Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד ראלי על הכביש ושני אנשים שנשארו בחיים

איילון
שימו לב! השרשור הזה בן 7667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרנו מיציאה בשעה 5 בבוקר, ההינו ארבעה, שניים הורדתי בדרך ונשארתי עם איזה ישנוני שלא יודע איפה הוא נמצא.היציאה היתה אחת מהטובות, בחורות , אלכוהול , מוזיקה טובה

ולמחת יום עבודה.איזה כייף.

הגעתי לצומת גבעתי ירושלים בראשון, הרמזור ירוק ואני זוחל בשני לצומת, אני עובר את פס העצירה, במשך נשימה אחת חותך את הצומת רכב אמריקאי. אני ממשיך לגלוש לתוך הצומת ורואה את הרכב מתרחק. אני עוצר באמצע הצומת ולא מאמין מעיר את חבר שלי שישן שנת ישרים ואומר לו קום, קום קבלת את החיים שלך בחזרה.

אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ההיתי מנסה "לתפוס" את הרמזור.

חג שמח

אייל

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב ואם שוב לא תבין - תלך לטיפול...

סתם בצחוק...

אבל לאיילון... לא יודע מה איתך אבל זה לא חדש שאנשים עוברים באדום... אם בגלל שלא שמים לב.. ניסו גם לתפוס את הרמזור.. נרדמו וכו'...

חובתך (בשבילך כמובן...) להסתכל תמיד עם מישהו "מנסה כביכול" לתפוס רמזור (ואותך ביחד) ולהמנע מתאונה...

במיוחד כאלו שאין בהם שדה ראיה אני גולש לאט רואה שאין סכנה - ואז מרביץ...

כנ"ל לרמזור שאני מגיע ופתאום שמח שהוא מתחלף לצהוב ירוק ואני במהירות- הכי מסוכן!

מאט בכל זאת אם הדרך פנויה אני ממשיך...

אלו הם אחד הקטעים המסוכנים בכביש...

אוטובוסים ומשאיות עוברים חופשי באדום או שיוצאים באדום... אבל הם הכי פחות מסוכנים כי קשה לפספס אותם ואפשר בקלות לזהות שיש טנק בקרבת הצומת אם פותחים עיניים...

טיפ קטן...

עם כבר אתם מנסים לתפוס רמזור או נכנסתם בסוף הצהוב... ואכפת לכם לא לעשות תאונה... - לא בטוח שזה יעזור אבל תנו צפצוף עצבני תוך כדי. (לכל המתחכמים - זה כדי שאם יש זקנה שחושבת שהכל פנוי והיא יכולה לנסוע בירוק אז הצפצוף אולי יכול למנוע תאונה - מינימום לפי דעתי אם כבר עוברים על החוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני כנראה לא מבין למה יש צורך "לתפוס" רמזור?

כמה דקות יפריעו לכם ?

כמה דקות ישנו את החיים שלכם? , כן כמה דקות יכולות לשנות את החיים

שלכם ולגרום אף למוות , אז חיכית כמה דקות חסכת חיי אדם..

אני שונא את האנשים הללו בכבישים ( אני חושב כולם ) , שרואים ירוק מהבהב

מרחוק..... מאיצים ומנסים לעבור , כאילו הירוק מהבהב הוא סימן לנסוע מהר יותר ולעבור

בעוד שבמדינות באירופה לדוגמא הירוק מהבהב ( וברובם אין ירוק מהבהב אלא רק צהוב ואז..) מסמן להאט ואף לעצור בתפיסה התרבותית של הכביש שם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא קרה לך שראית רמזור ירוק, לא מהבהב לא צהוב, ולחצת טיפה ממש טיפה על הגז כדי לתפוס אותו ??? קשה לי להאמין שלא. אני לא מדבר על לחצות רמזור ירוק על 80 בעיר או יותר אלא במקום לזחול לצומת להאיץ ולעבור בירוק, מה פסול בזה.

רק במקרה לא האצתי לתפוס את הרמזור וכשאני מתכוון שזחלתי אני מתכוון על 30 קמ"ש.

בקלות בלי דאבל קלאץ מעביר לראשון ועובר את הצומת, למזלי לא עשיתי זאת.

אם כל נהג ונהג יעבור צומת בירוק ויבדוק האם עומד להיכנס בו רכב מהצד, לאן נגיע ?

כנראה לאיפה שאנחנו עכשיו.

אייל

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא קרה לך שראית רמזור ירוק, לא מהבהב לא צהוב, ולחצת טיפה ממש טיפה על הגז כדי לתפוס אותו ??? קשה לי להאמין שלא. אני לא מדבר על לחצות רמזור ירוק על 80 בעיר או יותר אלא במקום לזחול לצומת להאיץ ולעבור בירוק, מה פסול בזה.

רק במקרה לא האצתי לתפוס את הרמזור וכשאני מתכוון שזחלתי אני מתכוון על 30 קמ"ש.

בקלות בלי דאבל קלאץ מעביר לראשון ועובר את הצומת, למזלי לא עשיתי זאת.

אם כל נהג ונהג יעבור צומת בירוק ויבדוק האם עומד להיכנס בו רכב מהצד, לאן נגיע ?

כנראה לאיפה שאנחנו עכשיו.

אייל

קודם כל אני לא יודע מה איתך אני לא נוסע על 80 בעיר .. ואני כידוע ממצדדי הסרת

מגבלת המהירות בכבישים בין עירוניים ומהירים

שנית , תלוי בנסיבות , יצא לי לעבור את הרמזור בירוק מהבהב , אולם רק כאשר

הייתי קרוב לרמזור ומהירות הייתה דיי גבוהה ביחס למרחק העצירה ( למרות שיכולתי לעצור )

העדפתי לעבור , אבל חלילה לא בצהוב או חס וחלילה באדום..

ולידע כללי מי שמנסה ל"תפוס " רמזורים יגיע למצב שהוא יעבור ב אדום ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...