Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו החדשה או פג'ו 206

mweiss
שימו לב! השרשור הזה בן 4682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה מחפש ברכב? ככל שטענה בצורה מפורטת יותר נכון לעזור טוב יותר.

למה דווקא שתי אלו? מה עם יאריס למשל? מה התקציב שלך?

בקיצור תן עוד מידע ונוכל לעזור

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אהבתי את הצורה החדשה של הפולו, היא ממש נראת טוב.

תסכים איתי אייל שיחסית לפולו הדור הקודם זה שתי עולמות שונים?

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה יותר גדול במימדים, ממה שהיתה הגולף לפני 2-3 דורות ואיבד את הרעיון של להיות סופר מיני.

אני אישית אוהב את הרכב כמה שיותר נמוך, וכמה שפחות מגושם, ואם הפולו שלי, פעם נחשבה יחסית גבוהה, אז מה שקורה עכשיו זאת קפיצה בשתי מדרגות.... הרכב שלי נראה כאילו הוא מונמך לרצפה ליד פולו חדשה...

ולא משנה איזה שינוי עיצובי הם יעשו לו, הוא עדיין ייראה גרוע, אפילו אם יודבק לו פרונט של BMW.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה אתה צדק שהפולו איבדה מכל משמעותה ונהייתה מגושמת מידי כדי לשאת את המותג "פולו".

אבל ככה זה המכוניות החדשות, עם כל הטכנולוגיה ועם כל האיבזורים והבטיחות (במיוחד בפולסווגן) נוהגים להרוס את הרכבים מידי דור ודור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעולה השאלה הזאת..

הפולו החדשה עדיפה בהרבה בכל אספקט על ה 206.

רק העובדה שה 206 הרבה יותר מיושנת מהפולו החדשה כבר הופכת את הפולו לעדיפה, שלא נדבר על איכות החומרים וההרכבה של הפולו ובכלל העיצוב והתכנון הפנימי עדיפים על זה של ה 206.

על ה206 שמעתי רק דברים רעים והשבוע יצא לי לנסוע על אחת וכל הטענות שהועלו כלפיה התממשו.

בקיצור הפולו החדשה תהיה עסקה טובה יותר.

בקשר לשאר הרכבים שהועלו אז היאריס יוצאת לגמלאות בקרוב (דגם חדש) עדיף לחכות

סקודה-סקודה.. איביזה FR לא קונה:-P

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעולה השאלה הזאת..

הפולו החדשה עדיפה בהרבה בכל אספקט על ה 206.

רק העובדה שה 206 הרבה יותר מיושנת מהפולו החדשה כבר הופכת את הפולו לעדיפה, שלא נדבר על איכות החומרים וההרכבה של הפולו ובכלל העיצוב והתכנון הפנימי עדיפים על זה של ה 206.

על ה206 שמעתי רק דברים רעים והשבוע יצא לי לנסוע על אחת וכל הטענות שהועלו כלפיה התממשו.

בקיצור הפולו החדשה תהיה עסקה טובה יותר.

בקשר לשאר הרכבים שהועלו אז היאריס יוצאת לגמלאות בקרוב (דגם חדש) עדיף לחכות

סקודה-סקודה.. איביזה FR לא קונה:-P

חבל שאתה אומר את זה כי ה206 מאוד נוחה לנסיעה (בתור קומפקטית) ומאוד טובה אז זה דיי משונה מה שאתה אומר.

לגבי הפולו החדשה שאני לא בטוח שתמצא אנשים שיוכלו לתת לך חוות דעת עיניינת משום שהרכב הזה עדיין חדש בשוק ולא יצא להרבה אנשים לראות אותו (אני אישית ראיתי 2 עד היום).

ואם אתה קונה רכב חדש ההיתי ממליץ לך לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ולראות איך הוא (במיוחד שמדובר בדגם חדש שאף אחד לא מכיר פה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היחידי עד כה שראיתי שכותב שקודה, ולא סקודה. אם אם זה יותר קרוב לאיך שזה באמת אמור להישמע (אין לי מושג איך) זה עדיין לא הופך את הצד השני (או אותך) ללא נכונים. מדובר במילה לועזית, ולכן בעברית מותר לכתוב אותה בשני האופנים. למה החלטת לכתוב שקודה, כאשר גם היבואן עצמו רושם סקודה, אין לי מושג, אבל זכותך.

לדוגמא בארה"ב אומרים היונדאי (H בהתחלה) ולא יונדאי. אז אם אתה רוצה לדייק תכתוב מעכשיו היונדאי.

