Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נשתנה החופש הזה מכל החופשים?

מצמץ
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת נסיון נואש להירדם ב4 בבוקר smily1383.gif(לקראת מבחן שמתחיל ב8:30 smily1276.gifsmily1351.gif) הזדמן לי להיות עד לאירוע גרוטסקי, מבעית ומעורר פלצותsmily375.gif (לא, לא התכוונתי ל smily1322.gif) . כידוע לכם בשל החופש הגדול מצבור כוח האדם בקיהלת הערסים והפרחות פורח וניתן בלילות הלחים והמחניקים להינות מכשרונותיהם הווקליים המאלפים. בעודי מנסה לספור יתושים (נגמרו לי הכבשים), אוזני החלו לקלוט רחש דקיק ולא שגרתי שהלך והתחזק בדרכו לכיוון דירתי. על אף רצוני העז לנסות להירדם, לא יכולתי להתעלם מהתופעה הנ"ל שסקרנה אותי כל כך והייתי חייב לבדוק את פשר התופעה. חיש קל, שמתי פעמי אל החלון ופתחתי התריסsmily1282.gif. ללללאאאאא! נפלטה זעקה חירשת מגרוניsmily185.gif. לא!, רק לא זה! smily210.gifלמרגלות ביתי עמדה לה סיוויק 4 דל' (נשבע לכם שזו הייתה סיוויק ושאינני מעלה את שמה כאן בשל הקונטציה לערסים) שממנה בקעו ברמת דציבלים שיכלה לפגר smily1328.gif רחוב, מוסיקה הודית... smily936.gif:puppydoge

אי לכך ובהתאם לזאתsmily1354.gif, אני מכריז על פתיחת שירושור שבו אתם חברי הפורום תוכלו לשתף בתופעות ערסיות בלתי שגרתיות שנתקלתם/תתקלו בהם במהלך מבצע "חופש גדול 2005"smily733.gif.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול בערב, חבורת פרחחי רחוב בגובה מטר וסיגריה רצים מול החלון של הדירה בקריאות "הורגים את שלום!!1!" ו"תביאו לי שפיץ".

:|

אחרי שעה, החבורה הקודמת נרדפת ע"י חבורה חדשה של ערסים בגובה מטר ושתי סיגריות בכיוון ההפוך.

היה די מצחיק, הזכיר לי סרט שראיתי פעם.

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך עוד מזל שלא הם שרו, אלא הזמר שר. אצלנו יש אופנה חדשה ערסים וכונפות פרחות, שרים הם את השירים. אני לא רוצה לתאר לכם איך זה נשמע כשהזמר עצמו "שר" את זה (בדרך כלל יש לזמר הזה שם של איזה ערס, והוא שר שירי דיכאון עם יללות), אז תדמיין איך חבורה של ערסים בני 17-18 שרים ככה שכל הרחוב ישמע ויתעורר :evil: . וכמובן לא חסר גם את האלה בסובארו DL של אבא שלהם, ששמים לי שירי דיכאון של אבי ביטר ועוד אי אלו זמרים מזרחיים חסרי קול (ואת האמת גם חסרי מילים, ניסיתם פעם להבין את המילים של ה"שירים" האלו? חצי מהמילים זה "אחי" ועזבת אותי או פגעת בי, אני שבור וכ"ו).

אבל מה, יש ערסונים שמפתיעים אותי ובטח גם את עצמם. למשל לפני שבוע עבר איזה ערסון באקסידנט, ותאמינו או לא הוא שם Sultans Of Swing בפול ווליום, ושבוע לפני זה ערסון בGOLF שם Private Investigatons גם כן בפול ווליום. לא שאני מצדיק פול ווליום, אבל לפחות אם אתם שמים, תשימו שירי איכות ולא שירים של ערסים מהצ'כונה ואחים למיניהם.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לסיםור נחמד

בעודי אני וחבריי יצאנו באחת הפעמים שלנו לאשדוד (כדי להרוג את השיעמום בשדרות).

