Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות באודי A3

menim
שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנה רכשתי לצערי Audi A3 משנת הייצור 99.

הרכב התגלה כבלתי אמין לחלוטין, קילקולים כגון: גיר שצריך לעבור שיפוץ, מזגן מקולקל, נורות בלימה אחוריות שעלותן כ-80 ש"ח לנורה לפני עבודה ולפני מע"מ, החלפת אלטרנטור, החלפת שני מנועים חשמליים להרמת החלונות וכו'.

בשיחה עם בעלי אודי נוספים התברר לי שאני אינני היחיד במערכה.

מהיבואן נמסר לי שאלו תקלות לגיטימיות לרכב בן 3 וחצי בערך.

האם אני צודק או שאני פשוט מגזים ומדמיין?

האם נתקלתם במקרה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ק"מ הרכב עבר ?

האם מותקנת מערכת סטראו "כבדה" ברכב ?

האם אתה הבעלים היחידי של הרכב או שהיו כמה לפניך ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מזכיר לי את זה שתובע את צ'מפיון מוטורס על זה שהאולרואד שלו שבק חיים.

האידיוט לקח את האולרואד לים, נכנס למנוע חול, מלח, והרבה מים, ואחרי כל זה עוד תובע את היבואנית! :twisted:

עכשיו לעניינינו, אני מוכן לשים שזאת A3 1.6, בטח הוא חשב היא מכונית ראלי...וזה מה שיצא. :evil:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מזכיר לי את זה שתובע את צ'מפיון מוטורס על זה שהאולרואד שלו שבק חיים.

האידיוט לקח את האולרואד לים, נכנס למנוע חול, מלח, והרבה מים, ואחרי כל זה עוד תובע את היבואנית! :twisted:

עכשיו לעניינינו, אני מוכן לשים שזאת A3 1.6, בטח הוא חשב היא מכונית ראלי...וזה מה שיצא. :evil:

אני לא מסכים איתך בקשר לבן אדם.... לא קראת את הסיפור שלו כנראה, אין לי לינק כרגע

בן אדם נכה קנה רכב להנות ממנו, הוא סמך על הבטחות החברה לרכב שטח שראוי לקניה

הפתרון של צ'מפיון מאוד מגעיל.... הם תובעים בחזרה, זה כתב ההגנה שלהם, תביעת נגד מול האזרח הקטן, תביעה על סכום כמו שהם דורשים (6 ספרות למיטב זכרוני) יכול להרוס לבן אדם הרבה שנות חיסכון.... גועל נפש

הלקוח תמיד צודק נקודה.... הם לא יודעים לנהל עסק

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה רכשתי לצערי Audi A3 משנת הייצור 99.

הרכב התגלה כבלתי אמין לחלוטין, קילקולים כגון: גיר שצריך לעבור שיפוץ, מזגן מקולקל, נורות בלימה אחוריות שעלותן כ-80 ש"ח לנורה לפני עבודה ולפני מע"מ, החלפת אלטרנטור, החלפת שני מנועים חשמליים להרמת החלונות וכו'.

בשיחה עם בעלי אודי נוספים התברר לי שאני אינני היחיד במערכה.

מהיבואן נמסר לי שאלו תקלות לגיטימיות לרכב בן 3 וחצי בערך.

האם אני צודק או שאני פשוט מגזים ומדמיין?

האם נתקלתם במקרה דומה?

אני אמנם יד שלישית, הרכב עבר 75000 ק"מ

אבל אני לא היחיד עם הבעיות האלו. להרבה אנשים מתגלות כל מיני בעיות באודי ובפולקסוואגן.

זה כבר לא הרכבים שהיו פעם.

ומדובר ב-1.8 לא 1ץ6 למרות שזה לא ממש משנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זכור שכשדיברתי עם הבנאדם כל מה שמארו על המקרה השתנה לחלוטין.

אל תדברו על המקרה הזה כי הוא נטחן עד דק, וגם כי אין לכולם אפשרות לקרוא את הסיפור המלא בכתב התביעה.

בכל מקרה הסיפור הוא ממש לא מה שנראה על פני השטח.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...