Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנעת רכב בעזרת כבלים- מי לפני מי?

big
שימו לב! השרשור הזה בן 6883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי היום ויכוח עם אבא שלי שבעת שמניעים רכב אחר שהמצב שלו הלך, מה לחבר קודם בכבלים, את הפלוס ואז את המינוס? או את המינוס ואז את הפלוס? וגם שמוציאים את זה מה להוציא קודם?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה סתם מקשקש ?

רישמית תיקנית ובטיחותית מה שהבחור למעלה אמר זה נכון

פלוס מטעין לפלוס נטען, מינוס נטען לאוזן הרמת מנוע (שהיא מייצגת את המינוס של המטעין) ולמה זה ? כי ברגע סגירת המעגל תמיד יש גיצים והחומצות שעולות מהמצבר עלולות להתלקח,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם יש מכוניות חדשות שבכוונה אין גישה למינוס מהמצבר כדי שאנשים כמו זה שאמר שהסדר לא משנה לא ימיסו מצבר ויעשו שטויות

אגב ושמוציאים מוצאים בדיוק הפוך כמו תפילין, מינוס חי/אוזן > מינוס מת > פלוס מת > פלוס חי

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדר הנכון:

פלוס חי לפלוס מת.

מינוס חי למינוס (או- יותר רצוי - חלק מתכתי חשוף) מת.

סיבות:

1. חיבור פלוסים נעשה בהתחלה כדי למזער אפשרות לקצר (נגיעה בטעות עם הפלוס בגוף הרכב השני לפני שחובר המינוס לא תגרום קצר).

2. החיבור האחרון עשוי ליצור ניצוץ - רצוי שחיבור זה יהיה במקום רחוק מהמצבר, מצברים פולטים לפעמים גז מימן שהוא דליק ביותר.

ניתוק הכבלים בסדר הפוך לסדר החיבור שפורט (הסיבות זהות)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזן הרמת מנוע זה אצלי באימפרזה וו ליד האלטרנטור, הכוונה באוזן הרמת מנוע זה מינוס מתכתי מרכזי, לרוב קיים ליד האנטרנטור ויש רכבים שליד הסטרטר, באימפרזה יש גם ליד הסטרטר אבל האוזן העיקרית היא ליד האלטרנטור

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזן הרמת מנוע זה אצלי באימפרזה וו ליד האלטרנטור, הכוונה באוזן הרמת מנוע זה מינוס מתכתי מרכזי, לרוב קיים ליד האנטרנטור ויש רכבים שליד הסטרטר, באימפרזה יש גם ליד הסטרטר אבל האוזן העיקרית היא ליד האלטרנטור
והתפקיד היחידי שלו הוא לחיבור כבלים בצורה בטוחה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתפקיד היחידי שלו הוא לחיבור כבלים בצורה בטוחה?

כן, ובגלל זה קוראים לו "אוזן הרמת מנוע" .

האוזן הזו משמשת להרמת המנוע, בזמן הרכבה/פירוק שלו, וכן לעבודות אחרות. כאילו דא?

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה חנן - הרמת מנוע, הכוונה להפעלתו כמו "יש לי מגבר מרים ת'מערכת משהו פצצה" "יש לי טורבו מרים ת'מנוע לפנים"

בגלל זה אוזן הרמת המנוע הכוונה לאוזן שיעודה הוא חיבור כבלי לשם "הרמתו"

:-D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדר הנכון:

פלוס חי לפלוס מת.

מינוס חי למינוס (או- יותר רצוי - חלק מתכתי חשוף) מת.

סיבות:

1. חיבור פלוסים נעשה בהתחלה כדי למזער אפשרות לקצר (נגיעה בטעות עם הפלוס בגוף הרכב השני לפני שחובר המינוס לא תגרום קצר).

2. החיבור האחרון עשוי ליצור ניצוץ - רצוי שחיבור זה יהיה במקום רחוק מהמצבר, מצברים פולטים לפעמים גז מימן שהוא דליק ביותר.

ניתוק הכבלים בסדר הפוך לסדר החיבור שפורט (הסיבות זהות)

מה הכוונה רחוק מהמצבר? אני לא מחבר אותו למצבר עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...