים ולהוציא עוד כמה אלפים על תיקונים ותוספות?היה לי סיאט קורדובה לפני ובשנה הלך לי 10 אלף תיקונים ותוספות פה נשחקתי פה אני יהנה!!!!!

מירון

עם יד על הלב, לא חבל על הכסף? במקום לתקן את פגיעת הטמבון הקדמי ומכסה הפנס ולשפר אותו, קנה לך רכב פרטי ותשקיע בו. עם רכב מסחרי לא תוכל להנות הרבה (אלא אם אתה זקוק לכזה בשביל עבודתך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל רעיון לשינוי תדמית גם לרכב וגם לך!

a-team-van.jpg

וטיפה יותר ברצינות - בארה"ב יש תרבות שלמה של שיפצור ואנים בכלל וואנים ישנים בפרט. תעשה קצת חיפושים באינטרנט ותמצא המון רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר באחת מהתוכניות האחרונות בMTV של PIMP MY RIDE הם בדיוק שיפצו ואן דומה...

מבחוץ הם צבעו אותו באדום או בורדו עם פסים בצבע כסף, בפנים מאחור הם התקינו חלון חשמלי לאורך כל החלק האחורי, שמו באמצע ספה עם שתי טלויזיות פלזמה ומערכת רצינית, ומאחור הכניסו ג'קוזי.

בנוסף הם החליפו את הג'אנטים הרגילים לג'אנטים סגסוגת קלים ושמו צמיגי חתך נמוך.

איך זה בתור רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנית עולמית!!! כטל הכבוד להם,הם נותנים הרבה רעיונות לחובבים למינהם!!

הבעיה שכזה שינוי ברכב מסוכן פה בארץ לצערי....הביטוח לא מכסה הכול(גנבים מוצהרים)

ובטסטים לא יעבור הרכב כי נוח להם שיש רכבים משעממים פה..שאני הסע לאר"הב אני יסדר משהו טוב

שם גם הדלק זול (2 ש"ח לליטר).

אני זוכר באחת מהתוכניות האחרונות בMTV של PIMP MY RIDE הם בדיוק שיפצו ואן דומה...

מבחוץ הם צבעו אותו באדום או בורדו עם פסים בצבע כסף, בפנים מאחור הם התקינו חלון חשמלי לאורך כל החלק האחורי, שמו באמצע ספה עם שתי טלויזיות פלזמה ומערכת רצינית, ומאחור הכניסו ג'קוזי.

בנוסף הם החליפו את הג'אנטים הרגילים לג'אנטים סגסוגת קלים ושמו צמיגי חתך נמוך.

איך זה בתור רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים.

נקי נראה כמו חדש, בכלל אני אוהב כאלה, אפשר לבנות בית בפנים.

בכל מקרה להתחלה הייתי קצת מנקה וצובע אותו בשחור מבפנים, מוריד את המדבקות מקדימה ומאחורה, צבוע פגושים בצבע דמוי ניקל ועושה לו שטיפה נחמדה עם ווקס.

האפשרויות לאוטו הזה הן בלתי מוגבלות.

איך המצב המכני שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפד איכותי+ דפנות צד וגג ושילוב של מערכת איכותית. יש גם בארים מעץ מאוד יפים ספציפית לרכב שלך... אתה יכול לשלב בין השלושה וייצא משהו פצצה!!! שיהיה בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...