Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים אני בבעיה!

בועז וולקן
שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קרה לי מקרה לא נעים באחת הנסיעות שלי בשעות הצוהריים עקפתי רכב תמים על מהירות מפגרת לחלוטין ואיך שאני מתקרב לקצה הקדמי של הרכב נחשו מה אני רואה ....

כן כן מנאייק מה עושים עכשיו ?אין סיכוי שאני יצליח לעצור הייתי ממש קרוב אליו לדעתי משהו כמו 150 מטר .

מה שהספקתי לראות שהוא מנסה לכוון אליי את האקדח ולא כל כך מצליח לא ברור לי למה .

טוב כמובן שעברתי אותו במהירות מטורפת לחלוטין ומה שהספקתי לראות זה שהוא התחיל לנופף לי ממש כבר שכמעט עברתי אותו אבל לא נראה לי שהוא הצליח לקבל קריאה כי הוא לא עזב את האקדח וקפץ לכביש אלא נשאר עם האקדח .

בקיצור אני החלטתי שאני לא עוצר ובמקום זה נתתי גז והתחבאתי באיזה בית שהיה באזור קקלילומטר יותר רחוק .

לפי דעתי השוטר לא יצא אחרי כי לא ראיתי אותו עובר על הכביש (הבית שהתחבאתי בו השקיף על הכביש ) ולדעתי הוא גם לא קלט את המספר כי בהמשך הדרך עברתי עוד נידות ואף אחת לא עצרה אותי או שהוא באמת לא הצליח לקבל קריאה ולכן עזב את זה

בקיצור מה אתם אומרים אכלתי אותה או לא ??????????????????????? :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי רלקס הייתי בסרט הזה יותר מפעם אחת.

ולמרות כל מה שאני אכתוב פה. אני בטוח שכמוני גם לך ייקח זמן לשכוח מהחשש הזה שמנקר. "רשם את המספר או לא? ומה אני אטען אם הוא כן רשם? מה זה יראה סביר אם אני אגיד שלא שמתי לב?"

מכיר את כל המחשבות האלה שמנקרות בראש יומיים אבל בשורה התחתונה נראה לך שאתה שווה יריקה בישבילו?

הרי בזמן שהוא יסובב את הראש בניסיון נואש לקרא את המספר, הוא יפספס ארבע כמוך.

אז תהיה בטוח שהוא לא ממש התרגש אתה לא הראשון ולא האחרון ששם עליו זין, אם בכונה ואם בלי לשים לב. בשבילו אתה עוד אחד. "לא נורא יבא אחר ונרביץ עליו את המכה."

נכון שלא הרגעתי אותך?

כי אותי בזמנו המילים האלו לא ממש הרגיעו למרות שמאד רציתי לקוות שיש מאחוריהן אמת.

ואללה אני מתבייש לספר איזה סרטים רצו לי בראש :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יעזור להרגיע, עברו קרוב לשלושה חודשים- ואין דוח.

כנראה שבגלל העין שפתחת על עצמך הדו"ח עושה דרכו בדואר בדקות אלה... :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יעזור להרגיע, עברו קרוב לשלושה חודשים- ואין דוח.

את קיבלת את העונש שלך. הייתי לוקח דו"ח בשתי ידיים.. :lol::lol::lol:

:shock:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה גרמה להרבה מאד הפסדים ועוגמת נפש להוריי ולי.

מצד שני, לחזור להיות שנתיים נוספות נהג חדש במדינה שכזו (ע"ע דוחות מהירות...) לא כל כך מומלץ :idea:

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...