Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אלרו

Big Chevy
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר כמה חודשים של חיפושים החלטתי ללכת על אלרו הבעיה היא שאני לא יודע על איזה מנוע ללכת 3400?2400? יש הבדל בין רמות הגימור? אפשר בבקשה נתונים לגבי 2 המנועים? יש בעיות אמינות?

תודה רבה לכל העוזרים.

(עשיתי כבר חיפוש ולא מצאתי תשובה מדוייקת לשאלות שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף מבט כאן. (ראית בכלל את השירשור הזה?)

בעבר המליצו פה על 3.4 השאלה מה תהיה ההפרש בצריכת דלק מול ה2.2 שהוא מנוע לא רע בפני עצמו מול ה3.4 המיושן יותר.

נתונים חפש בגוגל, זה עניין של 10 שניות. שים לב רק שבעולם היא ניקראת לרוב אולדסמוביל אלרו.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו אלרו...

אז ככה יש לנו אלרו 2.2 ליטר...ה 2.4 הם יותר ישנות...

אחלה אוטו....בקרוב מאוד ההורים שלי קונים לי אוטו שיהיה רק לי...ואני ממש הולך להתגעגע לאלרו...הוא שירת אותי הרבה יותר ממה שאני צריך...

החיסרון...דלק! כמו כל אמריקאית... בשבוע שעבר עקב חום כבד נעלצנו להשתמש הרבה במזגן...וצריכת הדלק הייתה 1 ל 5.3 אבל אפשר גם להגיע ל 1 ל7 בדרך כלל זה על 6.5

למרות שזה המנוע הקטן הוא הרבה יותר מסוחב, האוטו ממש נוח ומרווח...כל החברים שלי עם יפניות ואירופאיות אומרים זה המרווח מאחור הוא יותר מידי...ואני יושב עם הכיסא שלב אחד לפי האחרון.

אין לאוטו בעיות מסוימות...

עם יש לך התלבטות בי 3.4L ל2.2L אז כמובן שעדיף הגדול יותר...אבל אני ממש חושב שהקטן (עלק קטן)הוא מספיק טוב....אותי הוא סיפק....ההורים שלי ממש מרוצים...ואין מצב שמישהו יצליח לשכנע אותם למכור....לפחות ב 3 שנים הקרובות.

עם יש לך עוד שאלות שאל ואני ישמח לענות...

והאוטו שוקל 1800 קילו!!!:loco: :loco:

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה! ובקשר לאיבזור ראיתי כמה עם כנף אחורית וגג שמש זה תוספת ?יש רק בדגם של המנוע הגדול?

שאלה נוספת הגה או אוטו עשו לרכב הזה מבחן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה! ובקשר לאיבזור ראיתי כמה עם כנף אחורית וגג שמש זה תוספת ?יש רק בדגם של המנוע הגדול?

אני לא יודע מה הסטנדרט בחברה אבל ראיתי 2.2 עם כנף וגג...וגם בלי...וכנ"ל על 3.4

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

השברולט אלרו או אם תרצו אולדסמוביל אלרו הוא אכן רכב מצויין בעל רמת גימור יוקרתי רכב נוח מאוד לנסיעה

יציבות והיתנהגות כביש גבוהה מאוד , רכב אמין מאוד לא פחות מהיפניות אולי אפילו יותר , רמת הבטיחות שלו מהגבוהים בעולם

הרכב בנוי עם מסגרת פלדה קשיחה ומתחת למכסה הפגושים ישנם קורות פלדה קשיחות ועבות ועלהם חומר מוקצף לבלימת וספיגת מכות בניגוד למכוניות היפניות שאין להם שום דבר תחת הפגושים הפלסטים, הרכב הוא כלוב קשיח המגן על הנוסעים שרק יופיו מסתיר את קשיחותו הרכב קיבל רמת בטיחות של 4 מתוך 5 כוכבים על ידי המכון הפדראלי האמריקאי לבטיחות שהוא המחמיר ביותר בעולם וזה גבוהה מאוד יחסית , צריכת הדלק הממוצעת היא 1:10 בניגוד לדעות הקדומות על הרכבים האמריקאים.

יש באלרו פינוקים ואינדקציות אלקטרוניות שאין ברכבים היפנים כולל מע" בקרת סחרור גלגלים שאחראית על יציבות גם בתנאים קיצוניים , A.B.S ושתי כריות אויר שמספקים בהחלט , תא מטען גדול מושבים אורטפדים נוחים יש אפילו נוריות התראה על תוקף החלפת שמן המנוע ועוד מס" נוריות התראה יפות שאין ביפניות , מנוע ה 2.2 הגרמני החדשני מספיק בהחלט ומספק ביצועים חזקים ותאוצה מספיק חזקה

חסרונו היחיד הוא הסחף העיוור של הציבור הישראלי אחרי הרכבים היפנים

אולי הגיע הזמן לצאת מהבועה הזאת של שוק היפניות העיוור ולפתוח את העניים לחידושים

היו לי בחיי כמה רכבים יפנים אבל מאז שניסיתי את האלרו ואימפלה אני יודע בודאות שרק הרכבים האמריקאים החדשים יחסית הם הטובים ביותר הם נותנים שילוב מצויין של נוחות , בטיחות ואמינות .

כיום יש לי שברולט אלרו 2.2 מודל 2003 הוא הרכב הטוב ביותר שהיה לי אי פעם . פשוט רכב מדהים .

אין מצב שאני חוזר לרכב יפני !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנדס, אתה כ"כ הולך עיוור אחרי האלרו שאפילו לא שמת לב שהקפצת שרשור מלפני שנתיים.

מעבר לכך - אתה כל כך, אבל כל כך מגזים, שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל לענות לך (אז אני פשוט אנעל את השרשור וזהו).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...