Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מה נושא טוב לכותרת? המממ... בוא נראה.. כן!) פוקוס RS

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו, לא אמרו שהפוקוס RS החדשה תהיה יקרה מאוד?

ראיתי במקרה (ב-EVO) שהיא עולה 19,995 פאונד, בעוד האימפרזה WRX עולה קרוב יותר ל-21.5K פאונד!

אפשר לעשות מזה סקר, מה הייתם לוקחים - אימפרזה או פוקוס, אבל השאלה המעניינת יותר תקפה דווקא לשוק הישראלי ולא תופסת בעולם: מה הייתם לוקחים, RS או CTR?

תחשבו על זה: אם הפוקוס תתומחר בארץ כמו בחו"ל אזי שהיא תהיה יותר זולה מ-WRX, שעולה כמו CTR בארץ. השאלה הזו לא תקפה בחו"ל כי בחו"ל CTR עולה ה ר ב ה פחות.

יצויין כי נהגתי בגרסאות החלשות של שתיהן, ואם החזקות דומות לחלשות - ל-CTR אין סיכוי, אבל משהו בי אומר שזה לא בדיוק המקרה.

ועוד פרט מעניין/חצי חידה לסיום:

בכדי להתמודד עם המומנט, בהילוכים ראשון ושני מוגבלת גדישת הטורבו בפוקוס RS.

באיזו מכונית טורבו מפורסמת הטורבו כלל לא גדש בהילוך ראשון?

בטאמן

(-;

CTRSCTRSTRSCTRSCTRS

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעניין אחר.....

ראיתי שהבוקר יצאתם קצת לזרוק זנב....

אני עמדתי ברמזור לכיוון הרצליה כשפרססתם ליד קניון הפארק.

אני מניח שזה היה הגרסה עם 7 "הילוכים"?

נו! ספר איך היא! אני נהגתי רק על הידנית....

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על העובדה שהיא קצת איטית מהשנייה (נו, אוטומטי...) היא מכפרת בגיר החמוד שלה. אני חושב שהגיר הרציף הוא פתרון אדיר בשביל חובבי האוטומט והתפעול הידני שלה באמת פועל נהדר.

חוצמזה - אין הבדל. אוטו חמוד, אבל 206 מקבילה נוחה וקלה בהרבה לנהיגה - גם אם מהנה פחות עקב חסך אדיר בכוח.

הכיף בג'אז הוא העובדה שאין אחיזה, ואפשר בכוח המחשבה בלבד לאבד אחיזה בשני הגלגלים הקדמיים, האחוריים, או בארבעתם ביחד. בכל מהירות החל ב-20 קמ"ש.

מומלץ לנסות במקום מבודד (או, לחילופין, בנס הרים).

אני, בכל אופן, תמיד שמח לחזור לסוזנה...

מה שמזכיר לי - רוני, צריך לעשות מדידות זמנים ב"מרובע" שמאחורי הא"ת. עשיתי את זה עכשיו עם סוזנה ומהר למדי... פשוט הכנסתי זנב, חזרתי על הגז ופניתי עם הפנים להיכן שנדרש. רק הבלמים סבלו...

בטאמן

(-;

מה, שאני לא אתחנף לנסיכה שלי?

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בארץ ובחו"ל לא דומים.

CTR עולה בחו"ל כמו קליאו ספורט ו6000 ליש"ט פחות מWRX רגילה,

בארץ CTR עולה 5000 ש"ח יותר מWRX עם "פרודרייב", לא ממש עסקה טובה.

אני לא מאמין שהRS תיובא לארץ, אבל נניח שכן, אני מאמין שהיא תעלה בסביבות ה180K, שכן היא עולה יותר מCTR בחו"ל אבל אני מקזז טיפה את האחוזים בגלל מדיניות התמחור המטורפת של הונדה בארץ.

מבין כולן הייתי לוקח WRX עם "פרודרייב" שם לה בולמים של בילשטין בעוד 6K.

בין הCTR לRS בחירה קשה, צריך לנהוג בשתייהן, בכל מקרה במחירים של אנגליה, ללא ספק CTR. בכל זאת קרוב ל30% הפרש במחיר...

נ.ב

הWRX שיוצאת בעוד מספר ימים ותגיע לארץ בסביבות ינואר, אמורה להיות פחות מכוערת, עם דש בורד חדש, שינוי לבולמים (יותר קשיחה סגנון הGT) ויותר כח או לפחות מומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...