Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים אחרי ביקור אצל צביקה קרבורטורים בנתניה

yonatanl
שימו לב! השרשור הזה בן 6487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי המלצות והתרשמות אישית מהודעותיו וניסיונו של צביקה, החלטתי "להפקיר" את ה-DL 91 של חברי הטוב שזה בעצם האוטו השני שלי אצל האדם העונה לשם צביקה.

מהתחלה הבחנתי במקצועיותו וניסיונו הרב של צביקה, צביקה היה איש שיחה נעים, הסביר מה עושים, אפילו דרש להסביר לי בטלפון איך מגיעים אליו אך אני ידעתי.

צביקה טיפל בקרבורטור בערך 3 ומשהו שעות, את האמת נתן עבודה מספקת מכל הלב, רואים מעבודתו שהוא מבעלי המקצוע של פעם, הפדנט והמקצוען שלא מקפח שום דבר.

צביקה ניקה את הקרבורטור, החליף אטמים ומה שצריך, סידר את החופש בכבל הגז, כיון את הצוק האוטומטי לטורים נורמאלים, וכיון את ההצתה, את התערובת שהייתה עשירה.

לאחר מכן הורגש שיפור מידי בסרק ובעבודה יותר עגולה ונעימה של המנוע, התחושה בכבל הגז ושיפור בסחיבה ובתאוצה, אני ביקרתי אצלו אתמול וכותב את ההודעה היום כדי לבדוק איך הייתה ההנעה בבוקר ואני שמח לבשר שצביקה ענה על כל הדרישות, סיפק את הסחורה ונתן עבודה טובה.

צביקה תמיד כותב שישתלם להגיע אליו, אני שמח שחבר שלי נתן לי את הDL בעל הקרבורטור כי באמת שמחתי להכיר את צביקה ולהתרשם מעבודתו מקרוב, אכן היה כדאי להגיע אליו.

לא מזמן היה כאן אחד שהשמיץ את צביקה וכתב שהוא בעל מקצוע בינוני, ובכן אני חולק עליו ואני שמח שניתנה לי ההזדמנות "לבחון" את צביקה.

מחמם את הלב לראות כאלו אנשים מקצוענים, לצערי בענף הקרבורטורים לא נשארו הרבה כאלו.

יום טוב.

יונתן.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונתן אני שמח שהצטרפת לעשרות חברי הפורום שפנו לצביקה ויצאו מרוצים.צביקה הוא אכן בעל מקצוע מעולה עם מחירים נוחים והכי חשוב יחס אנוש מדהימים.

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעל אוטו אם קרבו' וגם אני שוקל לעשות לו טיפול עוד מעט (פירוק, ניקיון וגומיות). אפשר לשאול כמה צביקה לקח לך? שאני אדע סדר גודל פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה, צביקה הוא אדם ישר אמין ומקצועי. (הייתי אצלו בסוף חודש אפריל).

גם לי צביקה הסביר איך להגיע אבל בטעות פיספסתי את הפנייה וטיילתי בתוך נתניה במשך 20 דקות עם מנוע מתחמם... ששאלתי אנשים איך להגיע או שהם לא יודעים או שאני לא מבין על מה הם מדברים: "תלוי, יש רחוב זוגי ויש אי זוגי" (?!)

אחרי שחזרתי הביתה אפילו צביקה התקשר לשאול האם הכל בסדר. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה, צביקה הוא אדם ישר אמין ומקצועי. (הייתי אצלו בסוף חודש אפריל).

גם לי צביקה הסביר איך להגיע אבל בטעות פיספסתי את הפנייה וטיילתי בתוך נתניה במשך 20 דקות עם מנוע מתחמם... ששאלתי אנשים איך להגיע או שהם לא יודעים או שאני לא מבין על מה הם מדברים: "תלוי, יש רחוב זוגי ויש אי זוגי" (?!)

אחרי שחזרתי הביתה אפילו צביקה התקשר לשאול האם הכל בסדר. :-)

דווקא אותי יונתן הפתיע לטובה ואף שבחתי אותו על כך, הרים טלפון סרב לקבל הסברים כיצד להגיע

( הגיע מראש העין)ותוך חצי שעה עד 40 דקות, הופיע אצלי כמו גדול!

בחור צעיר עם הבנה וידע של בעל ידע וניסיון של מבוגר!

כן ירבו כמותו בחורים צעירים כמו שחף ויונתן שמפתיעים אותי כל הזמן לטובה, עם הידע והחוכמת חיים שלהם!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני מצטער שאין לי קרבורטור ... :wink:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בעל מקצוע אמיתי, שרק שמע את המנוע שלי, העיף מבט, שלף מברג ו"הופ", הבהמה שלי הפכה למטוס !

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני מצטער שאין לי קרבורטור ... :wink:
\

אווו לא! אני מודה לאל בוקר בוקר על שלנצ'יה עובדת עם הזרקות .

(בעצם לא... להזרקות של וובר-מרלי משנות ה-80' יש אמינות וחשקים של נימפומנית :roll: )

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום,

גם לי קרה שהייתי צריך לדבר עם צביקה, לא פעם ולא פעמיים.

בכל פעם שהייתי צריך עזרה, תמיכה או יעוץ, הוא עזר בשמחה עם כל הלב.

נכון שמקצוענות היא חשובה, אבל יחסי אנוש לא פחות חשובים!!

תודה לצביקה!

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים!,

מצטרף להמלצה! השבוע מצאתי זמן וקפצתי אליו

הרגשה ממש טובה של אדם שאדם שבאמת רוצה לעזור ולא עוזב אותך עד שאתה מרוצה

המלצה מאוד מאוד חמה

אני חייב לציין שצביקה מתקשר ושומר איתי על קשר על מנת להתעדכן ולבדוק שהכל בסדר ושאני מרוצה

אז צביקה! אני מאוד מרוצה!! :-)

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה זה צביקה!!

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...