Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה פורד פוקוס (נערכה הכותרת הלא עניינית)

הרוח של קוזמו
שימו לב! השרשור הזה בן 6850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי אתמול לחברת ליסינג וראיתי פורד פוקוס אוט' דגם LX שנת 2003, יד ראשונה, עם 59,000 ק"מ.

הרכב מבחינה חיצונית שטוף, נקי ומטופח.

יחד עם זאת, יש לי כמה שאלות בקשר לרכב ובקשר לבדיקה שהמוכר בחברה הראה לי:-

א. איך אני יודע בוודאות איזה שנה הרכב; ברשיון רשום שהוא עלה על הכביש בסוף יולי 2002; - אז איזה שנה/דגם הוא - 2003 או 2002 ?

ב.בבדיקה שצורפה כתוב: "מנוע לא תקין = מערכת שמן____=>הערה : צינור נשם להחלפה" - מה זה אומר - האם אני עלול להסתבך אם אקנה את הרכב עם תקלה כזו - ואם כן עד כמה?

ג. בבדיקה שצורפה כתוב:- שלדת מרכב מרכב - לא תקין "=תקוני מרכב, משמעות שולית=> תקוני מרכב וצבע = מצב פנימי=> שמשות/חלונות פגומים, לא מקורי" - מה המשמעות של הבדיקה הזו - מה זאת אומרת "משמעות שולית" - האם כדאי בכלל להתעסק עם הרכב הזה ולקחת אותו לבדיקה נוספת או שמדובר בתקלות זניחות בלבד?

ד. מה המשמעות של תקלות אלה על מחיר הרכב וההשלכה שלהן על המחיר שבו אוכל למכור את הרכב בעתיד ?

ה. מה השורה התחתונה לטעמכם - לקנות או.. לברוח...

אני צריך תשובה דחופה

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקונים רכב, לוקחים אותו לבדיקה.

לא מסתמכים על בדיקה שמציג המוכר.

א. שנת הדגם רשומה בברור ברשיון.

ב. צינור נשם אין בעיה להחליף. אם זו הבעיה היחידה במנוע מצבו טוב.

ג. כנראה שבוצעו תיקוני פח / החלפת דלתות/שמשות.

ד. לגבי העתיד - אל תאמין לאף אחד. אין שיטה מדעית בדוקה שמאפשרת לקבוע מה יהיה בעתיד.

ה. אישית הייתי מעדיף לחפש רכב כזה מיד פרטית, ולראות הסטוריית טיפולים ממוסך, ולא מחברת ליסינג שמתקנת את הרכב בעלות הזולה ביותר שהיא מוצאת, ויכולה להסתיר את זה בדוח הבדיקה שהיא עושה לפני המכירה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, אם חשקה נפשך ברכב הזה, קח אותו לבדיקה במכון אחר שאתה תבחר. רצוי אפילו רחוק יחסית ממגרש המכוניות.

המכה בחזית והחלונות הלא מקוריים מעלים בי חשד לתאונה רצינית שעבר הרכב. למרות שבהחלט יכול להיות שזה צירוף מקרים תמים (הרכב נפרץ וגם עבר תאונה קלה מלפנים).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...