Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית רכב חדש - ראנקס,C4,מאזדה 3 ?

HollanDy
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש ממש בקצרה, C4 הכי מאובזרת ומפנקת, האיטית בין השלושה, בגרסת ה-PACK עולה כ-10K יותר מהאחרות

טויוטה הכי מהירה בקו ישר, אין טיפטרוניק, די משעממת.

מאזדה הכי מהנה לנהיגה.

תפרט קצת יותר לגבי הדרישות והציפיות מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הודעה שפירסמת לא מזמן, אתה בן 16.5 כרגע. (חודש לפה חודש לשם) עדיף שתשאל את ההורים מה הם מחפשים ברכב, ואז נוכל לעזור טוב יותר.

בנוסף האם מדובר בליסינג או בפרטי?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הC4 באמת קיבל שבחים די רבים, אבל לפי טעמי האישי סיטרואן המשיכו במנטרת:"כמה שיותר מכוער, יותר טוב" גם בדגם זה.

מבין השלושה נהגתי בטויטה(סדאן) וב3, הטויוטה מרגישה יותר איכותית מבפנים ופחות "מצועצעת" מהמאזדה,לגבי היכולת הדינמית אני לא יכול לתת ממש דעה כי הטויוטה הייתה ידנית ובמאזדה נהגתי על D(אוטומט).

אני אישית הייתי בוחר בראנקס,כי את האמת נמאס כבר לראות מאזדה,לנשום מאזדה ולחלום מאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שה-C4 מכוערת, להפך לדעתי היא מאוד נאה.

נכון הייתה כתבה בדיוק על שלושת המכוניות הללו בידיעות ביום חמישי במוסף מיוחד שנקרא רכב וה-C4 יצאה שידה על העליונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הודעה שפירסמת לא מזמן, אתה בן 16.5 כרגע. (חודש לפה חודש לשם) עדיף שתשאל את ההורים מה הם מחפשים ברכב, ואז נוכל לעזור טוב יותר.

בנוסף האם מדובר בליסינג או בפרטי?

גיא

האוטו בשבילי! ומדובר בפרטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו בשבילי! ומדובר בפרטי...
אם אתה אכן צעיר למה החלטת ללכת על מכוניות כאלה (משפחתיות גדולות יחסית)?

בכל מקרה, ניגש לעניין: אני הייתי הולך על ה-c4. הן כולן טובות בעצם אבל היא יותר מיוחדת לטעמי. בקיצור, מאוד יעזור אם תרשום דרישות.

עמוס.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקנה את הC4 , אולי היא הכי נוחה ומפנקת אבל קח בחשבון שאחרי שנתיים הרכב יאבד חצי מהערך שלו וגם יתחיל לעשות לך בעיות יותר מהראנאיקס או המאזדה.

אני הייתי הולך על ה RUNX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צופה מראש בכזה ביטחון את ירידת הערך של הC4? ב50%? קצת מוזר לא? אני מוכן להסכים שכנראה הC4 תאבד יותר ערך. אבל מפה ל 50% בשנתיים יש פער גדול. לגבי האמינות לתווך ארוך יש סיכוי ליותר בעיות, ולמי שרוצה אמינות מוחלטת אולי הרכב לא מתאים. אבל מפה לביטחון המוחלט בהודעתך יש עוד מרחק, מה גם שהרכב חדש לגמרי ואנחנו לא יודעים עליו דבר. עד כמה שזה עלול להשמע לך מפתיע, לא כל רכב של PSA הוא בעייתי תמיד.

אם יש לך סטיגמות כלליות כלפי רכבים בגלל ארץ היצור שלהם, אולי כדאי שתסייג את עצמך קצת יותר להבא.

עוד יתרון ל C4, בטיחות, 5 כוכבים. (למרות שלפי JONY בטח הכריות לא יפתחו לך, והאוטו יתפרק ולא יסע כלל).

ולפותח השירשור, יש לך רישיון כרגע? וגם אם כן, אם הרכב אכן רק לך, למה משפחתית אוטומטית? :?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקנה את הC4 , אולי היא הכי נוחה ומפנקת אבל קח בחשבון שאחרי שנתיים הרכב יאבד חצי מהערך שלו וגם יתחיל לעשות לך בעיות יותר מהראנאיקס או המאזדה.

אני הייתי הולך על ה RUNX.

שטויות שבמיץ!

ה-C5 שלי שנקנתה בסוף 2001 ב-135K עולה היום 93.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע הרבה לגבי ה3,על הC4 קראתי רבות,ואמרו עליה המון טוב..מבחינת נוחות הנהיגה והאבזור,אבל על הראנקס אני יודע מקרוב..האוטו הזה ממש זריז,במיוחד תיבת הילוכים ידנית,מבנים הוא נוח ומאובזר מאוד(דגם GLI/LuXURY).העיצוב שלה מבנים מאוד חדשי ולא משעמם,תאורה לבנה,מחשב דרך..וכו.

רק מה שחבל שהאוטו קצת לא יציס על הכביש.אניח מתכוון בכך בכל בור קטן וכל אבן קטנה מורגשת זנים הוטו חזק.

אבל בסה"כ זה אוטו ממש נחמד ומהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני קראתי את המיבחן הזה ולפי דעתי המגאן הייתה צריכה לנצח (אולי תישקול אותה בתור אפשרות)

אבל אם אתה שואל על שלושת אלא אז המאזדה היא עם 105 כ''ס ולא מציאה כזאת גדולה (אולי חוץ מהאמינות וההתנהגות)

אני הייתי הולך על הC4 הכי מאובזרת עיצוב חדש ומרענן והכי אבל הכי חשוב מפיץ ריח (ב 9 ריחות שונים):)

לאון

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צופה מראש בכזה ביטחון את ירידת הערך של הC4? ב50%? קצת מוזר לא? אני מוכן להסכים שכנראה הC4 תאבד יותר ערך. אבל מפה ל 50% בשנתיים יש פער גדול. לגבי האמינות לתווך ארוך יש סיכוי ליותר בעיות, ולמי שרוצה אמינות מוחלטת אולי הרכב לא מתאים. אבל מפה לביטחון המוחלט בהודעתך יש עוד מרחק, מה גם שהרכב חדש לגמרי ואנחנו לא יודעים עליו דבר. עד כמה שזה עלול להשמע לך מפתיע, לא כל רכב של PSA הוא בעייתי תמיד.

אם יש לך סטיגמות כלליות כלפי רכבים בגלל ארץ היצור שלהם, אולי כדאי שתסייג את עצמך קצת יותר להבא.

עוד יתרון ל C4, בטיחות, 5 כוכבים. (למרות שלפי JONY בטח הכריות לא יפתחו לך, והאוטו יתפרק ולא יסע כלל).

ולפותח השירשור, יש לך רישיון כרגע? וגם אם כן, אם הרכב אכן רק לך, למה משפחתית אוטומטית? :?

גיא

האוטו הוא גם בשביל אבא שלי...והחלטנו ללכת על משפחתית...

אם יש לך אוטו אחר להמליץ לי עליו...שיהיה בסביבות ה120-130K , וכמובן חדש מהחברה...

אשמח לשמוע! :) תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...