Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים ומקומות בילוי באיזור הצפון?

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורים שלי רוצים לנסוע לאיזה מקום מחר(יום חמישי).

שיכנעתי אותם לנסוע לצפון כי שמעתי כאן שבצפון יש כבישים טובים.

מישהו יכול להמליץ לי על כבישים טובים ומקומות שאפשר לנסוע לשם עם ההורים?

אני יוצא מאיזור המרכז(אריאל), נחמד יהיה גם עם מישהו פה יתן מסלול טוב ....

תודה מראש.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אותם,עם הבורה,לכבישים שעולים מכלא דמון לעוספיה...

אם הבורה תחזיק-פצצה.

אם ההורים שלך יחזיקו-עוד יותר פצצה!

:lol::lol::lol:

אנחנו נסענו היום בבוקר לטייל בגולן. קיבלתי אוטו (סוף סוף) מהעבודה.אין על פזומט!

:lol:

בכל מקרה-קח אותם לחרמון.גם כשאין שלג יפה שם.גם סביב הכינרת יש לא מעט מקומות יפים.

נסה גם את אזור בירנית בגליל.

אחלה מקומות עם נוף ציורי.תעשו חיים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבישים שמובילים לצפון הם כבישים סופניים.

אתמול הייתי במרכז קנדה,נסעתי עם הראלי.

הכבישים מעולים,סלולים די טוב,חלקם עברו שיפוץ בעיקר הכביש שמוביל לראש פינה (סוף סוף דו מסלולי).

הדבר הכי מבאס הוא שיש כאלה שחושבים שהכביש הוא של אבא שלהם ונוסעים בקצב צב.

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 89, למרות שהוא עמוס למדי. 899 - כביש הצפון - אדיר לכל אורכו. 866 לכיוון קרית שמונה והגדול מכולם - 8944 - כביש בירנית אלקוש.

עם ההורים, לעומת זאת, בטח לא תהנה. צריך לנסוע בכבישים האלה חזק...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש 8944 לפני כ-שנתיים רוכב אופנוע לקח את הפנייה לא טוב,בנוסף לכך הוא הרכיב עוד אדם,בריצור הוא השכיב לא טוב את האופנוע ומצא את עצמו ואת חברו ואות אופנועו מרוח בוואדי :cry: לא נעים בכל אופן עכשיו כל פעם שהוא עובר ביקורת גלאי המתכות מצפצף כמו משוגע.

באתו כביש בזמן שירותי ביק"ל נסעתי אני והצוות שלי כל צוות במרצדס הממוגנת שלו,חבר שלי החליט לנהוג ברכב למרות שלא היה מיומן,ושנינו סיימנו את הלילה במעקה הבטיחות חצי קילומטר לפני בירנית. והכל בכלל כביש חלק וחוסר מיומנות.

הכביש הזה הוא אחד הכבישים הטובים שיש אך גם מהמסוכנים שיש בארצינו,לכן כדאי להיות מיומן טוב טוב לפני שעולים עליו במטרה לנהוג בו חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות סע מאריאל מזרחה, רד לכביש הבקעה. עלה צפונה עד הכנרת, לצומת צמח. קח ימינה, עלה לכביש 98 שחוצה את כל רמת הגולן לאורך (בהתחלת הכביש הזה ליד חמת גדר יש עליות מטורפות עם סיבובים ששכחתי איך קוראים להם...). סע צפונה עד מג'דל שמס, קח שמאלה לכביש 989 שיורד מהרמה לכוון קרית שמונה (בהמשך זה מתחבר לכביש 99). תגיע לקרית שמונה, קח שמאלה עלה על כביש 90 (אם בא לך סע עליו עד אילת :D ) וסע דרומה 10-15 ק"מ עד לצומת כ"ח. קח ימינה, והופ הגעת לכביש הצפון (899). סע עליו לפי הצורך :D לכוון מערב, עד שתגיע לצומת בצת (או ששינו את התוואי ותגיע לצומת אחרת, לא משנה כ"כ) קח שמאלה, והנה אתה על כביש 4, צפונית לנהריה. סע דרומה, עד חיפה לצומת הצ'ק-פוסט. קח שמאלה לכוון נשר. סע, מיד אחרי נשר (שים לב טוב-טוב) יש צומת, שפניה ימינה תוביל אותך לכביש 7212, כביש שעולה לכוון עוספיה דרך המחצבות הישנות. סע עד שתגיע לצומת T. קח שמאלה, סע קילומטר בערך, וקח ימינה לכביש 721 המפורסם. סע עד הסוף, קח שמאלה ומיד ימינה (ליד כלא שש) ותעלה על כביש החוף. משם.....

