Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צרות בשינוי מידת צמיג(פיאט בראבו) -מבקש ייעוץ

Ino
שימו לב! השרשור הזה בן 6872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים

יש לי פיאט בראבו 1.6 שנת 2000 , עם טסות במידה 14 ויש לי אפשרות להביא מחבר רביעיית גלגלי מגנזיום מידה 15 (מקוריים של בראבו HGT) במצב מעולה עם צמיגי פירלי 3000 .

הקטע שהדבר היחידי שתוקע אותי זה הסוכונות של פיאט שממש העלו לי את העצבים :evil: , לא מוכנים אפילו לשמוע את מה שיש לי להגיד , רק הזכרתי להם את המילה מידה + שינוי, וישר קיבלתי תגובה מאוד נזעמת על זה שאין שום אפשרות ושום סיכוי שהוא לשינוי הקוטר , הרוחב והחתך של הצמיגים וזהו, לא אכפת להם בכלל שבארץ יש דגם אחר עם כמה שינויים שנקרא HGT שיש לו צמיגיים כאלו שבאים איתו מקוריים.

השאלה היא ...מה עכשיו? עם מי לדבר , אני רק רוצה מידה אחת מעל למה שיש לי , לא משהו מוגזם

תעזרו לי קצת...תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

INO , אני לא מבין מה אתה בכלל ניגש אליהם , גש למכון רישוי הקרוב לביתך , ותשאל אם אפשר לבצע את השינוי ,

יותר טוב

תפתח ספר רכב ( גם באנגלית אם יש לך ) תבדוק אם מופיע המידה בספר רכב , אם כן , מכון רישוי לא יעשה לך בעיות בנושא.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנות אינה קשורה כלל למידת הג'אנטים, מכון רישוי יכול לאשר לך מידת ג'אנט שונה או מידת צמיגים שונה בהתאם לנתונים המופיעים אצלו (וכאמור גם בספר הרכב).

למיטב זכרוני, לא תהיה לך בעיה לאשר מידת 15 אינץ' בבראבו מאחר ויש דגמים נוספים של בראבו המופיעים עם ג'אנטים 15 אינץ' מקוריים (כמו בראבו HGT).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר בחור שאישר 195 55 15 לבראבו 1.6 שלו.

לא סמל"ת ולא מוסך... נסע למכון טסטים ואישר.

בלי שום בעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית לא צריכה להיות בעיה כזאת באישור של ג'נטים

בעבר הייתה ברשותי בראבו hgt עם ג'נט 16 (ברישיון כמובן )

תלך לעמדה מ"ס 1 במשרד הרישוי ותבקש שם לאשר (מאחר קיים דגם

של רכב זה עם הגודל של הג'נט שאתה רוצה לא תהיה בעיה )

אם יש לך אפשרות מומלץ להיצטייד בצילום של רישיון רכב של רכב אחר

עם אותה מידה מאושרת (ככה אני אישרתי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...