ונחזור לנושא השירשור, אני אהבתי את הצורה של הפולו החדשה, ומבין שתיהן הייתי כנראה בוחר אותה. אבל לא מבין שתיהן הייתי שוקל אם כבר C3 שעדיפה על ה206 למי שלא מחפש הנאה מנהיגה, או יאריס. (ויש גם את הסיריון ב94K לאוטומטי בדגם החדש).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בעברית זה נשמע מצחיק כאילו הוספת לך ה' הידיעה :D ומה אתה מדגיש פה ? בסך הכל יונדאי מחו**ת :D

בקיצור - דווקא הפולו החדשה חמודה למדי, עשו אותה מעיין מיני גולפונית כזאת - אהבתי את המגמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לטיב החומרים של הפולו, לאבא שלי יש פולו ידנית שנת 2001 הדור שלפני זה עם הפנסים העגולים, לדעתי זה היה הדגם היפה ביותר של פולו (מבין שאר הדורות) אבל העיצוב החדש החזיר אותה לעניינים!כלומר הדגם החדש באמת יפה מאוד! ובכלל לא מגושם, הגולף החדשה היא שמגושמת אבל הפולו ממש לא. ובקשר לטיב החומרים אני לא יודע איך הם ב206 אבל אני יודע שבפולו שיש לאבא שלי הם זוועה!

כמה שאני אוהב את האוטו הזה כל הסלון נישחק בפאנלים ובדלתות (ואבא שלי אחד שכן שומר על האוטו שלו) ולכן אני מקווה מאוד שפולקסווגן השקילו והשקיעו לא רק בעיצוב הפעם.

שאלה שמעט סוטה מהנשוא מישהו יודע מה זאת הטכנולוגיה החדשה של המנועים שלהם? FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היחידי עד כה שראיתי שכותב שקודה, ולא סקודה. אם אם זה יותר קרוב לאיך שזה באמת אמור להישמע (אין לי מושג איך) זה עדיין לא הופך את הצד השני (או אותך) ללא נכונים. מדובר במילה לועזית, ולכן בעברית מותר לכתוב אותה בשני האופנים. למה החלטת לכתוב שקודה, כאשר גם היבואן עצמו רושם סקודה, אין לי מושג, אבל זכותך.

לדוגמא בארה"ב אומרים היונדאי (H בהתחלה) ולא יונדאי. אז אם אתה רוצה לדייק תכתוב מעכשיו היונדאי.

צורת ההגייה הנכונה היא שקודה ולא סקודה. אם תסתכל טוב מעל ה- s של skoda יש צ'ופצ'יק קטן שבשוודית הופך את הצליל ס ל- ש..

אני גם אומר סקודה אבל זה רק מתוך הרגל..

בקשר ליונדאי: האמריקאים גם אומרים nucular זה לא אומר שגם אני צריך להגיד את זה :smile:

עמוש.

עריכה: צ'כית... טעות שלי :roll:...

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת ההגייה הנכונה היא שקודה ולא סקודה. אם תסתכל טוב מעל ה- s של skoda יש צ'ופצ'יק קטן שבשוודית הופך את הצליל ס ל- ש..

אני גם אומר סקודה אבל זה רק מתוך הרגל..

בקשר ליונדאי: האמריקאים גם אומרים nucular זה לא אומר שגם אני צריך להגיד את זה :smile:

עמוש.

שוודית? :-D

לא רוצה לבאס אותך אבל סקודה מגיעה מצ'כיה....

דרך אגב, יצא לי לראות פולו אחרי המתיחת פנים, והיא אכן נראית מרשימה מקדימה, אבל כשממשיכים להסתובב סביבה, שומדבר לא השתנה... וזה מה שעקרונית עיצבן אותי בעיצוב הקודם,

העגלגלות הזאת.

דרך אגב, הג'נטים של ה 16V החדשה מדהימים, חבל שמכרו בערך מכונית אחת כזאת בשנת 2003....

(הם 17 אינץ')

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוודית? :-D

לא רוצה לבאס אותך אבל סקודה מגיעה מצ'כיה....

דרך אגב, יצא לי לראות פולו אחרי המתיחת פנים, והיא אכן נראית מרשימה מקדימה, אבל כשממשיכים להסתובב סביבה, שומדבר לא השתנה... וזה מה שעקרונית עיצבן אותי בעיצוב הקודם,

העגלגלות הזאת.

דרך אגב, הג'נטים של ה 16V החדשה מדהימים, חבל שמכרו בערך מכונית אחת כזאת בשנת 2003....

(הם 17 אינץ')

שיט מצטער... אבל החוק עדיין תקף בקשר לשפה

:???:

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח, שתשמח לשמוע חוות דעת, ממי שקנה ונהג בפולו החדשה (הרכב הוא של חמי (לא רודנר, אבא של אשתי)).

הפולו החדשה מבפנים כמעט זהה לפולו מהדור הקודם. השינוי היחיד הוא בגלגל ההגה, שהתנפח. בנוסף קיימים מפשירי מראות צד, מאותתים במראות הצד ובערך זהו.

הגירסה האוטומטית (1.4 ליטר, 75 כ"ס) מעט חלשה, אבל נוחה למדי. במהירות שיוט ב-110 ק"מ, הרכב יושב על 3000 סל"ד, קצת גבוה מידי לטעמי.

צריכת הדלק (1 ל-13) סבירה.

האקזמפר הספציפי שלנו הגיע עם רעשי ציריה-בולמים-אנא-אערף בילט אין, ומתג כיוון גובה אורות שאינו מתפקד, מה שגרם לרכב להגיע למוסך כבר בחודש הראשון לחייו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...