Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתמים לבנים על המכסה מנוע..

מתן נחום
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור רכבי בצבע אדום וש עליו כתמים לבנים מאוד מעצבנים שלא יורדים בפוליש,וקס כלום..

ביקרתי אצל הפחח והוא אמר לי שזה חומצה..

מישהו יודע אם יש משהו לעשות חוץ מצבע?

למישהו זה קרה והצליח להפטר מזה?

תודה מראש מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתמים הלבנים האלו-זה לא במקרה דהיה של הצבע?כי לי יש משהוא מאד דומה על הגג.אם זה ככה-אין מנוס מצביעה חוזרת.אם תוכל לזהות את צבע הרכב שלך תוכל לקנות ספריי צבע ולעבור נקודתית על הכתמים למניעת התפשטות.אני לא מצאתי בצבע של האוטו שלי לצערי.חבר שלי אבל צבע את הגג שלו,לא זוכר למה,ואם צובעים לפי ההוראות זה יוצא טוב וללא הבדל רציני בצבע-רק עין מיומנת מאד תוכל להבדיל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצבע נאכל ע"י החומצה איך בידיוק אתה רוצה להחזיר אותו??? אין לך ברירה אחרת תיגש לצבעי רכב שיעשה לך צביעה מחדש וסוף הסיפור.אין שום פתרון אחר לדבר הנ"ל.

סלבה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח כתמים לבנים על המכסה מנוע זה לשלשת ציפורים או חומצה.

לי ברכב הקודם היה משהו דומה על המושב האחורי....:wink:

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רעיון....

לי גם היה בעיה של נקודות לבנות כאלה שלא ירדו בפוליש...

לא ידעתי מה לעשות...הקיצר פעם אחת הלכתי לשטוף את האוטו באיזה תחנת דלק...והאיש שניגב ת'אוטו נתן לי ממש תרופת סבתא!!

הוא אמר שכשהאוטו נקי לקחת חצי לימון (כן לימון!!) ולשפשף את הנקודות.

שיפשפתי אז כל האוטו היה מלא בחתיחות לימון...אז לקחת צינור ורק השפרצתי על האוטו בלי שום דבר אחר...וכל הנקודות ירדו!!! הייתי בשוק! האוטו היה כמו חדש...ואחרי זה עשיתי ווקס ובכלל האוטו היה מצוין! (זה צבע שחור מטלי...)

אז תנסה עם לימון....להזיק זה לא יזיק...אלא עם אתה משאיר את הלימון הרבה זמן ואז החומץ יהרוס לך את הצבע.

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומבינה עם הלימון אמורה לעבוד על כתמים ולא על דהיית צבע.

כתם נגרם כתוצאה משכבה נוספת בצבע אחר על השכבה המקורית, ממש כמו כתם על הבגדים.

דהיית צבע גורמת ל"כתם " לא אמיתי, כי זוהי בעצם נקודה בה חסר חלק מהצבע המקורי.

איזה מהכתמים ניקית עם הלימון? (אם הייתי צריך להמר הייתי אומר על כתם אמיתי ולא דהיית צבע)

דן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין דהיית צבע אלא כתם מחומצה..

שווה לנסות את הדבר שצויין כאן עם הלימון?

אם כן כמה זמן להשאיר את הלימון על הצבע

תודה מראש

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומבינה עם הלימון אמורה לעבוד על כתמים ולא על דהיית צבע.

כתם נגרם כתוצאה משכבה נוספת בצבע אחר על השכבה המקורית, ממש כמו כתם על הבגדים.

דהיית צבע גורמת ל"כתם " לא אמיתי, כי זוהי בעצם נקודה בה חסר חלק מהצבע המקורי.

איזה מהכתמים ניקית עם הלימון? (אם הייתי צריך להמר הייתי אומר על כתם אמיתי ולא דהיית צבע)

דן.

זה לא היה דהיית צבע...זה היה כתמים, אבל הכתמים לא ירדו במכונות שיש בכל ה"אמריקן וואש" וכדומה...אבל לך תדע מה יש לו...

ולמתן נחום...

אני לא יודע אם זה עובד על כתם מחומצה...אבל דבר אחד שאני יכול להגיד לך זה שלא השארתי את הלימון על האוטו, פשוט שיפשפתי את הפח ושסיימתי שטפתי ישר....ואז אחרי זה ווקס...אהה ושחכתי להגיד שאסור שהלימון יגע בגומיות (של החלונות/מגבים/וכו'). וגם לא בפלסטיקים של הטומבון...יענו רק לפח!

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...