Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתמול לקחתי מגאן קופה לבדיקה...מה אתם אומרים?

AleroBlack
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אתמול לקחתי מגאן קופה לבדיקה בדינמומטר...האוט שנת 2000 1.6L והאוטו עשה כלום קילומטר! 50K. הבוחן אמר שהאוטו מבחינה מכאנית ממש פיקס...ואין שום בעיה חוץ מבלאי טיבעי לגמרי...

ורק הבעיה שהאוטו עבר תאונה לפני מספר שנים ואין לו שסי...אבל יש פגיעה ב"עמוד משקוף וסך" (ככה זה כתוב בטופס)

עדין לא החלטתי עם לקנות...מה אתם אומרים?

יכול להיות שיותר מאוחר אני יעלה את כל טופס הבדיקה...

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעות בעמודים זה די שנוי במחלוקת... מן הסתם תשחק על זה ותוריד מהמחיר.

האוטו שלי (לשעבר) נפגע ועשו פחחות בעמוד שליד שדלת. הלכתי פעמיים לאותו המכון בדיקה (דינמומטר- שאני ממליץ לא ללכת אליו לעולם! מהסיבה הבאה-) ופעם אחת אפילו לא הזכירו את זה בבדיקה ולא עלו על תאונה שהאוטו עבר במכה בגלגל... בפעם השניה הלכתי עם מישהו אחר בהפרש של שבועיים זמן בערך, ושם יצא "תאונת שאסי" לאוטו, הבוחן גם שם לב שצבעתי את האוטו, שהטמבון חדש, והוחלפו לו עוד חלקים בעבר (כמו כנפיים-וזה בכלל לא ממני) וראה שגם הגג נצבע, ונכנס לסרטים כאלה, שאמר במפורש שלאוטו יש ממש שאסי והיה משוכנע שעבר תאונת טוטאלוס ושאני איזה סוחר.... בקיצור- לא מקצועיים בכלל, פעם אחת לא שמים לב לעמוד, פעם שניה קוטלים לגמרי.

בבדיקה זה מצויין במשמעות גבוהה, נמוכה או שולית?

(נ.ב- האוטו שלי היה מגאן קופה 2.0, ככה שאם יש לך שאלות על האוטו תשאל בכיף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעות בעמודים זה די שנוי במחלוקת... מן הסתם תשחק על זה ותוריד מהמחיר.

האוטו שלי (לשעבר) נפגע ועשו פחחות בעמוד שליד שדלת. הלכתי פעמיים לאותו המכון בדיקה (דינמומטר- שאני ממליץ לא ללכת אליו לעולם! מהסיבה הבאה-) ופעם אחת אפילו לא הזכירו את זה בבדיקה ולא עלו על תאונה שהאוטו עבר במכה בגלגל... בפעם השניה הלכתי עם מישהו אחר בהפרש של שבועיים זמן בערך, ושם יצא "תאונת שאסי" לאוטו, הבוחן גם שם לב שצבעתי את האוטו, שהטמבון חדש, והוחלפו לו עוד חלקים בעבר (כמו כנפיים-וזה בכלל לא ממני) וראה שגם הגג נצבע, ונכנס לסרטים כאלה, שאמר במפורש שלאוטו יש ממש שאסי והיה משוכנע שעבר תאונת טוטאלוס ושאני איזה סוחר.... בקיצור- לא מקצועיים בכלל, פעם אחת לא שמים לב לעמוד, פעם שניה קוטלים לגמרי.

בבדיקה זה מצויין במשמעות גבוהה, נמוכה או שולית?

(נ.ב- האוטו שלי היה מגאן קופה 2.0, ככה שאם יש לך שאלות על האוטו תשאל בכיף)

משמעות גבוה, ומה זה אומר שזה משמעות גבוה?

ועל איזה מכון בדיקה אתה ממליץ?

ותודה על התשובה המהירה.

PIAGGO MP3 250LE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמעות גבוהה זה לא טוב בכלל, כי גם אם אין לפגיעה משמעות בטיחותית, זה עדיין יצוץ בתור פגיעת שילדה ברב המכונים וזה ידפוק בעתיד... למרות שאם האוטו באמת במצב מעולה, תוריד כמה שתוכל עד שתהיה שבע רצון מהמחיר.

בקשר למכון בדיקה טוב- שמעתי ש מ.מ.מ טובים מאד, ובודקים גם הספק, קומפרסיות ועוד דברים שבכלל לא בודקים בדינמומטר...

עוד משהו מצחיק שראיתי בקשר לדינמומטר- אחרי שהאוטו שלי נבדק על הדיינו שלהם, שבכלל לא נותן תוצאה שהם יודעים לפרש ככ"ס (או בכלל את הגרף המתקבל), נבדק אוטו אחר (נראה לי פיז'ו 106 רגילה) ועקומת הכוח שלו הייתה נמוכה בהרבה משלי, אבל כל מספרי הפלט על המסך היו אותו הדבר ונשארו קבועים מבדיקה לבדיקה :shock:

ועוד חאפריות- שבדקתי שם מגאן קופה 1.6, הם בדקו קומפרסיה. כשבדקתי את ה2.0 הם בכלל לא בדקו (לדעתי כי זה יותר עבודה לפרק מוט חיזוק וקצת פלסטיק) וכששאלתי אותם מדוע הבודק אמר שאי אפשר "כי זה בכלל טכנולוגיה אחרת מה1.6" והתחיל לצחוק :? ... לא להתקרב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונים מומלצים - מבדק בהרצליה, וקומפיוטסט בא.ת הישן בראשון.

משמעות גבוהה תחת שלדה זה לא מבריק במיוחד. האם יש לו את הדו"ח של התיקון? האם נקבעה לרכב ירידת ערך (הגיוני שכן) ואם כן, כמה?

כמה המוכר מוכן להוריד ממחירון? קח בחשבון שיש סיכוי שיהיה קשה למדי למכור רכב כזה בעתיד. ככל שתחזיק אותו יותר זמן, והשווי שלו יהיה נמוך יותר זה יהיה מעט קל יותר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז סופי אני לא הולך על זה...

גם בגלל/בזכות תגובותיכם וגם שיחה ארוכה עם ההורים.

השמח לדעת עם מישהו מכיר מגאן קופה סביב השנים 99/00/01.

במצב טוב...לא משנה צבע, לא משנה 1.6L או 2.0L

מישהו מכיר אתרים של לוחות רכב?

תודה לכולם.

PIAGGO MP3 250LE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...