Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בחיפוש רכב אוטומט משפחתי

ofir_na
שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש רכב משפחתי אוטומט לפי "הדרישות" הבאות:

1. מרווח (שני כסאות ילדים ועוד קצת מקום במושב האחורי, עגלה ושאר חפצים בתא המטען).

2. לא יקר (התקציב 35-40 אלף ש"ח בקושי)

3. אמין עד כמה שאפשר ותיקונים לא יקרים...

4. 20-25 אלף ק"מ בשנה (מפ"ת לת"א כל יום וחזרה ועוד נסיעות אחרות...)

5. כמובן 1600, עם התוספות הבסיסיות...

מבירור שעשיתי - מצאתי כמה אפשרויות:

1. סוזוקי באלנו או סופר באלנו 96 (מרווח ?)

2. סופר לנסר 96 (מרווח ? שותה דלק ?)

3. יונדאי לנטרה 98 (שנתון מתקדם יותר, אמין ?)

4. מזדה 323 96 (דגם הקוביה הבסיסי..., יפני כרגיל...)

אודה לכם על כל פריט מידע שתספקו לי בנדון - אני פתוח להצעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה- אמינות מחרידה, מרווח טוב מאוד מאחורה (עד דגמי 97, בשנה הזו פשוט הרסו את האוטו), שילוב מנוע וגיר מצויין . . .

לנו הייתה כזו כמעט 9 שנים, שום תקלה . . .

אם אתה רוצה שנתון קצת יותר גבוה אז אפשר ללכ תעל הסובארו אימפרזה שהיא שומרת ערך קצת פחות טוב מהקורולה (וזו הסיבה שתוכל גם להשיג שנתון יותר גבוה) . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסופק אם בבאגז' של באלנו תכנס עגלת ילדים, שלא לדבר על תוספות...

אני אנסה להביא את האופציות המעניינות יותר בתקציב הזה שעונות לדרישותיך הבסיסיות.

פיאט בראבה/מריאה בתקציב הנ"ל אפשר למצוא מכוניות משנת 1998 במצב מניח את הדעת, המכונית (במיוחד המריאה עם באגז' ענק, מרווח גדול בספסל האחורי, מכונית אמינה למדי עם שוק גרוע, ולכן גם תמרוה טובה לכסף.

הבראבה אחותה מחומשת הדלתות עם תא מטען קטן יותר, אך גם שימושי יותר.

הספסל האחורי - זהה במדותיו למריאה.

אופציה נוספת שלא היתי פוסל על הסף היא פורד מונדיאו שעלויות אחזקתה דומות למשפחתית 1600, אך היא שייכת לקבוצה גבוהה, ולכן נותנת מרווח גדול יותר לנוסעים ולמטען.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עד דגמי 97, בשנה הזו פשוט הרסו את האוטו),.

תזכיר לי על סמך מה אתה אומר את זה?

היתה לך אחת מהדגמים הישנים.

שוב אלמנט ההמלצה על עיוור חוזר על עצמו :!:

נ.ב. גם מ97 ועד היום , הקורולה הוא רכב מצויין ואמין.

החסרון היחיד בו הוא צפיפות במושב האחורי (יחסית).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עד דגמי 97, בשנה הזו פשוט הרסו את האוטו),.

תזכיר לי על סמך מה אתה אומר את זה?

היתה לך אחת מהדגמים הישנים.

שוב אלמנט ההמלצה על עיוור חוזר על עצמו :!:

נ.ב. גם מ97 ועד היום , הקורולה הוא רכב מצויין ואמין.

החסרון היחיד בו הוא צפיפות במושב האחורי (יחסית).

אייל, הייתה לנו קורולה שנת 94 במשך כמעט 9 שנים, תאמין לי שאני יודע טוב מאוד כמה מרווח יש מאחורה . . .

נסעתי (לא נהגתי!!!) בכל הקורולות עד הדגם הנוכחי (שבו אני גם נוהג), בכולן המרווח מאחורה היה גרוע, בדגמים של שנת 93-96 היה מספיק מקום מאחורה (לא אמרתי מרווח אלא יש מספיק מקום!!!). בקורולות החדשות (2003) יש הרבה מרווח מאחורה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אמרת:

אייל, הייתה לנו קורולה שנת 94 במשך כמעט 9 שנים, תאמין לי שאני יודע טוב מאוד כמה מרווח יש מאחורה . . .

בדגמים של שנת 93-96 היה מספיק מקום מאחורה (לא אמרתי מרווח אלא יש מספיק מקום!!!).

