Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה המשמעות בין דיוידי של 500 שקל לבין דיוידי של 3000 שקל במערכת קולנוע ביתית

down2u
שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה זמן משנה אם אני קונה Dvd ב3000 שקל ודיוידי ב500 מבחינת צליל בלבד אני מדבר האם יש הבדל בין דיוידי של נקמיצי לבין דיודיי של Proaudio מבחינת צליל....

ועוד שאלה מאיפה אפשר לקנות דיודי של נקמיצי 10-s

אני מדבר על מערכות קולנוע ביתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי את שני המכשירים, אבל יש סבירות די טובה ששניהם נשמעים בצורה זהה. (כשאינם מגיעים לתחום עיוות)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על המכשירים ספציפית זה היה דוגמא...

מה ההבדל בין דיוידי שערכו 500 שקל לדוגמא ודיוידי 3000 לדוגמא מבחינת האיכות של הצליל בלבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקרוא מבחן דרך קטן שעשיתי בזמנו לאחד מחברי הפורום.

המבחן עצמו היה בנוגע למגברים, אבל בתוך המבחן עצמו היו כמה וכמה מבחנים שונים אשר היו תלויים אחד בשני.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=62092

בבקשה.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו רעיון... אנחנו מדברים בכלליות ולא על מוצרים ספציפיים.

אז אם יש מכשיר ספציפי שאכן מעוות או מכשיר ספציפי שהעינות שלו איננה שטוחה אז אני לא מדבר על המצב העגום הזה.

אני מדבר על מצב "תקין" וסטנדרטי...

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו דבר במגברים בייתים כן יש הבדל אם תיקח מגבר של נקמיצי אונקיו וכו'

למגבר של קנווד פיוניר וכו' אני מוכן להבטיח לך שבמגבר ביתי יש הבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כימעט כאילו אתה בטוח בעצמך.

אם אתה מעוניין לשים על זה כסף, אני פתוח להצעות ...

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי היה חנות לפני 3 שנים והיה שם מכשיר שכל לחיצת כפתור הוא מעביר לרמקול אחר או למגבר אחר אז הייתי משחק אם זה ככה וככה הייתי רואה את ההבדלים ...

אם יש לך את המכשיר הזה אין לי בעיה לבוא ולהוכיח לך

חוץ מזה זה קצת בעיה לבוא ולעשות התערבות כזאת אם אתה רוצה אתה מוזמן לבוא אליי אני גר בחדרה

ויש לי נקאמיצי AV-10 בחדר

תביא מגבר ברמה של קנווד JVC וכו' ותשמע את ההבדלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני לא רוצה לקחת את הכסף שלך .. אני רוצה להסביר לך איפה הטעויות שלך.

אם לאחר מכן עדיין תהייה מעוניין .... בכיף.

האינטרס שלי פה זה לא להתערב עם אנשים, האינטרס שלי זה להעשיר את הידע שלהם שידעו במה בעצם הם משקיעים את כספם.

כשהיית מחליף במכשיר הזה, את ההגברות ... איך אתה יכול לדעת באיזה עוצמה כל הגברה ?

יכול להיות שאחד נתן לרמקול, 70 וואט, והשני נתן 79 וואט ?

ואיך אתה יכול לדעת שהם לא היו בקליפינג ?

אולי אחד היה עם 10 אחוז עיוות, והשני לא היה עם עיוות בכלל ?

(זאת אומרת שההבדל ביניהם היה הכוח שלהם, לא טיב הסאונד שהם מוציאים)

שורה תחתונה, אם נקח שני הגברות.

ללא קליפינג, בעלי הספקים דומים. (או לפחות לא נכניס אותם לתחום האדום).

ושניהם בעלי העינות שטוחה, ללא בעיות של ספקים לא מבודדים אשר גורמים לתופעות של רעשי לוואי.

הם ישמעו זהה.

(עוד נקודה, אני בטוח שאי שם איפהשהו המציאו מגבר עם נתונים לא טובים אשר ניתן להבחין בהם על ידי האוזן. אני לא מדבר על המגברים היחודיים האלה שהם אחד מתוך 1000, אני מדבר על הרוב -המוחלט- של המגברים אשר קיימים בשוק ומתפקדים בצורה תקינה.)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא זוכר מה עשייתי כל כך אבל מה שאני כן יודע ששמעתי כל רכיב בחנות לפני שלקחתי אבא שלי אמר לי שאני יבנה לעצמי מערכת ממה שאני רוצה ובניתי ופשוט בחנתי כל רכיב בחנות ולקחתי מה שהיה נישמע הכי טוב.

ובוא אני יגיד לך משהו הרכבתי את המערכת עם המגבר הכי טוב שהיה בחנות

וגם הרמקולים הכי טובים שהיו בחנות רק דיוידי לא לקחתי.

וחבר שלי שגם קנה מערכת מאבא שלי לקח רמקול פחות טוב משלי ולקח מגבר של אונקיו באותו רמה כמו שלי אבל לו יש פרקט בחדר ודלת אקוסטית ושומעים יותר יפה מאצלי.

וגם אני לא מעוניין בכסף אם בא לך לעשות מיבחן כזה סתם בשביל הכייף אני זורם איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה להשוות את המגבר של הבית שלך, למגבר שהשתמשתי בו במבחן של ראול, המאגנט.

לי אישית התוצאות ברורות מאליו...

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות של ספקים לא מבודדים אשר גורמים לתופעות של רעשי לוואי אך אני מתגבר על רעשים כאלה? במערכת קולנוע ביתית יש לך מושג?

זה לא יהיה נכון להשוות מגבר של 4 הום ל8 הום לפחות ככה ניראה לי תקן אותי אם אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...