Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למספר הנוסעים ברבכ

אחד מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני הוצאתי רשיון אחרי שהחוק של השני נוסעים נכנס לתוקף...

קיבלתי את הפלסטיק ולא כתוב שום דבר על הגבלה של מספר הנוסעים.

עכשיו השאלה היא האם זה אומר שאני יכול להסיע 4 נוסעים?

ואיך השוטר יודע כמה אנשים אני יכול להסיע.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת את הרשיון לאחר ה1.11.2004 אזי אתה לא יכול להסיע יותר משני נוסעים (אלא אם כן יש איתך מלווה, כלומר מישהו עם רשיון 5 שנים לפחות ומעל גיל 24 או מעל גיל 30 ועם 3 שנות רשיון לפחות)...

השוטר יכול לבדוק מתי קיבלת את הרשיון ולפי זה להבין כמה נוסעים מותר לך להסיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני הוצאתי רשיון אחרי שהחוק של השני נוסעים נכנס לתוקף...

קיבלתי את הפלסטיק ולא כתוב שום דבר על הגבלה של מספר הנוסעים.

עכשיו השאלה היא האם זה אומר שאני יכול להסיע 4 נוסעים?

אתה נהג חדש? לנהג חדש מותר להסיע שני נוסעים? יש סיבה מיוחדת שאתה חושב שבעטיה קיבלת פטור מחוק שעבר בכנסת?

ואיך השוטר יודע כמה אנשים אני יכול להסיע.?
כל שוטר בעל יותר מאצבע אחת יכול לספור שני נוסעים, אלא אם כן הוא מחטט באף באותו רגע.

אם יש לך שלט נהג חדש ויותר משני נוסעים ברכב, ישר יקלטו אותך ותחטוף דו"ח על מספר הנוסעים.

אם אין לך שלט נהג חדש, ואתה נתפס - תחטוף דו"ח גם על השלט וגם על הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלא כתוב ברשיון שאסור לו להסיע יותר משני נוסעים, לא כתוב גם שהוא צריך לשים שלט נהג חדש. לא כתוב גם שאסור לו לעבור את ה250 קמ"ש.

אישפוז, אני פשוט לא מבין מאיפה אתה מביא את הרעיונות המוזרים הללו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת את הרשיון אחרי 1/11/2004 אז החוק חל עליך

מבדיקה ברשיונות של חבריי לכיתה שעשו טסט אחרי ה1/11 גם אצלם לאמצויינת הגבלה זו...

אני למזלי כבר הוצאתי רשיון לפני שזה התחיל

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלא כתוב ברשיון שאסור לו להסיע יותר משני נוסעים, לא כתוב גם שהוא צריך לשים שלט נהג חדש. לא כתוב גם שאסור לו לעבור את ה250 קמ"ש.

אישפוז, אני פשוט לא מבין מאיפה אתה מביא את הרעיונות המוזרים הללו.

דווקא כן כתוב שהוא נהג חדש (וכאחד כזה, חייב בשלט על השמשה האחורית שאומר שהוא נהג חדש)...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב נהג חדש ודווקא אף שוטר לא אכפת לו מהחוק הזה

יותר מכך 90 אחוז מפעמים שעוצרים צעירים לא בודקים מסמכים רק רישיון נהיגה

אני מכיר בנאדם שהיה בפסילה עד סוף ספטמבר אשתקד, והוא עשה רישיון וקיבל אותו בינואר השנה ולפני כמה זמן עצרו אותו והשוטר אמר לו אתה נוהג בפסילה אחרי 9 חודשים מספטמבר. אז איך אלה ידעו מי הוציא רישיון לפני ואחרי החוק, בקיצור השלטון חאפרר

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן כתוב שהוא נהג חדש (וכאחד כזה, חייב בשלט על השמשה האחורית שאומר שהוא נהג חדש)...
כתוב שהוא נהג חדש, ומכך יש כל מיני מגבלות שהוא צריך לעמוד בהן. לא כתוב ברשיון שהוא צריך לשים שלט, בדיוק במו שלא כתובים מס' הנוסעים והמהירות המותרת.

זה שמה שכתוב ברשיון ומה שכתוב בשלט חד הם, לא אומר שום דבר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע עם יותר משתי נוסעים אז הרשיון שלך לא תקף ואם תעשה תאונה אז גם הביטוח לא תקף...זה הרבה יותר חשוב מהשאלה האם שוטר ידע או לא ידע

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נהג חדש? לנהג חדש מותר להסיע שני נוסעים? יש סיבה מיוחדת שאתה חושב שבעטיה קיבלת פטור מחוק שעבר בכנסת?

כל שוטר בעל יותר מאצבע אחת יכול לספור שני נוסעים, אלא אם כן הוא מחטט באף באותו רגע.

אם יש לך שלט נהג חדש ויותר משני נוסעים ברכב, ישר יקלטו אותך ותחטוף דו"ח על מספר הנוסעים.

אם אין לך שלט נהג חדש, ואתה נתפס - תחטוף דו"ח גם על השלט וגם על הנוסעים.

לא מדוייק. לא לכול מי שיש שלט "נהג חדש" מחוייב בחוק המטופש הזה.

אני עברתי טסט ב- 02.04.2004 וקיבלתי אותו יומיים אח"כ, אני עדיין שם שלט של "נהג חדש" והחוקים המטופשים לא חלים עליי. רק ביום חמישי בשבוע שעבר, הסעתי עוד 4 נוסעים חוץ ממני כלומר אוטו מלא וכולם בגילי. (18-19).

כל מי שהוציא רישיון נהיגה אחרי 1.11.04 מחוייב בשלושת חודשי מלווה ואחריהם אסור להסיע יותר מ- 2 נוסעים ברכב אלא אם יושב ליידך מלווה ללא קשר לשלט נהג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שהוציא רישיון נהיגה אחרי 1.11.04 מחוייב בשלושת חודשי מלווה ואחריהם אסור להסיע יותר מ- 2 נוסעים ברכב אלא אם יושב ליידך מלווה ללא קשר לשלט נהג חדש.

עד הגיעו לגיל 21...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד הגיעו לגיל 21...
לא הייתי בטוח בקשר לגיל אז לא רשמתי בכוונה.

לדעתי החוק הבא לנהגים חדשים יהיה שלפני כל נסיעה של נהג חדש, הנהג צריך להתקשר לתחנת המשטרה הקרובה ולהודיע שהוא מתכוון לנסוע, תוך 15 דקות תגיע ניידת משטרה ותיסע אחרי הנהג החדש כל הדרך. הלוך ושוב.

ככה בטוח לא יהיו תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. לא לכול מי שיש שלט "נהג חדש" מחוייב בחוק המטופש הזה.

אני עברתי טסט ב- 02.04.2004 וקיבלתי אותו יומיים אח"כ, אני עדיין שם שלט של "נהג חדש" והחוקים המטופשים לא חלים עליי. רק ביום חמישי בשבוע שעבר, הסעתי עוד 4 נוסעים חוץ ממני כלומר אוטו מלא וכולם בגילי. (18-19).

נכון, אתה לא מחוייב בחוק הזה, אבל במידה וסיור תנועה רואה רכב עם שלט "הדג נחש" מלא בנוסעים, סיכוי לא רע שהוא יעצור אותו לבדיקת רשיונות, הן כדי לוודא שהנהג אכן פטור מהחוק, והן כדי שיידע שמשטרת ישראל עושה עבודתה נאמנה ומפקחת עליו, בבחינת "דיר-באלאק סע בזהירות".

אז סע בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...