במידה ואין אפשרות לרדת לכביש הבקעה, צא לכביש, סע צפונה עד מחלף קיסריה. רד, וסע מזרחה על כביש 65, הרבה קילומטרים עד צומת גולני. קח ימינה לכביש 77, רד עד טבריה. תגיע לטבריה, קח ימינה ותקיף את הכנרת מדרום. ואז תגיע לצומת צמח, רק שהפעם סע ישר ואז.....

עלה לכביש 98 שחוצה את כל רמת הגולן לאורך (בהתחלת הכביש הזה ליד חמת גדר יש עליות מטורפות עם סיבובים ששכחתי איך קוראים להם...). סע צפונה עד מג'דל שמס, קח שמאלה לכביש 989 שיורד מהרמה לכוון קרית שמונה (בהמשך זה מתחבר לכביש 99). תגיע לקרית שמונה, קח שמאלה עלה על כביש 90 (אם בא לך סע עליו עד אילת :D ) וסע דרומה 10-15 ק"מ עד לצומת כ"ח. קח ימינה, והופ הגעת לכביש הצפון (899). סע עליו לפי הצורך :D לכוון מערב, עד שתגיע לצומת בצת (או ששינו את התוואי ותגיע לצומת אחרת, לא משנה כ"כ) קח שמאלה, והנה אתה על כביש 4, צפונית לנהריה. סע דרומה, עד חיפה לצומת הצ'ק-פוסט. קח שמאלה לכוון נשר. סע, מיד אחרי נשר (שים לב טוב-טוב) יש צומת, שפניה ימינה תוביל אותך לכביש 7212, כביש שעולה לכוון עוספיה דרך המחצבות הישנות. סע עד שתגיע לצומת T. קח שמאלה, סע קילומטר בערך, וקח ימינה לכביש 721 המפורסם. סע עד הסוף, קח שמאלה ומיד ימינה (ליד כלא שש) ותעלה על כביש החוף. משם.....
:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש 8944 לפני כ-שנתיים רוכב אופנוע לקח את הפנייה לא טוב,בנוסף לכך הוא הרכיב עוד אדם,בריצור הוא השכיב לא טוב את האופנוע ומצא את עצמו ואת חברו ואות אופנועו מרוח בוואדי :cry: לא נעים בכל אופן עכשיו כל פעם שהוא עובר ביקורת גלאי המתכות מצפצף כמו משוגע.

באתו כביש בזמן שירותי ביק"ל נסעתי אני והצוות שלי כל צוות במרצדס הממוגנת שלו,חבר שלי החליט לנהוג ברכב למרות שלא היה מיומן,ושנינו סיימנו את הלילה במעקה הבטיחות חצי קילומטר לפני בירנית. והכל בכלל כביש חלק וחוסר מיומנות.

הכביש הזה הוא אחד הכבישים הטובים שיש אך גם מהמסוכנים שיש בארצינו,לכן כדאי להיות מיומן טוב טוב לפני שעולים עליו במטרה לנהוג בו חזק.

לא מסכים איתך בכלל. הכביש הזה רחב ובעל ראות מצוינת. אם החלקתם על כביש חלק או רטוב או אם רוכב אופנוע לא מיומן שרכב רכיבה ספורטיבית עם מורכב החליק בו ונפצע - זה לא אומר שהכביש מסוכן.

כביש ערד סדום מסוכן בהרבה, אפילו אשתאול עם הראות הלא טובה שלו יותר מסוכן, שלא לדבר על כביש בית אורן למשל.

לי לא הייתה בעייה לנהוג מאוד מהר בבירנית בלי לפחד, ואני משתדל להיות זהיר מאוד כשהכביש בעייתי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה נוהג באמת.

אבל בקשר לרוכב האופנוע אז מדובר באחד הרוכבים היותר טובים שיש בארץ.

מישהו אמר אייל פרח?

אני רוצה לראות אותך נוהג חזק בכביש בירנית בחורף,נהגים מיומנים יגמרו שם בתת היגוי ישר במעקה הבטיחות.

אגב אין קשר בנוגע לראות הכביש,נכון שאתה רואה מעולה מה בא אחרי הפניות אך אם תיסע מהר מידי בירידה ולא תוכל לבלום את הרכב בזמן אז אם תרצה או לא תרצה אתה תגמור במעקה במקרה הטוב או בואדי במקרה הגרוע.

נהגתי גם בכביש בית אורן חוץ מהעובדה שהכביש צר רצח ואין ראות בגרוש אין איתו בעיה,הירידות די מתונות ולא מהוות קושי.

גם כביש המחצבות הישן הוא כביש מעולה שהפניות בו מוציאות ממך את המיץ.

גם בעליה וגם בירידה.

נ.ב.

אתה אומר שנהגת בו מהר,כמה זה מהר כאשר מדובר בפניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה נוהג באמת.

