Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה קונים את החומר הזה שמעלים שריטות בפח של הרכב?

daniel2404
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ירדתי לאוטו שלי ופתאום חשכו עיניי ראיתי שכל האוטו מלא שריטות...

במכסה מנוע חרוט מניאק שמישהו עשה עם סכין וכל מיני גילופים כאלה ואחרים אבל לא שריטות עמוקות ורחבות... שמעתי שיש חומר כזה של חברת STP שמורחים אותו כמו וקס והוא מעלים את השריטות

יש באמת דבר כזה?

כמה זה עולה?

ואיפה אני משיג את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרוט מניאק שמישהו עשה עם סכין וכל מיני גילופים כאלה ואחרים

אתה מתכוון לאבקת קסמים?

שמעתי שיש עכשיו שיווק אגרסיבי שלי אבקת פיות בארץ לעולם לא

או בקיצור, מה שאתה צריך, זה פחח!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי מזמן בערוץ הקניות איזה משחה כזו בשפורפרת שאמורה למלא את השריטות והיא מתאימה לכל צבע,עניין של מאה ומשהו שקל,

האם למישהו יש ניסיון עם התכשיר כי הוא נשמע לי די מצוץ מהאצבע??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי מזמן בערוץ הקניות איזה משחה כזו בשפורפרת שאמורה למלא את השריטות והיא מתאימה לכל צבע,עניין של מאה ומשהו שקל,

האם למישהו יש ניסיון עם התכשיר כי הוא נשמע לי די מצוץ מהאצבע??GS27 קוראים למוצר!, והוא עובד יופי.

עכשיו חזרתי מקניות וגיליתי שאיזה בן **** השאיר לי סימן על הדלת החדשה :x

יש דנט קטן ומעצבן והשריטה נעלמה (תודות ל-GS27).

זה עולה 40 ש"ח באוטודיפו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GS27 קוראים למוצר!, והוא עובד יופי.

עכשיו חזרתי מקניות וגיליתי שאיזה בן **** השאיר לי סימן על הדלת החדשה :x

יש דנט קטן ומעצבן והשריטה נעלמה (תודות ל-GS27).

זה עולה 40 ש"ח באוטודיפו.

שטויות במיץ!!!

יש לי 2 משחות כאלה והן לא מזיזות....אני ערבבתי 2 חומרים GS27+פוליש(בצבע הרכב) ואז בעזרת מכונת פוליש עברתי..זה טישטש מעט את החומר....ואחרי השקעה של איזה שעה זה נעלם..אבלח בשמש כשהיתי מסתכל מהצד היו רואים סימנים כאלה..אבל לא היו רואים כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטודיפו הדגמה טלוויזיונית של איזו משחה קיקיונית למחצה שאת שמה אני לא זוכר.היא אמורה להעלים שריטות באורח פלא כלא היו מעולם.בחינה מעמיקה יותר של הסרטון העלתה שה"שריטות"היו לא יותר מאשר קצת ליכלוך,והמדגימים השונים נזהרו מאד בסרט לא להראות את הליכלוך נשאר על המטלית,אך קצת ניכשלו...בתור תכשיר ניקוי זה יכול לעבוד...לא לשריטות.בהצלחה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטודיפו הדגמה טלוויזיונית של איזו משחה קיקיונית למחצה שאת שמה אני לא זוכר.היא אמורה להעלים שריטות באורח פלא כלא היו מעולם.בחינה מעמיקה יותר של הסרטון העלתה שה"שריטות"היו לא יותר מאשר קצת ליכלוך,והמדגימים השונים נזהרו מאד בסרט לא להראות את הליכלוך נשאר על המטלית,אך קצת ניכשלו...בתור תכשיר ניקוי זה יכול לעבוד...לא לשריטות.בהצלחה!

ברווז ידידי, החומר עובד! בדוק על 3-4 מכוניות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם צודקים.

ברווז כנראה לא מדבר על החומר שאוראל מדבר, יש הרבה תכשירי של כל מיני יצרנים, בין העובדים באמת הוא מה שאוראל המליץ.

ד"א גם אני ניסיתי אותו, הוא עובד, זה מדהים.

לא לשכוח למרוח ווקס אחרי השימוש בו.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת עובד :shock: ?!

אני חייב 100 ליטר מהחומר הזה!!! כל האוטו מלא סריטות מאנשים שלא יודעים לפתוח דלתות ומחתולים :xעובד :-)

עשינו טיפול עם החומר הנ"ל לאוטו של איתי (DaMN) ויצא מעולה.

החומר הסיר שריטות די רציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פעם אחת ולתמיד תסבירו איך משחה \ נוזל \ כל חומר קסם שמוכרים מעלים שריטות???

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פעם אחת ולתמיד תסבירו איך משחה \ נוזל \ כל חומר קסם שמוכרים מעלימה שריטות???זה דבק שמתערבב עם הצבע וממלא את השריטה.

ולא, החומר לא יורד עם השטיפות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רואים הבדל בצבע, לא?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...