Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Why Did the Chicken Cross the Road???

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נישאלת השאלה, והנה התשובה....

ולשאלת המחץ ( :wink: )... מה יותר "כואב" תרנגולת קפואה או תרנגולת "חיה"...

אגב, יש מי שביצע את הניסוי (ולא, אילו לה היו חבר'ה מכת השטן וכד'). מי שיודע מוזמן...

התמונות הן מאיזה פורום מרצדס גרמני. אבל הניסוי עם התרנגולת היתבצע (רמז) ע"י חברות שקשורות לתחבורה...

גילי

אני מקווה שזה לא יתפתח לדיון על המיסכנות של החיה (שהיא באמת מיסכנה, ומיסכן מי שזה האוטו שלו... אבל כמו שאומרים, אם ליבכות אז עדיף לבכות בתוך מרצדס :wink: ), אלא לדיון על חיות ותאונות שקשורות לתחבורה כגון התמונות שצרפתי...

Chicken1.jpg

Chicken2.jpg

Chicken3.jpg

Chicken4.jpg

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את השירות הצבאי שלי, בימי החורף הקרים בצפון הארץ..

לחתולים המקומיים הייתה נטייה להכנס לתוך כונס האוויר שמאחורי המאוורר של ההאמרים, ע"מ להתחמם ע"י הראדיטור.

הבעייה הייתה שהכניסה היחידה הייתה דרך כנפי המאוורר וזה לא איפשר להם לצאת בביטחה ברגע שהמנוע הופעל (גם לנהגים הייתה נטייה - לא לדפוק על מכסה המנוע בשביל להבריח את החתולים).

אני לא יודע למי היה פחות נעים - לחתול בזמן שנחתך ע"י הכנפיים (שזה לקח שנייה בערך), או לי ולשאר המכונאים, שהיינו צריכים להתחפש לזק"א ולאתר חלקי חתולים במנוע (לקח רבע שעה בערך) ואח"כ להחליף את המאוורר השבור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים דברו על זה בפול גז....

וזה הסיפור שלי :

בחצי השני של השירות שלי הייתי בעזה בצוות סיור של הנדסה. קיבלנו דיווח על חדירה וטסנו למקום הארוע .

הרכב : האמר פתוח

הנהג: סחבק

החבר'ה: דרוכים

החושך : חושך

והאורות :חושך

פתאום ,אני מרגיש מכה חזקה בקסדה ושומע עוד מכה על הקורה מאחורי ,קצת הלם ,עצירה מהירה אחרי הסיבוב ,מדווח "חטפתי בראש" .......

שם יד על הקסדה :מלא דם ....אבל לא ממש כואב לי....מסתובב אחורה והחבר שמאחורי מראה לי על הברכיים שלו ציפור מתה ונקרע מצחוק .....מבט מהיר לקורה סימני דם ....ויאללה להמשך ההקפצה....

לגבי החתולים :

ערב אחד לאחר ההתנעה שמעתי חריקות הייתי בטוח שזה מההגה , אז החזקתי אותו רגע יש רוהם המשיכו...

דוממתי מנוע ,והם המשיכו עד שהבנתי שהדביל התרגל לדפיקה על המנוע ונשאר בתוך המנהרת רוח הזו.

יותר מאוחר

בתקופה שהייתי אחראי על ההאמרים בצוות ,ניגש אלי אחד הנהגים (שהיה אז קצת צעיר ) מבט של תשעה באב ופולט מלל לא ברור שכולל " אני לא יודע איך להגיד לך את זה" אני מוודה שאף אחד לא מת ומגיע למסכנה שהוא הרס האמר .....

מכיוון שהוא לא מצליח להסביר אני מושך אותו לכיוון ההאמר ...

אני מתקרב ורואה שלולית דם קטנה מתחת למנוע....

כבר הבנתי...

הודעתי לו שיש כפפות גומי אצל החובשים ושאם הוא משתמש בפלייר שינקה אותו אחר כך ...

אז הוא הקיא........

ומי ניקה לדעתכם ....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנהג מזל- אם התרנגולת הייתה עפה 30 סנטים לצד השני הוא היה חוטף אותה בפנים...

לא נעים...

לגבי הניקוי של כל זה-המלצה: זוג כפפות על כל יד- ז"א 2 כפפות על כל יד...

הכפפות האלה נוטות להיקרע במגע עם מתכת מחוספסת/ קצוות לא מעוקלים...

מכאן אם התרנגולת/חתולה היתה נגועה באיזה מחלה/חיידק אתה בטוח יותר מפני מחלות...

וזאת במידה ואתה מנקה- אם מוטלת על מישהו אחר עבודת הניקוי המלץ לו על כך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Apparently it didn't -זה כתשובה לכותרת.

לפחות לפורשה הזו יש עכשיו בובה על המדף האחורי. אני רק לא בטוח שאני אוהב את הוונטה החדשה במרכז השמשה. טוב נו, גרמנים, יש להם עיצובים מוזרים לפעמים...:screwy:

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...