Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצילו הצילו נגנב לי הרכב

ariebz
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נגנב הרכב

הרכב משמש לחלקים לפרויקט שיפוץ רכב אחר TYPE 3נעלם היום בן השעות 2:30 לפנות בוקר ל6:30 בבוקר

מי שראה להודיע לי בבקשה 0522790303 אריה

IMG_0018.jpg

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, אני מעריך כי רכבך נגנב למטרת התכה - משמע נגנב עקב היותו גרוטאת ברזל.

אני הייתי מחפש אצל מגרשי הגרוטאות לברזל - אם כי הסיכוי אינו רב.

בהצלחה.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אראה מישהו נוסע ברכב הזה, אני מבטיח לדווח :-D .

בנימה יותר רצינית, למשה רוזן מבצרה יש כזו לחלקים שעומדת בפרדס כבר שנים רבות - אני בטוח שישמח להפטר ממנה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נעלם היום יום שישי 1-7-05 מאיזור תעשיה הצפוני חדרה

הורדנו לרכב את הגג כדי להעביר לשני וזהו הכול נשאר מנוע גיר רכב שלם בלי גג רק והיתה אחלה ריצפה שם שלא לדבר דש בורד שעונים ריפודי חלקי (בשביל 200 שח ברזל יורד לי הפרויקט)

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך.

מוצע למכירה רכב כזה(שנת 63) שלם שעומד כמה שנים.

אני ראיתי את הרכב ,להערכתי רק להניע ולשפץ מ'ע בלמים .

שווה לך לבדוק

המשתמש נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

למכירה חיפושית לשיפוץ שנת 70 דגם 1200 בודי מעולה בלי טסט 3 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לך עצה נכונה בהתחלה- תבדוק אצל "הברזלנים" בסביבה- אולי עוד לא הספיקו לגרוס. סביר להניח, שהם היו מהסביבה הקרובה- לא נראה לי, שששווה להם לנסוע רחוק בשביל הסכום, שאפשר לקבל עבור המישקל כזה... בכל מיקרה- אני מכיר מקום באזור, שעוסק בזה, אבל לא נראה לי סביר, שהגיעו עד לשם...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...