ולפני כן אמרת:

קורולה- אמינות מחרידה, מרווח טוב מאוד מאחורה (עד דגמי 97, בשנה הזו פשוט הרסו את האוטו)

ואותי מעניין רק כיצד המרווח השתנה כל כך הרבה (לרעה!!) כאשר בסיס הגלגלים, ובכן, נשאר זהה!! (2.46 עלובים)

אכן, תעלומה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אמרת:

בדגמים של שנת 93-96 היה מספיק מקום מאחורה (לא אמרתי מרווח אלא יש מספיק מקום!!!).

ולפני כן אמרת:

קורולה- אמינות מחרידה, מרווח טוב מאוד מאחורה (עד דגמי 97, בשנה הזו פשוט הרסו את האוטו)

ואותי מעניין רק כיצד המרווח השתנה כל כך הרבה (לרעה!!) כאשר בסיס הגלגלים, ובכן, נשאר זהה!! (2.46 עלובים)

אכן, תעלומה.

רוני

oooooooooouuuuuuuuuccccccccchhhhhhhhh!!!

got ya there!!

תזהר רד-זון יש פה חבר'ה שיודעים לקרוא טוב! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהר רד-זון יש פה חבר'ה שיודעים לקרוא טוב!

מי זה רד זון? :?

:lol:

נראה לי שזה הבחור בקורולה שניסה להחנות אותה עם הנדברקס לפני כמה שבועות ושכח שהוא לא יודע מה בדיוק צריך לעשות... (למשל לא להשאיר אותו למעלה לא לחוץ... :lol: )

זה נשמע משהו כזה : גגגגחגחגחחגחגחגחג(שחרור הנדברקס)בבבבוווםםםם(פגיעה בקיר)LOL(כל הצופים באזור...) :twisted:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה- אמינות מחרידה

רגע של עברית , עם אבשלום חום :

מחריד = לא טוב.

אמינות מחרידה = אמינות לא טובה

דוגמא לאמינות מחרידה = פיג'ו 306 GTI .

אמינה להחריד :

כאן משתמשים במלה מנוגדת לצורך העצמת האמינות והדגשת העובדה שהרכב לא רואה מוסך.

לדוגמא : סוברו DL , טויוטה קורולה.

נ.ב. המרווח מאחורה הוא ביחס ישיר לגודל הנהג והנוסע לצידו....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אמרת:

ולפני כן אמרת:

אכן, תעלומה.

רוני

את העניין של בסיס גלגלים באמת לא בדקתי. אכן הבסיס גלגלים זהה אבל עדיין עיצבו את כל הרכב מחדש, גם מבפנים וגם מבחוץ, אין שום דימיון בין שום חלק בין הדגם של שנת 93-96 לבין הדגמים של 97 ומעלה. זה בדיוק אם נקח 2 מכוניות עם בסיס גלגלים זהה, אי אפשר להגיד שבשתיהן יהיה המרווח מאחורה זהה . . .

אייל, אתה צודק גם שגודל הנהג מקדימה משפיע על המרווח מאחורה, אבל גם כשאני יושב עם הכסא כמעט עד הסוף בקורולה (2003) עדיין יש שפע של מקום מאחורה, בקורולה הקודמת שלנו לא בדקתי את העניין . . .

והנה אני מתקן את עצמי, הכוונה הייתה אמינות מצויינת . . .

ואריאל, באמת אני לא ארד לרמה שלך. את העקיצות שלך בבקשה תשמור לעצמך כי אני מנסה לנהל פה דיון רציני ואתה ממש לא עוזר . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אם רצית דיון רציני, אז למה אתה סתם כותב דברים לא נכונים?

את העניין של בסיס הגלגלים אני דווקא כן בדקתי, לקח בדיוק חמש דקות. בנוסף גיליתי את המשפט הזה:

Slightly larger and more powerful than the previous Corolla, the redesigned '98 models also offered the option of front side airbags. Available only as a 4-door sedan, the new Corolla rode the same wheelbase as before, but measured two inches longer. Most interior dimensions grew just slightly.

המממ, מה זה אומר?

את הרכב גם לא עיצבו מחדש לחלוטין. לקחו את הדגם הקודם ושיפרו קצת, הגדילו מבפנים ומבחוץ בטיפה, עיצבו שונה וכן הלאה. הבסיס, כלומר השלדה, נשארה זהה. לכן זה לא כמו אם תקח שתי מכוניות שונות עם בסיס גלגלים זהה, כמו שאמרת.

ברור שבקורולה החדשה יש שפע מקום מאחור, זו כבר באמת מכונית שונה לגמרי, עם בסיס גלגלים של 2.60. עליה בכלל לא דיברנו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...