Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DIY: יש למה לחכות :-)

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר, יום ב', סוף סוף אני מגיע לפרוייקט הבא שלי - בתקווה ששום דבר אחר לא ישבש לי אותו...

מדובר בפרוייקט קצר יחסית (כמה שעות), מאתגר, לא משהו מכאני אלא יותר חשמלי....אחד הדברים שאני מאוד אוהב לעשות (חשמל רכב). הפרוייקט כמובן יצולם, איך לא, במצלמה דיגיטלית (כמו שכל התמונות שלי צולמו עד היום) של חבר טוב לעבודה.

היום, בהפתעה, קניתי את זה... מחר בבוקר אני צריך להרים טלפון לחבר שלי ב 7 בבוקר שיביא את המצלמה הדיגיטלית שלו.

כבר אין לי סבלנות להתחיל לפרק את האוטו לחתיכת :evil: , להשחיל חוטים, לחבר, לכוון ולכייל...

את המברגה שמתי בטעינה כבר לפנות ערב ויש הכל מוכן ! ביצעתי בדיקה בבית לוודא שהכל עובד כמו שצריך לפני ההרכבה - והכל תקין.

אם הכל ילך בצורה תקינה - מחר בלילה או ביום שלישי בבוקר יהיו תמונות.

כן, מחר מתקינים מערכת נעילה מרכזית עם שלט לסובארו של האישה :lol:

איציק - חסר סבלנות בצורה היסטרית.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שאתה תסגור את הדלתות באוטו שלך בצורה הנ"ל (זהירות על הציפורניים :-P) אני מוריד את הנעילה המרכזית אפילו מהאוטו שלי... צפונבון קטן ;-):-) :-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלות מגוכחת...

יצא לך לברר מחירים ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אביזר מיותר.

בחיים לא מצאתי בו שימוש.

מלבד ה-BX TRS שהייתה ברשותי,לא היה באף רכב וזה גם לא הווה שיקול ברכישה.

לא יותר קל לסגור את הכפתור מבפנים ולסגור את הדלת כשהידית מורמת??

שי, לא חבל לשכוח מפתחות ברכב?

הפתרון שלך זה המתכון הבטוח לכך.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית - נעילה מרכזית היא מן הדברים שדווקא כן הכרחיים באוטו, מעין נוחיות בסיסית שכזו... - המחיר הזול עושה את זה כדאי בכל רכב.

אל תשאלו - אין מצלמה :-( :-( :-(

מתן השמיע קול - האם תוכל לסייע ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל לשכוח מפתחות ברכב?

הפתרון שלך זה המתכון הבטוח לכך.

אתה צודק ודי התבדחתי על הקטע הזה... :oops:

בתקופה של האונו שלא היתה לי נעילה פשוט הייתי נועל את דלת הנהג עם המפתח בכדי לא להשאר בחוץ....ללא מפתח.

יום טוב ואיציק בהצלחה :lol:

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עקב אירוע לא משמח במיוחד (צפיתי אותו בשעה מוקדמת של הצהריים אבל בסוף הוא נדחה לפנות ערב) הפרוייקט יצא לפועל רק ביום רביעי ולא היום...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אביזר מיותר.

בחיים לא מצאתי בו שימוש.

מלבד ה-BX TRS שהייתה ברשותי,לא היה באף רכב וזה גם לא הווה שיקול ברכישה.

עמית

אני דווקא הגעתי למסקנה שזה ממש לא מיותר.

ניקח מצב שאשתי, אני ובתי מגיעים לאוטו.

פותחים במפתח את דלת הנוסע, משחילים יד לאחור כדי לפתוח את הנעילה של הדלת האחורית ולהושיב את הילדה במושב הבטיחות.

בינתיים, בן/בת הזוג עובר לצד השני של האוטו. בן/בת הזוג הראשון זורק את המפתחות מעל לגג האוטו, פותחים את דלת הנהג, מניעים את האוטו ומפעילים מזגן.

אז נזכרים שצריך להכניס את העגלה לתא המטען...

מכבים את המזגן ואת המנוע, הולכים עם המפתח מהר-מהר לפתוח את תא המטען כדי שהאימובילייזר לא ייכנס לפעולה לפני שמחזירים את המפתח לסוויץ' וכן הלאה....

ועוד לא הזכרתי את הסיפור כל פעם שמגיעים לחניון של קניון וצריך לפתוח את תא המטען, ומספר הפעמים שמגיעים לאוטו בבוקר ומגלים שדלת אחת לא היתה נעולה...

בפעם הבאה שאני אעשה שיפורים לאוטו, יש סיכוי סביר שזה יהיה נעילה מרכזית.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד בדיוק כמוך ג'רמי.

ברנו הקודמת שלנו לא היה שום נעילה מרכזית ולא נעליים, הכל עם המפתח הבודד הזה.. בד"כ זה הנהג פותח את האוטו, מכניס מהצד שלו מישהו, ובינתיים השני מחכה מהצד השני שיפתחו לו את הדלת מבפנים (אבל עדיין לפעמים אני מחכה ליד הרנו החדשה עם הנעילה המרכזית שיפתחו לי.. הרגל חחח) אבל היום בפג'ו ,הכל בכפתור אחד.. האזעקה + נעילה מרכזית + הרמת חלונות חשמל בנעילה.. ככה אני רגוע ושקט שלא שכחתי לנעול שום דבר ולא יעלם לי משהו :)

ולא להזכיר שזה ממש ממש נוח במקום שכולם יחכו שיפתחו להם, קליק אחד והכל פתוח :)

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתם פעם איזה מסע מפרק זה להסתובב מסביב למכונית מרובת הדלתות הזאת ולהתחיל לערוך מסדר נוכחות לכל מנעול?

שלא לדבר על ואנדורה ישנה או משהו בסגנון...

זה לדעתי אחת ההמצאות הנפלאות ,במיוחד אם משולב בכפתור האזעקה.

בפירוש לא שום שיקול לרכישת רכב ,אבל ביום יום פשוט עושה חיים הרבה יותר קלים למי שאינו רווק. אם יש ,למה לא?

ומפתחות שנשכחים בסובארו זה ממש לא בעייה. 30 שניות עיכוב ומרפק קצת כואב.זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הכי מצחיק :?:

אין את זה בכל המכוניות המשומשות - אבל זה זול :!::!::!: וזה שימושי להפליא :!:

מחירים :?: שלא תתפוצצו מצחוק - תחזיקו חזק:

- ערכה לנעילה מרכזית ל-4 דלתות, ללא שלטים: כ-140 ש"ח ("אוטו-ציון" ביהוד)

- ערכה לנעילה מרכזית ל-4 דלתות, כולל 2 שלטים וחיווט מלא !! : כ 250 ש"ח (השגתי בפחות - במזומן).

ההתקנה ממש לא קשה וכל אחד בעל ידע טכני ברמה בינונית יכול בקלות להתקין את זה.

נו, לא שווה ???

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, אתה יכול לנסות :lol::lol::lol:

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...