יושבים אנחנו על איזה ספסל באיזור הסיטי מחכים לטרמפ חזרה.

ועכשיו שימו לב לנק' הזאת: מחנות יוצא ערס בין שלושים בערך ומתחיל לעשן, בינתיים עוברות שלוש בחורות מול עיניו.

עכשיו שימו לב לפיק אפ ליין ותיזכרו שעכשיו קיץ ולובשים קצר: חמודה שתי החברות שלך הולכות בסדר (ג'ינס וגופייה) אבל מה איתך (חצאית מיני וחולצת בטן) לך לא קר בואי אני יחמם אותך.

אחרי שהתאפקנו לא להתפוצץ לו בפרצוף, הפילוסוף מלא ניסיון החיים פונה אלינו ואומר: ''אההה ומה איתכם להיסתכל אתם יכולים אבל לעזור לגבר במצוקה אתם לא יכולים''

אז כבר נישברנו והדלקנו סיגריה כל אחד והתחלנו לתרץ את שאגות הצחוק בחנק מהסיגריה.

עם מיוחד הערסים אני אפילו חושב שצריך ליתוח להם מוזיאון ולתעד את כל האימרות שלהם

לאון.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשימו שירי איכות ולא שירים של ערסים מהצ'כונה ואחים למיניהם.

פליקס

מה? אתה רוצה שהם יתכחשו למקורות שלהם?!

:-D

סיפורי אופל אני קורא לזה (ויש הרבה :wink: )

פעם, היתה להורים אופל קדט בצבע תכלת מודל 82..

יום אחד, אני עומד עם האוטו ברמזור בצומת יגור לכיוון לב המיפרץ.

לידי נעמד בן דוד עם מרצדס שחורה... באותו רגע אני מרגיש שהוא מביט בי, אחרי כמה שניות מתחילה החלפת מבטים הדדית... אין מה לעשות, אוטו בצבע תכלת ובמיוחד אופל, מושך להם את העין...

אני נותן גז, החור באגזוז עושה את שלו, הוא נותן גז, הדלת שלי כמעט ניתלשה :shock:

חלופת מבטים ותחרות "גזים"...

אני מביט לשניה בצומת שהיתרוקן. כולם עומדים.אני משחרר את הקלצ', מפרפר טיפה... ו... בולם...

האידיוט ממשיך לתוך הצומת. באדום.

זה שהיה מאחוריו, כמובן "תפס" לו את המקום. המפגר הזה ניתקע באמצע הצומת (טוב, לא כל כך באמצע, על המעבר חציה, חצה חצי צומת ברוורס :wink: )...

כשנהיה לנו ירוק, הוא נסע כמו בן אדם...

מישום מה, נראה לי שזה הולך להיות שירשור מצחיק :-D

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מיוחד הערסים אני אפילו חושב שצריך ליתוח להם מוזיאון ולתעד את כל האימרות שלהם

לאון.

את אמרת ה"הרבה שנים אני גנן ופרח יפה כמוך עוד לא ראיתי" מכירים?

ציידתי את אחותי בתשובה הניצחת:

"כבר 18 שנה אני מחרבנת, וחרא כמוך עוד לא ראיתי".

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות וויל סמית בנסיך המדליק מבייל אייר עשה את זה עם סטייל

?: baby r u tired

היא עונה: y should i

הוא עונה: because u were running in my head all day long

לא זוכר בוודאות

המקבילה הערסית למישפט (ככה זה כשיש כתוביות), זה אמיתי ד''א

חמודה את לא עייפה

למה את עושה לי רונדלים בראש כל היום.

ככה אני אוהב אותם גם שואלים וגם מביאים את הסיבה לשאלה וגם ליפעמים ליפעמים עונים לעצמם.

אתם שואלים למה זה טוב, כי ככה לא ניצטרך לנהל איתם שיחות הם עושים הכל לבד.

