Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות על עבירת מהירות - צריך פרטים

MATAN206XT
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כול אני רוצה להגיד שביצעתי חיפוש והוא לא ענה לי על כול השאלות.

נסעתי בלילה בכביש שמותר לנסוע בו 90 נתפסתי על 121 קמש

צולמתי על ידי מצלמה

בכול מקרה הרכב על שם אמא שלי

ואני עוד נהג חדש ( שנה ו 8 יש לי רשיון )

קיבלו דוח בסך 750 שקל ולא רשום כלום לגבי נקודות או משפט אז יש לי קצת שאלות

1. כמה נקודות זה ?

2. אחרי כמה נקודות מזמינים לנהיגה מונעת או משהו בסגנון ?

3. במידה והנקודות נשארות על שם אמא שלי,אחרי כמה זמן הם נמחקות ? ( וצריך משהו בשביל למחוק כמו נהיגה מונעת? )

4.אם אני לוקח את הנקודות עלי אני יקבל משפט או משהו ? ( להזכיר אני נהג חדש)

אם יש לכם משהו להוסיף אני אשמח לשמוע

וסליחה על כול השאלות

תודה רבה

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 8 נקודות

2. 12 נקודות

3. שנתיים, אם לא צברת עוד נקודות בזמן הזה.

4. אפשר לבקש משפט בכל מקרה. לא מומלץ לקחת את הנקודות על שמך, פשוט תתנצל ותשאיר אותם לאמא.

(כל המידע מאתר המשטרה).

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב100%, כל עוד לא תגיע ל-12 נקודות ומעלה במהלך השנתיים הקרובות.

(במידה ותצבור עוד נקודות ותגיע ל-12 או יותר במהלך השנתיים האלה, הן יימחקו רק אם תעבור את הקורס בהצלחה).

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ולא נשאר לך זמן רב עד לסיום הנהג החדש, אתם יכולים לנקוט בטקטיקה של עיכוב, כך שאמא שלך תודיע שאתה נהגת ברכב, וישלח אליך דו"ח. הדברים האלו לוקחים זמן, ובינתיים כבר לא תהיה נהג חדש, או שתעמוד על סף סיום התקופה. אחרי שהרשיון שלך יחודש כנהג לא חדש, תוכל לשלם את הדו"ח, ותקבל רק נקודות, בלי הבולבול שמקבלים נהגים חדשים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהרשיון שלך יחודש כנהג לא חדש, תוכל לשלם את הדו"ח, ותקבל רק נקודות, בלי הבולבול שמקבלים נהגים חדשים.
איזה בולבול הם מקבלים? וממי ?:wink:

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן- רק עוד דבר אחד חשוב ששכחתי להגיד:

עדיף שתשאיר את הנקודות על שם אמא שלך, מכיוון שעבורך, כנהג חדש, מדובר בבעיה של ממש...

הנה ציטוט מהאתר של משרד התחבורה:

"נהג חדש שעובר עבירה, חייב לעמוד בכל המבחנים מחדש."

לא כיף גדול...

וגם רשום:

"בנהיגה מהירה ובעבירות תנועה חמורות, ניתן לפסול את רשיונו של הנהג בו במקום

ולפני קיום משפט על ידי קצין משטרה. " (עבור נהג חדש)

לכן, אם אמא שלך לא תשלח אותך לגור במלונה בחצר, עדיף שתשאיר לה את הנקודות הפעם...

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנקציה שנהג חדש יסבול על עבירה כזו היא מבחן תיאוריה מחדש+שנתיים נוספות נהג חדש. מעצבן, כי אפשר להיכנס ככה ללופ ולהיות נהג חדש הרבה זמן...

רצוי להשאיר את הדו"ח על שם האמא - אם היא לא תצבור נקודות נוספות בשנתיים הקרובות הנקודות האלו יימחקו.

אם בכ"ז מעבירים על שימך - אכן כדאי לנצל את התאריכים המאוחרים ביותר להעברת הדו"ח על שימך, ואם אפשר, לחכות עם התשלום (=הודאה באשמה) עד אחרי חידוש הרשיון. ככה אפשר לפעמים להתחמק מהסנקציות שהזכרתי.

לגבי משפט - אפשר תמיד לבקש להישפט, אבל לא ממש כדאי במקרים כאלו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שמבצע העבירה "מקבל" את הנקודות ביום תשלום הדו"ח, זאת אומרת ביום שהוא מודה בעצם בעבירה (תשלום הדו"ח כמוהו כהודאה באשמה).
הנקודות אכן לא נרשמות על שמו לפני שהוא מורשע בעבירה בבית משפט או מודה בה בעצם התשלום על הדו"ח, אבל כל ההתייחסות לעבירה היא לפי יום ביצועה. כך זה לגבי ספירת השנתיים עד למחיקת הנקודות וכך זה למעשה גם לכל עבירה אחרת - לדוגמא, אם ביצעת עבירה כקטין אבל נתפסת ונשפטת כשאתה כבר בגיר, ההתייחסות המשפטית היא לסטטוס שלך בזמן ביצוע העבירה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK

תודה רבהל לכם עזרתם לי מאוד

החלטתי להשאיר את הנקודות על השם של אמא שלי ( זה מצחיק אבל זה היה תלוי בי- היא אמרה שאני יבדוק מה הכי "משתלם" לעשות )

בכול מקרה שוב תודה רבה לכם

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...