אבל בקשר לרוכב האופנוע אז מדובר באחד הרוכבים היותר טובים שיש בארץ.

מישהו אמר אייל פרח?

אני רוצה לראות אותך נוהג חזק בכביש בירנית בחורף,נהגים מיומנים יגמרו שם בתת היגוי ישר במעקה הבטיחות.

אגב אין קשר בנוגע לראות הכביש,נכון שאתה רואה מעולה מה בא אחרי הפניות אך אם תיסע מהר מידי בירידה ולא תוכל לבלום את הרכב בזמן אז אם תרצה או לא תרצה אתה תגמור במעקה במקרה הטוב או בואדי במקרה הגרוע.

נהגתי גם בכביש בית אורן חוץ מהעובדה שהכביש צר רצח ואין ראות בגרוש אין איתו בעיה,הירידות די מתונות ולא מהוות קושי.

גם כביש המחצבות הישן הוא כביש מעולה שהפניות בו מוציאות ממך את המיץ.

גם בעליה וגם בירידה.

נ.ב.

אתה אומר שנהגת בו מהר,כמה זה מהר כאשר מדובר בפניות?

מישהו אמר "אין לי מושג מי זה אייל פרח ולא אכפת לי אבל הוא לא היה צריך לרכב מהר עם מורכב מאחוריו".

מן הסתם בחורף כל כביש יהיה מסוכן יותר, אני אישית בכלל פחדן ונוהג ממש לאט בכביש רטוב.

ובוודאי שיש קשר לראות בכביש. ולא רק לראות, אלא לרוחב, לרמת הסלילה, לשיפוע האספלט, לאופי הפניות (נסגרות זה רע) ועוד ועוד. כביש הוא מכלול של דברים. כביש בירנית אלקוש הוא בעל ראות טובה, רוחב סביר, שיפוע טוב, סלילה טובה, אופי פניות טוב ובכלל - הוא בנוי מצוין.

מן הסתם כל כביש בירידה יהיה בעייתי יותר, ואם תסע 200 ותסובב את ההגה עד הסוף תאבד שליטה בוודאות, אבל אתה לא עושה את זה מן הסתם, ואם אתה נוסע במגבלות ולא עובר אותן (לא מבחינה של תת היגוי או היגוי יתר אלא מבחינה של יכולת הרכב לצאת מהסיבוב) - אין שום סיבה שתהיה בעיה בכביש כזה.

כביש בית אורן בעייתי הרבה הרבה יותר, כמו גם סדום ערד. בית אורן הוא צר, בעל ראות וסלילה גרועים - אי אפשר לנהוג שם חזק ואם מנסים - כל טעות קטנה תסתיים רע. זה ממש לא ככה בבירנית אלקוש ולכן זה כביש כל כך טוב.

בנוגע לכמה מהר נהגתי - לא יודע, לא בדקתי. לרוב הילוך שלישי, חלק מהפניות בסוף השני וחלק ברביעי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם רוני לגבי בירנית-אלקוש.

יצא לי לנהוג את הכביש הזה כמה פעמים על כביש רטוב, ויש שם סיבוב אחד כשנוסעים דרומה, שבו פתאום יש אובדן אחיזה מוחלט מסיבה לא ברורה.

מי שלוחץ בתנאים כאלה ולא מכיר את הבעייתיות של הסיבוב הזה, בהחלט ימצא את עצמו בתעלה (כמו שאני כמעט מצאתי את עצמי בפעם הראשונה. למזלי זה היה ב 306, אז היה אפשר לתקן בזמן ולהתיישר על השוליים הנגדיים....)

כשלוחצים על כביש רטוב חייבים להכיר היטב את הכביש ואת האוטו, על מנת לדעת מתי לבלום וכמה לבלום כדי למנוע כניסה מהירה מדי לסבוב, אבל עדיין לקחת את הסיבוב מספיק מהר כדי להנות.

לאורך רוב הכביש יש גדרות בטיחות, כך שגם אם תאבד שליטה, רוב הסיכויים שלא תסיים בגלגול אל תוך הנוף. בסיבובים בלי גדר, פשוט לוחצים קצת פחות בשביל הבטחון האישי.

כמו כן, בזכות הראות הטובה אתה יכול לדעת אם יש רכב ממול, ויודע מתי אתה יכול ללחוץ בסיבוב ומתי לא. אם יש סיבוב עיוור, אני לוקח את הסיבוב בקצת פחות מהמגבלות, על מנת לא למצוא את עצמי במצב מגבלתי כשיש תנועה בלתי צפויה ממול.

אם אתה הרגשת מאויים כשנסעת על הכביש הזה כשהוא היה רטוב, כנראה שפשוט לחצת יותר מדי בשביל התנאים/האוטו/היכולות שלך.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...