Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת מאירועי הסופ"ש..

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב במה נתחיל...

הסיוט כמעט הכי גדול של הנהג- אני "טס" בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר (הכבישים ריקים) מכיוון צומת רעננה דרום לכיוון הוד השרון, ומי שמכיר יודע שיש שם הפניה/הטיה אחרי "מרכז שרונה" (מול המשטרה) לכיוון הוד השרון (למרכז), אני מאוד מאוד אוהב לקחת את הפניה הזו על הגבול (כשאין מכוניות כמובן), ולהפתעתי בדיוק באמצע הפניה הייתה שלולית מים כזו שרק מעלה את השמן מהכביש...

טוב ונמשיך לעוד מאירועי הסופ"ש- מי שנוסע על כביש ירקונים יודע שהם קירצפו את הכביש בדיוק ביצאה לכיוון פ"ת, יש שלט קטן שמתריע כ-100מטר פלוס מינוס מהמקום על הקירצוף (כל הכבוד למע"צ :mm_tongu: ), בקיצור שחזרתי מהמפגש, היו שם שתי תאונות נפרדות אבל באותו מקום, אתמול בלילה גם הייתה שם תאונה עם במוו ירוקה, בדיוק ראיתי את האמבולנס מפנה את נהג הבמוו, והיום שחזרתי מהעבודה הייתה שם עוד תאונה עם פיז'ו 205.

4 פאקינג תאונות ביומיים!!!

ואתם חושבים ששינו שם משהו? guess again... :x

ועוד כמה תצפיות- במוו M5 בצבע תכלת בחולון (ספק אם היא הייתה הדבר האמיתי), עוד במוו M5 כסופה ליד הסופרלנד בהחלט הדבר האמיתי!

פורשה 911 טורבו חדשה גם ליד הסופרלנד, והדובדבן שבקצפת (...)- יונדאי קופה אדומה חדשה!! :shock:

עדי, אין רגע שקט בסופ"ש...

וכמעט שכחתי...

...אני תופס את ההגה בחוזקה ומתכונן לבצע יציאה מההחלקה שתבוא, אבל להפתעתי הקליאו לא זזה מילימטר מהמסלול שלה! (השלולית כיסתה את כל הנתיבים, ואני במהירות רצינית!), ואני מבואס חוזר לי הביתה... :(

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הופתעתי מהיציבות שלה בתוך הסיבוב - גם פרובוקציה מכוונת לא הוציאה אותה מכליה...

לפחות זה יותר בטוח :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הקראררה GT מהחולות של ראשון לציון

2095225.jpg

מודה שחקתי קצת עם הצייר של החלונות :roll::shock:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חזרתי עכשיו הבייתה מכיוון רעננה וגם לקחתי את הסיבוב על הגבול. ונחשו מה? גם לי חיכתה שלולית מים....! נראה לי שזאת שעה שמנקים שם או משהו.. השלולית קצת לפני הרמזור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...