הברון ריכטהופן אהבתי את ההגדרה שלך לזה, איכפת לך אם אני אאמץ אותה

לאון.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק!!!

"20 שנה כואב לי, כי אבא שלך גנן ונפל על קוצים בגן עדן"

(ערס דיסלטק)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוח המקורי הוא...

20 שנה אני מחרבן ועוד לא ראיתי חרא כמוך...

סיפורי הערסים שלי בהמשך היום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכותב השרשור:

אחת הדרכים לגרום להם לזוז משם או לחילופין להשתיק את המוזיקה שלהם היא:

להכנס מהר למחשב להוריד מהר את השירים (רשימה בהמשך), בזמן השירים מוצאים את דרכם למחשב שלך, נתק את המערכת והצב אותו מחדש על עדן החלון.

בשלב זה הם יחשבו שאתה עומד לענג אותם במשהו הודי או כל סגנון (אם אפשר לקרוא לדבר הזה סגנון) אחר שהם שומעים.

כעבור 5 דקות אתה מדליק את המערכת- מכוון לווליום הרצוי, מכוון את הסאב (אם יש- רצוי אבל לא חייב).

אחרי כל ההכנות והעידודים של העלוקות שלמטה- מפעיל את השירים...

ישנן 2 תגובות טיפוסיות- העלוקות מתקפלות ומחפשות רחוב אחר להתעלק עליו- השגת את מבוקשך...

העלוקות מתחילות להתחרפן- והקריאות "גרמני מסריח" מתגברות על המוזיקה ההודית והגרמנית גם יחד..

נוסף, תופעת לוואי מעצבנת היא וונדליזם אמנם ב10% בלבד מהמקרים כי עד שהם מגיעים למצב עצבני שכזה כל השכנים כבר על הרגליים וראשם מבצבץ מהחלונות להבין מה פשר ההמולה..

להלן הרשימה:

01. Mein Herz Brennt.mp3

התרגום לשיר- הלב שלי נשרף...

02. Links 2 3 4.mp3

05. Feuer Frei!.mp3

בסרט XXX עם וין דיזל "הלהקה" הופיעה עם השיר בתחילת הסרט..

04. Ich Will.mp3

התרגום- אני רוצה

02. Engel.mp3

07. Spielt mit mir.mp3

13. Du Riechst so gut.mp3

04. Asche Zu Asche.mp3

09. Herzeleid.mp3

לפי מיטב ידיעתי אין תוכן אנטישמי בשירים האלו!

עריכה: כל השירים הם של Rammstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הדאגה, כבר יש לי שירים של ראמשטיין. הבעיה היא שהשכנים (או החברה עם החלוקים הלבנים) יבואו אלי הרבה לפני שהערסים יתקפלו :? (עם זאת תמיד אוכל לטעון לאי שפיות זמנית בשל הלחץ מהמבחנים ומהרעש של הערסים...אבל עברו הימים שיש צורך לעשות "פיל" אצל הקב"ן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה, יש ערסונים שמפתיעים אותי ובטח גם את עצמם. למשל לפני שבוע עבר איזה ערסון באקסידנט, ותאמינו או לא הוא שם Sultans Of Swing בפול ווליום, ושבוע לפני זה ערסון בGOLF שם Private Investigatons גם כן בפול ווליום.

בתור חובב Dire Straits מושבע, אני מסרב להאמין לכל מה שכתוב בפסקה הנ"ל.. :-)

רק חסר שהם ישימו את Why Worry בפול ווליום.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הדאגה, כבר יש לי שירים של ראמשטיין. הבעיה היא שהשכנים (או החברה עם החלוקים הלבנים) יבואו אלי הרבה לפני שהערסים יתקפלו :? (עם זאת תמיד אוכל לטעון לאי שפיות זמנית בשל הלחץ מהמבחנים ומהרעש של הערסים...אבל עברו הימים שיש צורך לעשות "פיל" אצל הקב"ן).

מי אלה "החבר'ה עם החלוקים הלבנים"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...