Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להנמיך או לא להנמיך זאת השאלה

איציק ט
שימו לב! השרשור הזה בן 6873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי לקנות סט קפיצי הנמכה ל-RS , מדובר ב-30mm ,השאלה האם היא תפגום בנוחות הנסיעה של האוטו שהיא לא כל כך נוחה גם ככה :?

(קפיצים פרוגרסיביים אם זה אומר לכם משהו , כי לי זה לא אומר כלום )

המטרה העיקרית היא שלא יראו רווח בית ההקשת לגלגל ,המרווח הזה מפריע לי

הרכב עצמו יציב מאוד בסיבובים ואין לי שום צורך בעוד יציבות , כל הרעיון הוא ליופי בלבד

השאלה אם היופי הזה יפגע גם בדברים אחרים

מה אתם אומרים , להנמיך , או לשמור על המראה הגבוה היותר סולידי למראה

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיהיה בטוח שזה יפגע בנוחות! אולי 30 מילימטר לא יפגע בצורה קיצונית אבל עדין אתה

תרגיש פגיע בנוחות.

אם האוטו יציב בסיבובים אני הייתי משאיר אותו ככה

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיץ פרוגרסיבי הוא קפיץ בעל קשיחות משתנה (מהמילה progress - תהליך או התקדמות).

בתחילת הכיווץ שלו הוא "רך" וככל שהוא מתכווץ יותר הוא הופך להיות קשה יותר.

על קצה המזלג.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה מחליף קפיצים לקפיצים ספורטיבים לא מתנה רק הגובה של הרכב.

הקפיצים הספורטיביים הינם קפיצים קשים יותר מה"רגילים" ולכן נוחות הנסיעה תשתנה(אצלי זה השתנה-הונדה סיויק קופה).

לשים או לא לשים זאת שאלה שאתה צריך לשאול רק את עצמך,כי בסופו של דבר אתה זה שנוסע על הרכב,אם אתה מוכן להקריב את נוחות הנסיעהשלך תמורת יופי אז תחליף.

חתימת השתמש נמצאת בשיפוצים מצטערים על אי-הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מבצע שינוי שלא נראה שאתה ממש מבין את המשמעות שלו (ובטח שאף אחד מהכותבים עד לרגע זה לא יודע יותר ממך, זה בסדר...), אני ממליץ לך בחום לעיין במאמר שלי על כיוון מיתלים ולברר מהי קשיחות הקפיצים המקורית שלך כדי שיהיה לך בסיס לעבוד ממנו, בטוח שפורומים של פורד יכולים לתת לך תשובה מה ה-Spring rates המקוריים של האוטו מקדימה ומאחורה.

קישור למאמר כאן.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...